Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander Consumer Bank: Mistrzowski kredyt gotówkowy nawet do 100 000 zł

Pożyczenie kwoty do 100 tys. zł nie musi być wcale skomplikowane i czasochłonne, jeśli współpracuje się z ekspertem. Jest nim bez wątpienia Santander Consumer Bank, który obsłużył już 13,5 mln klientów, a teraz zachęca następne osoby do współpracy, oferując im Mistrzowski Kredyt Gotówkowy. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystuje z korzyścią dla nowych i obecnych klientów, którym oferuje możliwość zdobycia finansowania w prosty sposób, w krótkim czasie i na atrakcyjnych warunkach.

Kto może sięgnąć po Mistrzowski Kredyt Gotówkowy?

Bank nie stawia specjalnych wymagań przyszłym kredytobiorcom. Konieczna jest oczywiście pełna zdolność do czynności prawnych oraz posiadanie zdolności kredytowej. Jej sprawdzenie to obowiązek banku, gdyż musi on dbać o to, by pożyczone pieniądze wróciły do niego w określonym czasie. Przy okazji badana jest także wiarygodność kredytowa klienta, czyli historia terminowości w spłacie jego dotychczasowych zobowiązań, co pozwala ocenić ryzyko pożyczenia pieniędzy danej osobie. Im jest ono niższe, tym atrakcyjniejsze warunki kredytowania bank może jej zaproponować takiemu klientowi.

Warunki kredytu

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy mogą zaciągnąć zarówno obecni klienci banku (maksymalnie do 100 tys. zł), jak i ci, którzy jeszcze z nim nie współpracują (górna granica to 35 tys. zł). Minimalna kwota zobowiązania wynosi 10 tys. zł.

Oprocentowanie kredytu jest stałe lub zmienne. Pierwsze obowiązuje w przypadku, gdy zobowiązanie spłacamy w układzie od 3 do 48 rat. Gdy rat jest więcej (min. 49 a maksymalnie 96) stosowane jest oprocentowanie zmienne.

Od znanych sobie klientów bank oczekuje minimalnego dochodu w wysokości 2500 zł. W przypadku pozostałych osób decyzja podejmowana jest indywidualnie.

Jak pożyczyć pieniądze?

Możliwości jest kilka, można wybrać najdogodniejszą dla siebie, zgodną ze swoimi preferencjami.

Najprostsza z nich, to wypełnienie formularza zgłoszeniowego na specjalnej stronie internetowej poświęconej Mistrzowskiemu Kredytowi Gotówkowemu i poczekanie na kontakt zwrotny konsultanta telefonicznego, który dokładnie rozpozna potrzeby klienta, a następnie przeprowadzi go przez proces wnioskowania. W kolejnym kroku trzeba zalogować się w aplikacji internetowej Santander Consumer Banku, zaakceptować warunki przedstawionej oferty oraz wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł (kwota jest zwracana po pozytywnej weryfikacji), by potwierdzić swoją tożsamość.

Inna opcja dopełnienia formalności wiąże się ze spotkaniem z kurierem, który dostarczy dokumenty do domu. Pieniądze zostaną przesłane przekazem pocztowym (w ciągu kilku dni) lub przelewem na wskazane konto (nawet w ciągu 24 godzin).

Nie ma przeszkód, by udać się do najbliższej placówki Santander Consumer Banku (oddziały oznaczone są czerwonym napisem na białym tle, w przeciwieństwie do tych należących do Santander Bank Polska, które mają czerwone szyldy z białymi literami). Wszystkie formalności zostaną załatwione od ręki, uzyskanie kredytu możliwe jest nawet w 15 minut.

Można też zadzwonić na infolinię na numer 195 00, by tam uzyskać wszystkie niezbędne informacje oraz wskazówki co do dalszych kroków.

Niezależnie od wybranej ścieżki postępowania, zawsze trzeba się dokładnie zapoznać z treścią przedstawionej umowy kredytowej i w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, wątpliwości, poprosić o wyjaśnienia pracownika banku.

Nieco formalności

Choć wzięcie kredytu gotówkowego oznacza obowiązek terminowego spłacania go, to patrząc z perspektywy banku zawsze istnieje ryzyko, że mogą się pojawić kłopoty. Stąd wspomniane na wstępie badanie zdolności i wiarygodności kredytowej wnioskującego o kredyt. Wiąże się z tym dopełnienie kilku formalności. Przede wszystkim przedstawienie dokumentu potwierdzającego tożsamość, a także zaświadczenia o dochodach. Co ciekawe, Santander Consumer Bank honoruje nie tylko zarobki w złotówkach, ale także w innych walutach – EUR, GBP, USD, CZK i CHF.

Dopuszczalne są dochody z umowy o pracę, renty, emerytury, działalności gospodarczej (dotyczy to również rolników prowadzących rachunkowość rolną oraz działy specjalne produkcji rolnej), gospodarstwa rolnego i umów cywilno-prawnych.

Przydatne usługi

Decydując się na Mistrzowski kredyt gotówkowy, można skorzystać z indywidualnego ubezpieczenia na życie. Choć to dodatkowy koszt, to warto rozważyć jego wykupienie, gdyż zyskujemy poczucie bezpieczeństwa na wypadek wystąpienia niekorzystnych zdarzeń losowych. W zależności od wybranego wariantu, w przypadku śmierci, zachorowania lub utraty pracy, raty zostaną spłacone w całości lub części.

Dodatkowo w ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie” bank oferuje możliwość skorzystania z z codziennego szybkiego oraz profesjonalnego wsparcia medycznego i technicznego, np. interwencji specjalisty (ślusarz, hydraulik), organizacji i pokrycia kosztów naprawy sprzętu (RTV, AGD, PC), transportu i dozoru mienia, wizyty lekarza, opieki pielęgniarki czy organizacji rehabilitacji.

Warto rozważyć również sięgnięcie po Pakiet Usług Bankowych. W jego ramach, zależnie od wybranego wariantu, otrzymujemy bezpłatny dostęp do dokumentacji kredytowej (w tym opinii bankowej, zaświadczenia o postępach w spłacie kredytu), przypomnienia sms o dacie i kwocie najbliższej raty a także raz na 12 miesięcy wydruk Raportu BIK Pass Plus, który zawiera kwoty zaciągniętych kredytów, wysokości spłacanych rat oraz naszą ocenę punktową historii kredytowej.

Złóż wniosek o Mistrzowski Kredyt Gotówkowy

Advertisement

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments