Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Większy plan – niższe oprocentowanie czyli tańszy kredyt w mBank

W czasach kiedy banki oferują nam lepsze warunki produktów oszczędnościowym, mBank zdaje się iść w zupełnie innym kierunku. Od 12 maja do 26 czerwca wszyscy ubiegający się o kredyt w mBank będą mogli go wziąć na promocyjnych warunkach. Oto co przygotował bank dla wszystkich potrzebujących gotówki!

Warunki kredytu gotówkowego w mBank

Kredyt w mBank możesz wziąć na dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą. Całkowity okres kredytowania nie może trwać więcej niż 96 miesięcy. Bank nie robi jednak problemów jeśli pożyczysz pieniądze na krótszy czas, a w trakcie okresu kredytowania będziesz chciał wydłużyć termin spłaty. Co więcej, umożliwi Ci to za darmo!

Problemu nie będzie także z wcześniejszą spłatą kredytu. Także i tę usługę mBank oferuje bez żadnych dodatkowych kosztów.

Dużym plusem mBanku jest także opcja dostosowania wysokości raty do możliwości finansowych klienta. W przypadku kredytu gotówkowego w tej instytucji sam więc ustalasz jaką ratę jesteś w stanie spłacać co miesiąc. Bank pozostawia tę kwestię do Twojej dyspozycji.

Co zyskasz dzięki promocji?

Promocyjne warunki kredytu to dla Ciebie przede wszystkim oszczędność! Biorąc kredyt do 26 czerwca możesz liczyć na niższą prowizję i oprocentowanie, co ostatecznie przekłada się na mniejsze opłaty związane z kredytem. A jakie będą ostateczne koszty pożyczenia pieniędzy? Są one uzależnione od wysokości zaciąganego przez Ciebie kredytu oraz terminu spłaty. Szczegóły przedstawia poniższa tabela:

promo_koszty_kredytu_mbank

Promocyjny kredyt można wziąć osobiście, telefonicznie bądź przez internet. Osobiście polecamy tę ostatnią opcję, gdyż dla klienta jest ona najwygodniejsza, a wszelkich formalności można dopełnić bez wychodzenia z domu. Jeżeli więc chcesz wziąć promocyjny kredyt w mBank, kliknij w link poniżej:

Weż promocyjny kredyt w mBank

 

PORÓWNAJ KREDYTY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments