Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Załóż VeloKonto i zyskaj do 600 zł zwrotu za płatności kartą, telefonem lub BLIKIEM

Nawet 600 zł zwrotu za płatności kartą, telefonem lub BLIKIEM to podstawowa korzyść w ofercie “Witaj w VeloBanku ”. Do tego bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku osobistego VeloKonto oraz 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym VeloSkarbonka. Sprawdzamy szczegóły propozycji VeloBanku dla nowych klientów i warunki skorzystania z promocji.

Konto osobiste w połączeniu z rachunkiem oszczędnościowym to pakiet, który umożliwia wygodne zarządzanie własnym budżetem i budowanie oszczędności na przyszłość. Rezygnacja z dotychczasowych produktów i wybór nowej oferty wiąże się zwykle z poszukiwaniem dodatkowych korzyści.

Oferta rynku finansowego w tym zakresie jest szeroka, ale często wymaga spełnienia sporej liczby warunków koniecznych do skorzystania z promocji. Propozycja VeloBanku wydaje się na tym tle wyróżniać prostotą, dzięki czemu możesz łatwo zyskać dodatkowe środki i jednocześnie korzystać z produktów dopasowanych do Twoich potrzeb.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Co zyskasz biorąc udział w promocji “Witaj w VeloBanku”?

Korzystając z oferty VeloBanku dla nowych klientów zyskujesz potrójnie:

 • 10% zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub BLIKIEM – łącznie do 600 zł przez 180 dni obowiązywania promocji. Maksymalnie to 100 zł za każde 30 dni cyklu, którego początek liczony jest od momentu otwarcia konta.
 • 8% w skali roku do 3.000 zł na Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka – uzyskane ze zwrotów za zakupy pieniądze, zostaną przekazane na Konto Oszczędnościowe VeloSkarbonka – dzięki temu zyskasz podwójnie: dodatkowe środki i odsetki na rachunku oszczędnościowym.
 • 0 zł za prowadzenie VeloKonta bez żadnych dodatkowych warunków – to opcja gwarantowana: zarówno otwarcie, jak i prowadzenie konta jest bezpłatne.

Kto może skorzystać z promocji VeloBanku?

Możesz skorzystać z oferty, jeśli jesteś nowym klientem i nie miałeś konta osobistego w VeloBanku od 31 października 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji. Warunek braku posiadania rachunku dotyczy Cię jako klienta indywidualnego, a jeśli chcesz założyć wspólne konta – wszystkich współwłaścicieli.

Dodatkowe wymagania są standardowe:

 • ukończone 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych,
 • status rezydenta, który rozumiany jest jako osoba fizyczna posiadająca miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Warunki promocyjne, czyli możliwość uzyskania zwrotu do 600 zł, dotyczą tylko pierwszego VeloKonta otwartego w edycji 1/2023 promocji “Witaj w VeloBanku”. Zwrot środków za transakcje realizowane na każdym kolejnym otwartym w okresie obowiązywania promocji rachunku nie będzie możliwy.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocyjnych warunków oferowanych przez VeloBank?

Zyskać do 600 zł zwrotu za zakupy przy płatności kartą, telefonem lub BLIKIEM możesz, jeśli do 31 sierpnia 2023 r.:

 • otworzysz VeloKonto – sam lub ze współwłaścicielem,
 • otworzysz Konto Oszczędnościowe VeloSkarbonka w takiej samej relacji właścicielskiej, jak konto osobiste – zatem otwarcie VeloKonta ze współwłaścicielem wymaga otwarcia VeloSkarbonki w takiej samej konfiguracji. Natomiast indywidualny rachunek osobisty będzie oznaczał otwarcie indywidualnej VeloSkarbonki,
 • udzielisz wymaganych zgód marketingowych.

Zwrot środków za zakupy otrzymasz, jeśli w okresie od momentu przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody:

 • nie odwołasz zgód marketingowych,
 • nie złożysz sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych,
 • nie wypowiesz umowy o VeloKonto ani VeloSkarbonkę.

Jeśli masz konto wspólne, te warunki musi też spełnić współwłaściciel.

Szczegółowe warunki oferty znajdują się w Regulaminie promocji dostępnym w placówkach banku i na velobank.pl.

Kiedy VeloBank wypłaci nagrodę?

Pieniądze w wysokości 10% wartości transakcji bezgotówkowych realizowanych kartą do konta, telefonem lub BLIKIEM bank przeleje na rachunek VeloSkarbonka w terminie maksymalnie dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji uprawniającej do zwrotu na VeloKoncie. W ciągu 30 dni cyklu, można zyskać łączny zwrot w maksymalnej wysokości 100 zł. Za początek okresu przystąpienia do promocji, czyli otwarcia cyklu 30 dni, uważany jest dzień otwarcia VeloKonta.

Pod uwagę brane są tylko transakcje bezgotówkowe wykonane w okresie trwania promocji. Do płatności premiowanych zwrotem nie są zaliczane te wykonane BLIKIEM na telefon.

Kiedy można przystąpić do promocji “Witaj w VeloBanku”?

Do promocji “Witaj w VeloBanku” możesz przystąpić w dowolnym momencie w okresie od 1 kwietnia 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. Promocyjne warunki obowiązują 180 dni i liczone są od dnia, w którym Twoje Velokonto zostało otwarte.  W każdym cyklu 30 dni możesz maksymalnie zyskać 100 zł. Łącznie nawet do 600 zł.

Naszym zdaniem

Atutem oferty promocyjnej “Witaj w Velobanku” są niezwykle proste do spełnienia warunki, które uprawniają do otrzymania nagrody. Ostateczna kwota bonusu zależy od aktywności klienta: im częściej korzystasz z konta i płacisz bezgotówkowo, tym Twój zysk będzie wyższy, aż do 600 zł.

Dodatkową opcją, która przemawia za skorzystaniem z propozycji VeloBanku, jest oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym VeloSkarbonka: 8% w skali roku to oferta bardzo atrakcyjna, plasująca się w czołówce wysokości oprocentowania rachunków oszczędnościowych oferowanych przez konkurencję.

Minusem jest niska kwota, od której są naliczane wyższe odsetki – tylko do 3.000 zł. Po przekroczeniu tej wartości, bank naliczy oprocentowanie w wysokości 0,05%. Jak jednak wskazuje sama nazwa produktu: “Skarbonka”, to propozycja dla osób, które chcą chronić przed utratą wartości nawet niewielkie kwoty. Nie jest to raczej opcja dla oszczędzających długoterminowo.

Ofertę promocyjną VeloBanku można też polecić ze względu na bezpłatne prowadzenie rachunku osobistego bez żadnych dodatkowych warunków, a także przekazanie zwrotu środków za płatności bezgotówkowe na VeloSkarbonkę – dzięki temu realnie można zyskać więcej na odsetkach.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Advertisement

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments