Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Urodzinowy konkurs Kantoru Walutowego Alior Banku z nagrodą główną 15 000 zł!

10. urodziny Kantoru Walutowego Alior Banku są okazją do świętowania przez bank nie tylko we własnym gronie, ale i wspólnie z klientami, dla których przygotowano konkurs z pulą nagród 100 000 zł! Nagrodę można zdobyć za aktywne korzystanie z usługi i polecanie jej innym. Warto się starać o zdobycie, jak największej liczby punktów, bo zwycięzca otrzyma 15 000 zł.

Zbieraj punkty i wygrywaj – tak można w najkrótszy sposób podsumować zasady trwającego do 31 października 2022 r. konkursu z okazji 10-lecia Kantoru Walutowego Alior Banku. Mogą w nim wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają Kantor Walutowy.

Bank nie narzuca jednego konkretnego działania, które trzeba wykonać, by zdobyć nagrodę. Wskazane są różne rodzaje aktywności i za każdą z nich można otrzymać określoną liczbę punktów. Ten, kto zgromadzi ich najwięcej na danym etapie otrzyma nagrodę etapu, a najaktywniejsi w całym konkursie zdobędą nagrody główne.

100 000 zł w puli

Skoro mówimy o konkursie, to warto rozpocząć od przedstawienia nagród, które można w nim wygrać:

  • I miejsce – 15 000 zł
  • II miejsce – 10 000 zł
  • III miejsce – 5000 zł
  • Miejsca 4 – 23 – nagrody po 1000 zł

W każdym z miesięcznych etapów trwania konkursu 25 najaktywniejszych uczestników otrzyma nagrody po 500 zł. Uczestnik promocji może zdobyć jedną nagrodę danego etapu i jedną nagrodę w finale.

Zasady zdobywania punktów

Atrakcyjne nagrody automatycznie rodzą pytanie, jakie aktywności pozwalają zdobywać punkty. Oto odpowiedź:

  • wymiana waluty w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego – każda transakcja tego typu = 2 punkty;
  • płatności (stacjonarne i internetowe) kartą wielowalutową, także w złotówkach – (prawie) każda płatność na kwotę min. 5 jednostek danej waluty = 4 punkty;
  • rekomendowanie Kantoru Walutowego – każda skuteczna rekomendacja = 50 punktów;
  • przelewanie środków z innego banku na rachunek w Kantorze – każdy otrzymany przelew na kwotę min. 100 jednostek waluty = 10 punktów. Na poszczególnych etapach można zdobyć maksymalnie 50 punktów z tego tytułu;
  • włączenie autoryzacji mobilnej Push = 25 punktów/miesiąc. Bank sprawdzi spełnienie tego warunku ostatniego dnia danego miesiąca o godz. 16:00.

W regulaminie konkursu znajduje się ciekawy zapis mówiący, że w trakcie jego trwania możliwe jest przyznawanie punktów bonusowych za trzy pierwsze z wymienionych aktywności. O mnożniku punktowym i czasie jego obowiązywania organizator przekaże informację uczestnikom w wiadomości mailowej lub w systemie transakcyjnym Kantoru Walutowego.

Co zrobić, by wygrać?

Podstawowy warunek udziału w konkursie to bycie klientem Kantoru Walutowego. Tak więc jak najszybciej (najpóźniej do 31 października 2022 r.) trzeba złożyć wniosek o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacząć realizować transakcje nagradzane punktami. Ważne, by w podanym terminie wypełnić także formularz przystąpienia do konkursu dostępny na stronie internetowej (wymagane jest podanie adresu e-mail osoby zarejestrowanej w Kantorze).

Przy tworzeniu listy osób uprawnionych do otrzymania nagród etapowych organizator weźmie pod uwagę tylko osoby, które zgromadziły w danym miesiącu min. 60 punktów. Z kolei w klasyfikacji głównej uwzględnieni zostaną Ci, którzy będą mieli na swoim koncie min. 240 punktów.

Informacje o przyznaniu nagrody etapowej/głównej zostaną rozesłane do uczestników konkursu poprzez wiadomości SMS w ciągu 3 tygodni od zakończenia etapu/konkursu, natomiast sama wygrana trafi na konto złotówkowe w Kantorze Walutowym do miesiąca od wspomnianej daty.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Kilka uwag praktycznych

Nie wszystkie transakcje kartą wielowalutową zostaną nagrodzone punktami. W regulaminie konkursu są wymienione kody MCC miejsc „zakazanych”, np. związanych z hazardem, przekazami pieniężnymi czy ubezpieczeniami. Jest wśród nich także kod 4111 określający usługi transportowe, z których wielu z nas korzysta na co dzień, więc trzeba pamiętać o tym wykluczeniu.

Przy równej liczbie zgromadzonych punktów o wyższym miejscu na liście rankingowej zdecyduje większa liczba płatności wykonanych kartą, a gdyby i ona była identyczna, to zostanie sprawdzone, kto wykonał transakcje wymiany walut na wyższą kwotę.

Kantor Walutowy Alior Banku

Atrakcyjne nagrody w urodzinowym konkursie być może zachęcą wiele osób do poznania oferty Kantoru Walutowego Alior Banku. Przedstawmy więc jubilata.

Jego oferta wyróżnia się możliwością otwarcia rachunków dla 23 walut, atrakcyjnymi kursami wymiany i konkurencyjnymi opłatami za przelewy zagraniczne. Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, także z kartą wielowalutową nie wiążą się żadne opłaty.

Co więcej, zapewnia ona płatności w blisko 160 walutach oraz jedną bezpłatną wypłatę z bankomatu w miesiącu (każda kolejna kosztuje 9 zł). Można ją wykorzystać do płatności mobilnych, by płacić telefonem czy zegarkiem.

Koszt przelewów uzależniony jest od wartości Licznika, czyli sumy środków w danej walucie kupionych przez klienta w Kantorze.

Zlecenia walutowe można składać w kilku opcjach: z limitem ceny (klient określa cenę, po jakiej chce kupić/sprzedać walutę i termin ważności zlecenia), cyklicznie (kupno/sprzedaż waluty w określonym dniu miesiąca, wariant przydatny dla spłacających kredyty walutowe) lub w wersji będącej połączeniem obu powyższych.

Ciekawostką jest transakcja z blokadą, czyli możliwość dokonania wymiany walut nawet w sytuacji, gdy nie ma się dostatecznych środków na koncie. Transakcja zostanie rozliczona po kursie z momentu jej zawarcia, jeśli klient przeleje brakującą kwotę w ciągu 2 dni roboczych.

Kantor można mieć zawsze przy sobie, korzystając z funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

Świętuj z Kantorem i wygrywaj

Urodziny to na ogół okazja, by wręczyć prezent jubilatowi. Tymczasem Alior Bank odwraca sytuację: jubileusz istnienia Kantoru Walutowego jest pretekstem do przekazania nagród jego klientom. Nie wszystkim, tylko tym, którzy zechcą wziąć udział w okolicznościowym konkursie.

Fakt, że premiowane są w nim dowolne transakcje kartą wielowalutową, a także rekomendowanie Kantoru czy włączenie powiadomień push sprawia, że o premię może powalczyć każdy. Okres urlopowy sprzyja dokonywaniu transakcji walutowych, więc szanse na nagrodę rosną.

Trzeba tylko pomóc szczęściu. Kto nie próbuje, ten nie wygrywa. Życzymy wygranej!

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Porównaj konta osobiste
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments