Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Bank Polska: 350 zł + nawet 1500 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia

Jakość oferty jest ważna, ale atrakcyjny bonus powitalny, na dodatek zdobyty w prosty sposób, też ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji o wyborze konta firmowego. W Santander Bank Polska czeka na przedsiębiorców 350 zł za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Aktywne korzystanie z innych produktów banku może przynieść dodatkowo nawet 1500 zł premii i… bezterminowe zwolnienie z opłat za konto i kartę!

Trwa walka banków o względy przedsiębiorców, zainteresowanie ich swoją ofertą. Instytucje finansowe ścierają się nie tylko na zakres oferowanych usług i związane z nimi opłaty, ale oferują też bonusy za założenie z nimi działalności gospodarczej czy otwarcie u nich rachunku firmowego. Jedna z promocji dotyczy Konta Firmowego Godnego Polecenia od Santander Bank Polska. W akcji przygotowanej przez Rankomat do zdobycia jest, na bardzo prostych warunkach, 350 zł na start. Bank zachęca, by wziąć udział także w drugiej promocji przygotowanej samodzielnie przez niego, w której do zgarnięcia jest w sumie 1500 zł: 900 zł za aktywne używanie karty, 400 zł za skorzystanie z kredytu lub leasingu oraz 200 zł za podpisanie umowy o pakiet medyczny.

350 zł na dobry początek

4. edycja promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z Bonusem” trwa do 20 grudnia 2021 r. Regulamin tej akcji mówi, że mogą w niej wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i dowód osobisty oraz miejsce zamieszkania w Polsce.

W pierwszej kolejności trzeba założyć swój profil na stronie organizatora akcji. Następnie, korzystając z linka dostępnego w zakładce KONTO BONUS, należy złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia. Obie czynności muszą być zrealizowane do 20 grudnia 2021 r., natomiast podpisanie umowy może nastąpić do 10 stycznia 2022 r. Już na tym etapie warto zadbać o wyrażenie zgód marketingowych, bo ich posiadanie jest warunkiem przekazania premii.

Wymagania regulaminu sprowadzają się do zrealizowania do 31 stycznia 2022 r. dwóch aktywności: zalogowania się choć raz do aplikacji mobilnej Santander mobile (nagrodą jest 100 zł) i wykonania przynajmniej 3 przelewów (innych niż do ZUS) w systemie Elixir lub BlueCash do innego banku (premia wynosi 250 zł).

Oba bonusy zostaną wypłacone do końca lutego 2022 r., o ile uczestnik promocji zareaguje na maila wysłanego przez organizatora do 11 lutego 2022 r. Będą w nim gratulacje oraz prośba o podanie numeru nowo otwartego konta firmowego, na które mają zostać przesłane pieniądze. Odpowiedź trzeba wysłać w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości, najpóźniej 18 lutego 2022 r.

Weź udział w promocji

Bezterminowo darmowe konto…

Otwarcie konta we wspomnianej promocji jest równoznaczne z objęciem jej uczestnika drugą akcją pod hasłem „Promocja godna polecenia” przygotowaną samodzielnie przez Santandera, która trwa do 28 lutego 2022 r. Najciekawszym jej elementem jest bezterminowe zwolnienie z opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia (bezwarunkowo) i wydaną do niego kartę płatniczą (pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych).

W regulaminie zapisano, że zwolnienie dotyczy opłat za:

  • prowadzenie konta (standardowo 25 zł/miesiąc),
  • przelewy Elixir w systemie Santander Mini Firma (1,30 zł od 11. przelewu w miesiącu),
  • przelewy SEPA (według identycznych zasad jak przelewy Elixir),
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu zleconych w bankowości elektronicznej (10 zł od 11. przelewu w miesiącu),
  • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w bankowości elektronicznej Mini Firma (3 zł),
  • smsKody autoryzacyjne (0,20 zł od 6. kodu w miesiącu),
  • polecenia zapłaty do innych banków generowane w bankowości elektronicznej (2 zł).

Odnośnie karty, bank nie będzie pobierał opłat za jej prowadzenie (7 zł) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie (3,5% min 5 zł w urządzeniach obcych w Polsce oraz w EUR na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w pozostałych krajach – 4% min 10 zł).

Brzmi szalenie interesująco, ale… W tej promocji mogą uczestniczyć tylko przedsiębiorcy, którzy nie posiadali w Santanderze rachunku firmowego od 31 marca 2019 r.

… i 1500 zł za korzystanie z produktów

Czas przedstawić możliwości zdobycia dodatkowej premii, czyli nawet 1500 zł.

Pierwszy jej element jest związany z aktywnym korzystaniem z karty debetowej. Przez 6 miesięcy (licząc od daty otwarcia rachunku) bank będzie zwracał 3% poczynionych nią wydatków, maksymalnie 150 zł/miesiąc, o ile przez pół roku (tym razem licząc od kolejnego miesiąca po tym, w którym podpisano umowę konta) uczestnik promocji wykona do 15. dnia miesiąca przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł.

400 zł można otrzymać za podpisanie z bankiem umowy kredytu lub skorzystanie z leasingu w Santander Leasing, a kolejne 200 zł za skorzystanie z pakietu prywatnej opieki medycznej w LuxMed za pośrednictwem Santandera. Warunkiem zdobycia tych bonusów jest zawarcie umów w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji, posiadanie aktywnych zgód marketingowych oraz wykonywanie w każdym miesiącu przelewów do ZUS.

Premie zostaną wypłacone na Konto Firmowe Godne Polecenia do końca miesiąca następująco po tym, w którym uczestnik spełnił wymagania regulaminu.

500 zł za terminal i 650 dla klientów indywidualnych

Gdyby komuś było mało nagród, to informujemy, że przedsiębiorcy mogą też zdobyć 500 zł w bonach Sodexo za skorzystanie z terminala płatniczego, a na klientów indywidualnych czeka pakiet promocji, w których łączna pula nagród wynosi 650 zł.

Naszym zdaniem

Santander lubi kumulacje promocji. Korzystając z kilku z nich, można znacząco zwiększyć swoje zyski. Od uczestnika promocji zależy, czy poprzestanie na zgarnięciu podstawowego bonusu, czy też zawalczy o większą premię.

Uważamy, nie warto być minimalistą, zachęcamy do maksymalizacji zysku, postarania się o jak najwyższy bonus. Zwracamy przy tym uwagę, że będzie on związany z prowadzoną działalnością i powinien być ujęty po stronie przychodów firmy, rozliczony z fiskusem.

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia, czeka 350 zł i dodatkowo nawet 1500 zł

PORÓWNAJ KONTA
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments