Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Urodzinowy konkurs Kantoru Walutowego Alior Banku z nagrodą główną 15 000 zł!

10. urodziny Kantoru Walutowego Alior Banku są okazją do świętowania przez bank nie tylko we własnym gronie, ale i wspólnie z klientami, dla których przygotowano konkurs z pulą nagród 100 000 zł! Nagrodę można zdobyć za aktywne korzystanie z usługi i polecanie jej innym. Warto się starać o zdobycie, jak największej liczby punktów, bo zwycięzca otrzyma 15 000 zł.

Zbieraj punkty i wygrywaj – tak można w najkrótszy sposób podsumować zasady trwającego do 31 października 2022 r. konkursu z okazji 10-lecia Kantoru Walutowego Alior Banku. Mogą w nim wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają Kantor Walutowy.

Bank nie narzuca jednego konkretnego działania, które trzeba wykonać, by zdobyć nagrodę. Wskazane są różne rodzaje aktywności i za każdą z nich można otrzymać określoną liczbę punktów. Ten, kto zgromadzi ich najwięcej na danym etapie otrzyma nagrodę etapu, a najaktywniejsi w całym konkursie zdobędą nagrody główne.

100 000 zł w puli

Skoro mówimy o konkursie, to warto rozpocząć od przedstawienia nagród, które można w nim wygrać:

  • I miejsce – 15 000 zł
  • II miejsce – 10 000 zł
  • III miejsce – 5000 zł
  • Miejsca 4 – 23 – nagrody po 1000 zł

W każdym z miesięcznych etapów trwania konkursu 25 najaktywniejszych uczestników otrzyma nagrody po 500 zł. Uczestnik promocji może zdobyć jedną nagrodę danego etapu i jedną nagrodę w finale.

Zasady zdobywania punktów

Atrakcyjne nagrody automatycznie rodzą pytanie, jakie aktywności pozwalają zdobywać punkty. Oto odpowiedź:

  • wymiana waluty w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego – każda transakcja tego typu = 2 punkty;
  • płatności (stacjonarne i internetowe) kartą wielowalutową, także w złotówkach – (prawie) każda płatność na kwotę min. 5 jednostek danej waluty = 4 punkty;
  • rekomendowanie Kantoru Walutowego – każda skuteczna rekomendacja = 50 punktów;
  • przelewanie środków z innego banku na rachunek w Kantorze – każdy otrzymany przelew na kwotę min. 100 jednostek waluty = 10 punktów. Na poszczególnych etapach można zdobyć maksymalnie 50 punktów z tego tytułu;
  • włączenie autoryzacji mobilnej Push = 25 punktów/miesiąc. Bank sprawdzi spełnienie tego warunku ostatniego dnia danego miesiąca o godz. 16:00.

W regulaminie konkursu znajduje się ciekawy zapis mówiący, że w trakcie jego trwania możliwe jest przyznawanie punktów bonusowych za trzy pierwsze z wymienionych aktywności. O mnożniku punktowym i czasie jego obowiązywania organizator przekaże informację uczestnikom w wiadomości mailowej lub w systemie transakcyjnym Kantoru Walutowego.

Co zrobić, by wygrać?

Podstawowy warunek udziału w konkursie to bycie klientem Kantoru Walutowego. Tak więc jak najszybciej (najpóźniej do 31 października 2022 r.) trzeba złożyć wniosek o konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i zacząć realizować transakcje nagradzane punktami. Ważne, by w podanym terminie wypełnić także formularz przystąpienia do konkursu dostępny na stronie internetowej (wymagane jest podanie adresu e-mail osoby zarejestrowanej w Kantorze).

Przy tworzeniu listy osób uprawnionych do otrzymania nagród etapowych organizator weźmie pod uwagę tylko osoby, które zgromadziły w danym miesiącu min. 60 punktów. Z kolei w klasyfikacji głównej uwzględnieni zostaną Ci, którzy będą mieli na swoim koncie min. 240 punktów.

Informacje o przyznaniu nagrody etapowej/głównej zostaną rozesłane do uczestników konkursu poprzez wiadomości SMS w ciągu 3 tygodni od zakończenia etapu/konkursu, natomiast sama wygrana trafi na konto złotówkowe w Kantorze Walutowym do miesiąca od wspomnianej daty.

Załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i walcz o nagrody w konkursie

Kilka uwag praktycznych

Nie wszystkie transakcje kartą wielowalutową zostaną nagrodzone punktami. W regulaminie konkursu są wymienione kody MCC miejsc „zakazanych”, np. związanych z hazardem, przekazami pieniężnymi czy ubezpieczeniami. Jest wśród nich także kod 4111 określający usługi transportowe, z których wielu z nas korzysta na co dzień, więc trzeba pamiętać o tym wykluczeniu.

Przy równej liczbie zgromadzonych punktów o wyższym miejscu na liście rankingowej zdecyduje większa liczba płatności wykonanych kartą, a gdyby i ona była identyczna, to zostanie sprawdzone, kto wykonał transakcje wymiany walut na wyższą kwotę.

Kantor Walutowy Alior Banku

Atrakcyjne nagrody w urodzinowym konkursie być może zachęcą wiele osób do poznania oferty Kantoru Walutowego Alior Banku. Przedstawmy więc jubilata.

Jego oferta wyróżnia się możliwością otwarcia rachunków dla 23 walut, atrakcyjnymi kursami wymiany i konkurencyjnymi opłatami za przelewy zagraniczne. Konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, także z kartą wielowalutową nie wiążą się żadne opłaty.

Co więcej, zapewnia ona płatności w blisko 160 walutach oraz jedną bezpłatną wypłatę z bankomatu w miesiącu (każda kolejna kosztuje 9 zł). Można ją wykorzystać do płatności mobilnych, by płacić telefonem czy zegarkiem.

Koszt przelewów uzależniony jest od wartości Licznika, czyli sumy środków w danej walucie kupionych przez klienta w Kantorze.

Zlecenia walutowe można składać w kilku opcjach: z limitem ceny (klient określa cenę, po jakiej chce kupić/sprzedać walutę i termin ważności zlecenia), cyklicznie (kupno/sprzedaż waluty w określonym dniu miesiąca, wariant przydatny dla spłacających kredyty walutowe) lub w wersji będącej połączeniem obu powyższych.

Ciekawostką jest transakcja z blokadą, czyli możliwość dokonania wymiany walut nawet w sytuacji, gdy nie ma się dostatecznych środków na koncie. Transakcja zostanie rozliczona po kursie z momentu jej zawarcia, jeśli klient przeleje brakującą kwotę w ciągu 2 dni roboczych.

Kantor można mieć zawsze przy sobie, korzystając z funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

Świętuj z Kantorem i wygrywaj

Urodziny to na ogół okazja, by wręczyć prezent jubilatowi. Tymczasem Alior Bank odwraca sytuację: jubileusz istnienia Kantoru Walutowego jest pretekstem do przekazania nagród jego klientom. Nie wszystkim, tylko tym, którzy zechcą wziąć udział w okolicznościowym konkursie.

Fakt, że premiowane są w nim dowolne transakcje kartą wielowalutową, a także rekomendowanie Kantoru czy włączenie powiadomień push sprawia, że o premię może powalczyć każdy. Okres urlopowy sprzyja dokonywaniu transakcji walutowych, więc szanse na nagrodę rosną.

Trzeba tylko pomóc szczęściu. Kto nie próbuje, ten nie wygrywa. Życzymy wygranej!

Załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku i walcz o nagrody w konkursie

Porównaj konta osobiste
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments