Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

2,5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym w Millennium Bank

W poszukiwaniu najlepszego miejsca dla naszych oszczędności, najczęściej przypatrujemy się ofercie popularnych lokat bankowych. Tymczasem warto zwrócić również uwagę na promocyjne konta oszczędnościowe. Może okazać się, że zarobimy na nich więcej, zachowując jednocześnie stały dostęp do naszych pieniędzy.

Od dłuższego już czasu Bank Millennium kojarzony jest, jako instytucja pozwalająca pomnażać zgromadzone oszczędności na bardzo korzystnych warunkach. Nie inaczej jest i tym razem. Aktualnie na promocyjnym koncie oszczędnościowym zgarnąć można 2,5% dla maksymalnej kwoty 100.000 zł. Zakładając, że konto osobiste nie wymaga czasowego zamrożenia środków, a odsetki dopisywane są w ujęciu miesięcznym, oferta ta może okazać się ciekawą przeciwwagą dla lokaty bankowej.

Jak uzyskać 2,5% na koncie oszczędnościowym

 

Do skorzystania z promocji uprawniony jest każdy posiadacz konta 360°. Bez obaw – konto może być darmowe. Wystarczy każdego, kolejnego miesiąca zapewnić wpływy w minimalnej wysokości 1.000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub BLIKIEM. W zamian zniesione zostaną opłaty nie tylko za rachunek, ale również za kartę i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów krajowych. Dodatkowe parametry dotyczące konta 360° z łatwością sprawdzicie w w tym miejscu.

Wracając do samego konta oszczędnościowego, należy wspomnieć, że cechuje go bardzo wysoki limit wpłaty sięgający 100.000 złotych. Muszą to jednak być nowe środki, które zgodnie z regulaminem stanowi nadwyżka nad saldo z dnia 7 stycznia 2017 roku. Tak więc, aby skorzystać z promocji w pełnej kwocie musimy zasilić rachunek oszczędnościowy sumą dodatkowych 100.000 złotych, które wcześniej nie znajdowały się na naszym koncie w Millenium

Szczegółowe parametry konta oszczędnościowego  

Z konta oszczędnościowego skorzystać mogą również posiadacze innego typu rachunków, jednak wiąże się to z nieco niższym oprocentowaniem wsadu, wynoszącym 2,30%. Jeżeli ktoś planuje wpłacić na konto kwotę powyżej 100.000 złotych, musi liczyć się z tym, że cała nadwyżka oprocentowana będzie na poziomie 1,90%.

Na udział w promocji mamy czas do 28 stycznia 2017 roku. Im szybciej nowe środki trafią na konto, tym szybciej będziemy mogli korzystać z preferencyjnych warunków. Niestety nic co dobre nie trwa wiecznie – podwyższone oprocentowanie obowiązuje 92 dni i liczone jest od dnia, przekazania środków na konto oszczędnościowe. Warto nadmienić, że warunkiem udziału w promocji jest niekorzystanie w tym samym czasie z innej, preferencyjnej oferty w koncie oszczędnościowym.

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments