Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Wstąp do Żabki, załóż konto w Banku BNP Paribas i zdobywaj nagrody, bo “Jesteś wygrywem”

Elektroniczne vouchery o łącznej wartości 50 zł, zwolnienie z opłat za kartę debetową oraz udział w loterii z pulą nagród przekraczającą 1.500.000 zł – to wszystko dostępne jest w ramach promocji “Jesteś wygrywem” przygotowanej przez Bank BNP Paribas we współpracy z siecią sklepów Żabka. Sprawdź, kto może wziąć udział w tej akcji specjalnej i jak sięgnąć po nagrody.

Żabka kojarzy się najczęściej szybkimi zakupami, dużą dostępnością sklepów i rzecz jasna z hot-dogami. Jest duża szansa, że za jakiś czas będzie kojarzyć się również z czymś zupełnie nieoczywistym. Dzięki współpracy z Bankiem BNP Paribas podczas wizyty w Żabce można otworzyć konto osobiste np. skanując kod QR umieszczony na promocyjnych plakatach i pobierając aplikację mobilną. Założenie rachunku przez aplikację GOmobile w innych okolicznościach nie wyklucza z udziału w promocji. Wizyta w sklepie, jest tylko jedną z opcji.

Mało tego – na uczestników promocji “Jesteś wygrywem” czekają evouchery na łączną sumę 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Żabka oraz możliwość udziału w loterii z pulą nagród przekraczającą 1.500.000 zł. Prześwietlamy najnowszą akcję specjalną Banku BNP Paribas.

Jakie nagrody przygotował Bank BNP Paribas dla uczestników promocji?

Czas na rozplątanie worka z prezentami przeznaczonymi dla uczestników promocji “Jesteś wygrywem”. W ramach tej akcji Bank BNP Paribas przygotował dwie nagrody:

 • Pierwszą nagrodą jest zwolnienie z opłat miesięcznych za obsługę karty. Zwolnienie obowiązuje od pierwszego miesiąca, w którym zgodnie z umową ramową pobierana jest opłata za jej obsługę przez:
  • 10 pierwszych miesięcy – dotyczy uczestników, którzy złożyli wniosek o wydanie karty do 8. dnia danego miesiąca okresu promocji,
  • 11 pierwszych miesięcy – dotyczy uczestników, którzy złożyli wniosek o wydanie karty od 9. dnia danego miesiąca okresu promocji.
 • Drugą nagrodą jest 5 evoucherów o wartości 10 zł każdy do wykorzystania w sieci sklepów Żabka. Łączna kwota premii to zatem 50 zł.

To jednak nie wszystko, co przygotował dla swoich potencjalnych klientów Bank BNP Paribas. Udział w opisywanej promocji może być równoznaczny ze zgłoszeniem do toczącej się równolegle loterii prowadzonej pod nazwą „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas”. Zdecydowanie warto podkreślić, że łączną pula nagród to ponad 1.500.000 zł. Uczestnicy promocji mogą wygrać w loterii:

 • codziennie 500 zł – nagroda w postaci evoucherów do Żabki,
 • co tydzień 5.000 zł – nagroda w formie przelewu na konto,
 • co miesiąc 50.000 zł – nagroda w formie przelewu na konto,
 • w finale 500.000 zł – nagroda w postaci przelewu na konto.

Szczegółowe zasady związane ze zdobywaniem nagród w ramach promocji “Jesteś wygrywem” oraz udziałem w loterii w ramach akcji „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas” opisujemy w kolejnych rozdziałach.

Kto może wziąć udział w promocji “Jesteś wygrywem” i walczyć o nagrody?

W promocji przygotowanej przez Bank BNP Paribas mogą wziąć udział wyłącznie osoby fizyczne, które spełniają łącznie poniższe warunki:

 • ukończyły 18 lat w chwili zgłaszania do promocji,
 • mieszkają na terytorium Polski,
 • posiadają numer PESEL.

Jak widać wymagania wobec potencjalnych uczestników są bardzo proste, co zwiększa grupę osób, które mogą wziąć udział w promocji i zawalczyć o cenne nagrody. Warto wspomnieć, że promocja trwa od 13 lutego 2023 r. do 11 lutego 2024 r.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Kto nie może wziąć udziału w promocji Banku BNP Paribas?

Regulamin promocji określa też jasno ograniczenia związane z warunkami uczestnictwa w tej akcji. Z udziału w promocji “Jesteś wygrywem” wykluczeni są:

 • pracownicy organizatora promocji – IQ Marketing (Poland) sp. z o.o.,
 • pracownicy banku,
 • pracownicy i właściciele placówek partnerskich banku,
 • osoby, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o przystąpienie do promocji były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku ROR w Banku BNP Paribas,
 • osoby, które w dniu składania wniosku o udział w promocji są stroną umowy ramowej zawartej z bankiem,
 • osoby prawne i jednostki nieposiadające osobowości prawnej.

Lista ograniczeń obejmuję wąską grupę osób i podmiotów. Wykluczenia te mają zapewne służyć ograniczeniu ewentualnych zastrzeżeń związanych z wpływaniem na wyniki loterii przez osoby powiązane z bankiem lub organizatorem promocji.

Jak zapewnić sobie zwolnienie z opłat za kartę i odebrać 50 zł w evoucherach do Żabki?

Jeśli spełniamy warunki przystąpienia do promocji “Jesteś wygrywem” to możemy zapewnić sobie zwolnienie z opłat za kartę debetową do konta. Bank BNP Paribas oczekuje w tym zakresie:

 • pobrania w okresie trwania promocji aplikacji mobilnej GOmobile,
 • założenia za jej pomocą rachunku Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj (przynajmniej w wersji mobilnej) wraz z dostępem do bankowości elektronicznej – do zawarcia umowy powinno dojść za pośrednictwem wideoweryfikacji,
 • wyrażenia wymaganych zgód w trakcie procesu zakładania konta osobistego.

Aby zdobyć 50 zł w evoucherach do Żabki trzeba spełnić wszystkie wymienione wyżej warunki oraz dodatkowo:

 • zapewnić wpływy na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości minimum 1000 zł w miesiącu, w którym nastąpiło otwarcie Konta Osobistego w Promocji albo w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia tego konta,
 • posiadać Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej w dniu wydania nagrody.

Regulamin promocji “Jesteś wygrywem” znajduje się w tym miejscu.

Jak wziąć udział w loterii w ramach promocji „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas”?

Udział w loterii wymaga pobrania aplikacji GOmobile, założenia za jej pomocą Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w wersji mobilnej i z dostępem do bankowości elektronicznej oraz przystąpienia do promocji “Jesteś wygrywem”. Następnie trzeba:

 • zgłosić swój udział w loterii klikając w baner widoczny po zalogowaniu do aplikacji mobilnej GOmobile – znajduje się w górnej części ekranu,
 • dokonać pierwszej transakcji w Żabce za pomocą karty wydanej w ramach promocji na kwotę minimum 10 zł.

Co ważne, losy przysługują za płatności zrealizowane w dowolnych punktach na terenie Polski. Transakcje mogą być dokonywane stacjonarnie oraz w Internecie. Płatności zrealizowane w Żabce oznaczają jednak przyznanie 10 razy większej liczby losów. Oznacza to, że za każde wydane 10 zł w Żabce otrzymamy 10 losów, a w innym punkcie handlowym tylko 1 los.

W loterii biorą udział transakcje kartą, które zostały zrealizowane od 13 lutego 2023 do 11 lutego 2024. Loteria kończy się 12 czerwca 2024 roku. Regulamin loterii promocyjnej „Wygrywaj z kontem Banku BNP Paribas” znajduje się w tym miejscu.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie w Banku BNP Paribas?

Dużo miejsca poświęciliśmy nagrodom i korzyściom wynikającym z udziału w promocjach przygotowanych przez Bank BNP Paribas. Przyszedł jednak czas, aby przyjrzeć się bliżej kosztom związanym z posiadaniem Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Podstawowe opłaty związane z tymi produktami prezentują się następująco:

 • 0 zł za otwarcie rachunku,
 • 0 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł miesięcznej opłaty za wydanie i użytkowanie karty mobilnej i tradycyjnej przez 12 miesięcy od dnia złożenia wniosku o kartę,
 • 0 zł za krajowe wypłaty gotówki kartą z bankomatów własnych Banku BNP Paribas i Planet Cash,
 • 0 zł za przelew krajowy w złotych zlecony przez bankowość elektroniczną z wyłączeniem przelewów natychmiastowych.

Jak widać, w obszarze podstawowych usług Konto Otwarte na Ciebie nie generuje dodatkowych kosztów. Trzeba jednak zaznaczyć, że po upływie promocji karta kosztować będzie 2 zł miesięcznie (pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty 3 transakcji bezgotówkowych) lub 7 zł, kiedy nie spełnimy oczekiwań banku w tym zakresie. Posiadacz rachunku otrzymuje również m.in. dostęp do nowoczesnej bankowości elektronicznej i mobilnej oraz możliwość realizowania płatności za pomocą Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.

Naszym zdaniem

Sam pomysł współpracy pomiędzy Bankiem BNP Paribas a siecią Żabka oceniamy bardzo pozytywnie. Ruch ten dobrze realizuje ideę bankowości na wyciągnięcie ręki. Możliwość pobrania aplikacji mobilnej i założenia konta osobistego w sklepie to nie tylko ciekawostka, ale też spora użyteczność.

Jeśli dodamy do tego szansę na zdobycie 50 zł premii w postaci evoucherów do Żabki, czasowe zwolnienie z opłaty za kartę oraz możliwość udziału w loterii z pulą nagród przekraczającą 1.500.000 zł, to skorzystanie z promocji “Jesteś wygrywem” staje się co najmniej warty przemyślenia.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Advertisement

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments