Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Załóż konto firmowe online w 15 minut i korzystaj z darmowego prowadzenia rachunku i premii do 2 000 zł

Bank Pekao S.A. na poważnie podchodzi do potrzeb przedsiębiorców oferując im bezterminowo darmowe konto firmowe w złotych oraz możliwość otrzymania nawet do 2 000 zł premii na start. Wszystko to w zamian za spełnienie prostych warunków ograniczających się do standardowych czynności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Warto już teraz zapoznać się z warunkami promocji, ponieważ jest ona ograniczona czasowo.

Bank Pekao S.A. przyzwyczaił nas do cyklicznych akcji specjalnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W ramach promocji o wiele mówiącej nazwie “2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto” można zdobyć nie tylko wartościowy bonus, ale również zyskać darmowy dostęp do nowoczesnego rachunku firmowego.

Sprawdzamy, kto może wziąć udział w promocji, jak sięgnąć po maksymalną premię i czy warto skorzystać z oferty Banku Pekao S.A.

Kto może skorzystać z promocji Konta Przekorzystengo Biznes?

Promocja Banku Pekao S.A. adresowana jest do podmiotów krajowych prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej lub spółki osobowej, które rozliczają się na podstawie księgowości uproszczonej.

Z promocji wyłączone są podmioty, które na dzień 31 sierpnia 2022 roku posiadały aktywne Konto Przekorzystne Biznes lub innych rachunek firmowy w Banku Pekao S.A. Osoby fizyczne posiadające konta osobiste w Banku Pekao S.A. mogą bez przeszkód wziąć udział w tej akcji i zawalczyć o wysokie premie.

Do kiedy trwa promocja Konta Przekorzystnego Biznes?

Wspomnieliśmy we wstępnie, że akcja specjalna Banku Pekao S.A. jest ograniczona czasowo. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 28 lutego 2023 roku włącznie. Ostateczny termin wydaje się odległy, jednak szybsze przystąpienie do akcji oznacza też szybszy dostęp do korzyści oferowanych przedsiębiorcom przez Bank Pekao S.A.

Jak zapewnić sobie darmowe prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes?

Jeśli spełniamy warunek karencji, czyli na dzień 31 sierpnia 2022 roku nie posiadaliśmy aktywnego Konta Przekorzystnego Biznes lub innego rachunku firmowego w Banku Pekao S.A., to zapewnienie sobie bezterminowo darmowego prowadzenia rachunku bieżącego jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko:

 1. Założyć Konto Przekorzystne Biznes w złotych wraz z kartą debetową Mastercard podpiętą do tego rachunku.
 2. Wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji.
 3. Zaakceptować regulamin promocji.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Jak zdobyć do 2 000 zł premii na start?

Podpisane umowy o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową Mastercard to jeden z warunków pozwalających zdobyć do 2 000 zł premii. Poza tym musimy jeszcze:

 1. Wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym.
 2. Każdego miesiąca wykonać z otwartego Konta Przekorzystnego Biznes przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł.
 3. Wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji i zaakceptować jej regulamin.
 4. Nie posiadać w Banku Pekao S.A. lub w Idea Banku S.A. aktywnego rachunku rozliczeniowego w czasie pomiędzy 1 grudnia 2020 roku a dniem przystąpienia do promocji.

Wszystkie powyższe warunki trzeba spełnić łącznie. Na premię do 2 000 zł na start składają się trzy premie cząstkowe, których maksymalne kwoty wynoszą 600 zł, 600 zł i 800 zł. Sprawdźmy zatem, jak zdobyć każdą z nich.

Do 600 zł zwrotu za transakcje kartą debetową Mastercard

W tym przypadku oczekiwania Banku Pekao S.A. ograniczają się do standardowej aktywności posiadacza konta firmowego. Do 600 zł premii otrzymamy za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą debetową Mastercard wydaną do Konta Przekorzystnego Biznes otwartego w promocji.

Bonus może wynosić maksymalnie 100 zł miesięcznie i stanowi 10% wartości transakcji bezgotówkowych kartą. Premia naliczana jest przez 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu Konta Przekorzystnego Biznes.

Do 600 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy

Kolejną premię do 600 zł otrzymamy za zawarcie umowy o terminal płatniczy i przyjęcie płatności z terminala POS na Konto Przekorzystne Biznes w kwocie min. 500 zł miesięcznie. Nagroda naliczana będzie w każdym z kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta.

Premia za terminal płatniczy nie przysługuje przedsiębiorcom, których działalność gospodarcza jest sklasyfikowana jako:

 • biura turystyczne/ podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z),
 • kantory (PKD 66.12Z),
 • lombardy (PKD 64.92Z),
 • TAXI (PKD 49.32Z),
 • agencje towarzyskie (PKD 96.09Z),
 • kasyna (PKD 92.00Z),
 • sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47. 78Z),
 • produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z).

Co ważne, Bank Pekao S.A. zapewnia darmową dzierżawę pierwszego terminala płatniczego przez okres 2 lat. To nowoczesne urządzenie przypominające rozmiarem niewielki smartfon wysyłające potwierdzenia transakcji mailem lub wiadomością SMS.

800 zł premii za skorzystanie z oferty kredytowej, leasingowej lub faktoringowej

W tym przypadku premia wypłacania jest jednorazowo. Aby zawalczyć o premię trzeba, do 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes, spełnić jeden z poniższych warunków:

 • Uruchomić kredyt lub pożyczkę na kwotę min. 100 000 zł z gwarancją.
 • Wykonać przelew z Konta Przekorzystnego Biznes na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej.
 • Otrzymać minimum 2 uznania na Konto Przekorzystnego Biznes tytułem wykupu wierzytelności w ramach zawartej umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o.

Wypłata premii za udział w promocji Banku Pekao S.A.

Premie związane z transakcjami bezgotówkowymi kartą debetową Mastercard i transakcje z wykorzystaniem terminala płatniczego POS wypłacane będą przez 6 miesięcy – do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniliśmy warunki promocji. Natomiast premia za pierwszy produkt kredytowy będzie wypłacona jednorazowo według takich samych zasad jak powyższe.

Wartość otrzymanej premii stanowi przychód podatkowy z działalności gospodarczej, który Uczestnik promocji ma obowiązek rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Trzeba także pamiętać, że z promocji można skorzystać tylko raz. Rozwiązanie umowy o Konto Przekorzystne Biznes i jej ponowne zawarcie w okresie trwania promocji nie przyniesie żadnych dodatkowych korzyści. Szczegółowe informacje na temat promocji znajdziecie w jej regulaminie.

Sprawdź, co jeszcze zyskasz za 0 zł

 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej Mastercard pod warunkiem wykonania za jej pomocą operacji na łączną kwotę min. 500 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku 8 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych i 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w Polsce
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z bankomatów zagranicznych
 • 0 zł za bankowość elektroniczną Pekao24 dla firm
 • 0 zł za przelewy mobilne Elixir
 • 0 zł za elektroniczne przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za całodobowe korzystanie z wpłatomatów Pekao S.A.
 • 0 zł za wpłaty w wpłatomatach Banku Pekao S.A. na Konto Przekorzystne Biznes do 100 000 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty gotówkowe z Konta Przekorzystnego Biznes w złotych w oddziałach Banku Pekao S.A. do sumy 10 tys. zł  miesięcznie
 • 0 zł za wszystkie otrzymane przelewy walutowe
 • 0 zł za prowadzenie rachunków pomocniczych w 19 walutach obcych.

Konkurencyjne opłaty oraz nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne prowadzenie biznesu powodują, że Konto Przekorzystne Biznes znajduje się na czołowych miejscach rankingów rachunków firmowych.

Na uwagę zasługuje m.in. innowacyjna bankowość elektroniczna i aplikacja mobilna PeoPay, płatności BLIK, Apple Pay i Google Pay, karta wielowalutowa czy możliwość założenia konta online – bez konieczności wychodzenia z domu. Bank Pekao S.A. daje także możliwość korzystania z usług księgowych, pakietów medycznych dla przedsiębiorcy, jego bliskich i pracowników, a także z pomocy prawnej i informatycznej.

Naszym zdaniem

Najnowsza promocja Konta Przekorzystnego Biznes to co najmniej kilka powodów, dla których warto rozważyć założenie rachunku firmowego w Banku Pekao S.A. Pierwszym z nich jest możliwość zagwarantowania sobie bezterminowo bezpłatnego prowadzenia konta bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Drugim powodem jest pokaźna premia, pozwalająca zdobyć nawet 2 000 zł. Nagroda podzielona jest na premie cząstkowe, dzięki czemu sami decydujemy, które warunki chcemy spełnić i o jaką kwotę zawalczyć. Trzecim argumentem przemawiającym za Kontem Przekorzystnym Biznes są konkurencyjne opłaty za podstawowe usługi pozwalające na bardziej efektywne zarządzanie swoim biznesem.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments