Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Santander pobił rekord premii dla firm

Santander Bank Polska od dawna przygotowuje ciekawe promocje dla przedsiębiorców. Tym razem wspomniany bank pobił rekord dostępnej premii.

Konto Firmowe Godne Polecenia to rachunek, który często gości na czołowym miejscu w rankingach kont firmowych przygotowywanych przez eBroker.pl. Posiadacze wspomnianego rachunku dotychczas mogli skorzystać już z kilku ciekawych promocji. Niedawno Santander Bank Polska wprowadził kolejną ofertę promocyjną, która tym razem ustanowiła rekord dostępnej premii. Warto zatem przyjrzeć się zasadom nowej promocji powiązanej z Kontem Firmowym Godnym Polecenia.

Laureat nowego konkursu zarobi na nim nawet 5200 zł

Nowa promocja przygotowana przez Santander Bank Polska to oferta dla osób zakładających firmę w banku. Warto wiedzieć, że we wspomnianym banku można łatwo i szybko założyć własną firmę z Kontem Firmowym Godnym Polecenia przez bankowość internetową. Podczas procesu rejestracji działalności gospodarczej bank oferuje profesjonalną pomoc przy współpracy z InFakt.

Zdalne sfinalizowanie spraw związanych z rejestracją działalności gospodarczej umożliwia Profil Zaufany, który później przydaje się podczas załatwiania innych formalności urzędowych. Co więcej, osoba zakładająca firmę przy pomocy Santander Banku Polska może skorzystać z bezpłatnej pomocy eksperta InFakt.

Dodatkowo pierwsze 600 osób, które opiszą swoją historię założenia firmy i zarejestrują ją z Santander Bank Polska otrzyma premię o wysokości 200 zł. Ta nagroda przybiera postać bonu podarunkowego do sklepu RTV EURO AGD. Trzech autorów najciekawszych historii biznesowych w każdym miesiącu promocji (czerwiec, lipiec, sierpień 2021 r.) otrzyma natomiast:

  • elektroniczną kartę podarunkową do sklepu RTV EURO AGD (3000 zł za pierwsze miejsce, 2000 zł za drugie miejsce oraz 1000 zł za trzecie miejsce),
  • kwotę 2000 zł do wykorzystania na kampanię promocyjną Facebooka.

O powyższe nagrody mogą starać się osoby zakładające do końca lipca 2021 r. firmę (z pomocą Santander Banku Polska) oraz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą.

Standardowe 1300 zł premii powiększa bilans korzyści

Nie można zapominać o dodatkowej kwocie 1300 zł, która w ramach innej promocji zwiększa limit premii możliwych do uzyskania przez posiadacza Konta Firmowego Godnego Polecenia. Użytkownik tego rachunku otrzyma do 900 zł w ramach zwrotu 3% płatności kartą (maksymalnie 150 zł miesięcznie przez pół roku). Na kwotę 400 zł może natomiast liczyć osoba/firma, która podpisze umowę o terminal Elavon i aktywuje go w ciągu 6 miesięcy od założenia konta.

Opisywana promocja Santander Banku Polska zapewnia także dwuletnie zwolnienie z kluczowych opłat. Chodzi nie tylko o comiesięczne koszty prowadzenia konta i obsługi karty

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments