Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Bank Polska: Konto Jakie Chcę z premią 200 zł

Założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska i wykonanie w ciągu dwóch miesięcy po 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub Blikiem oznacza premię 200 zł. 150 zł zostanie wypłacone w gotówce, a 50 zł w postaci elektronicznego kodu zakupowego do Biedronki. Krótko mówiąc: mała aktywność oznacza wysoką nagrodę.

 

Śmiało można powiedzieć, że druga edycja promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”, to akcja dla tych, którzy nie wierzą, że można zdobyć premię za korzystanie z produktów bankowych. Zero ryzyka, proste zasady i gwarantowana nagroda za spełnienie wymagań regulaminu powinny skusić niedowiarków do wzięcia w niej udziału i przekonania się, że w ten sposób można zarobić.

Podstawowe informacje

W opisywanej promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które od 26 sierpnia 2018 r. do chwili otwarcia Konta Jakie Chcę w ramach tej akcji, nie były posiadaczem (lub współposiadaczem) rachunku osobistego w Santanderze. Korzystanie z produktów firmowych Santandera nie wyklucza z udziału w tej akcji.

Konieczne jest posiadanie obywatelstwa polskiego, miejsca zamieszkania na terenie Polski i zarejestrowanie się na stronie promocji do 21 października 2019 r. Na tym etapie wymagane jest zaakceptowanie regulaminu akcji oraz wyrażenie zgody na ujawnienie przez Santander Bank Polska tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Chodzi jedynie o przekazanie informacji, że uczestnik wypełnił zadania uprawniające do otrzymania bonusu.

Założenie rachunku i korzystanie z karty

Kolejny krok to skorzystanie z linka otrzymanego w wiadomości e-mail po zarejestrowaniu się na stronie promocji i złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Trzeba przy tym wyrazić zgodę na kontakty marketingowe kanałami elektronicznymi. Podpisanie umowy musi nastąpić do 31 października 2019 r.

Po tych wszystkich formalnościach pozostanie już tylko wykonanie w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy (październiku i listopadzie lub listopadzie i grudniu) min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub Blikiem.

 

 

Załóż Konto Jakie Chcę i sięgnij po 200 zł premii

Gotówka i bon do Biedronki

Do 10 stycznia 2020 r. organizator promocji poinformuje jej uczestników o przyznaniu im premii i poprosi, by w ciągu 7 dni podali numer nowo otwartego Konta Jakie Chcę oraz PESEL. 150 zł premii gotówkowej zostanie przesłane na wskazany rachunek do 20 stycznia 2020 r. Do tego dnia uczestnicy promocji otrzymają e-mail lub sms zawierający kod zakupowy o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Konto Jakie Chcę z licznymi bonusami

Santander Bank Polska nie pobiera żadnych prowizji za otwarcie i prowadzenie Konta Jakie Chcę. Opłaty dotyczą jedynie wydawanej do niego karty debetowej i uzależnione są od wariantu wybranego przez jej posiadacza. Najprostsza wersja, to miesięczna opłata w wysokości 3 zł.

Inna opcja, to bezpłatna karta pod warunkiem wykonania nią w każdym miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych. W przypadku niespełnienia tego warunku bank pobierze opłatę w wysokości 5 zł.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne dla klientów do 26 r.ż. Starsi korzystają za darmo jedynie z maszyn Santandera. Każda wypłata z pozostałych urządzeń kosztuje 5 zł. Możliwe jest wykupienie za 7 zł miesięcznego pakietu bezpłatnych wypłat z bankomatów w Polsce.

Dodajmy, że korzystając z Konta Jakie Chcę można otrzymać dodatkowe premie za przeniesienie do Santandera wynagrodzenia (150 zł), opłacanie rachunków (do 25 zł zwrotu miesięcznie) czy polecanie tego konta innym (80 zł za każde skuteczne polecenie). Premiowane też jest sięgnięcie po kartę kredytową.

Naszym zdaniem

Chyba nic tak nie cieszy, jak możliwość zgarnięcia atrakcyjnej nagrody przy niewielkim wysiłku. Uczestnicy opisywanej promocji mogą to osiągnąć w bardzo prosty sposób, bo trudno sobie wyobrazić łatwiejsze warunki aktywności uprawniające do sięgnięcia po premię.

Wystarczy wykonanie w każdym z dwóch miesięcy 5 transakcji kartą i/lub Blikiem, bez żadnych limitów kwotowych, by otrzymać 200 zł. Dlatego zachęcamy do udziału w tej akcji i przekonania się, jak wiele radości daje zgarnięcie nagrody.

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments