Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Otwórz Konto dla Młodych w PKO BP i zgarnij 10 biletów do kina

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować promocję banku PKO BP Konto za zero edycji Miłość mamy za zero. Propozycja szczególnie ciekawa dla kinomaniaków, gdyż w zamian za otwarcie konta osobistego i jedną płatność kartą otrzymać można 10 kodów wymienialnych na bilety do kin sieci Helios lub Cinema City. Aż łza się w oku kręci, że promocja dotyczy wyłącznie użytkowników do 26 roku życia.

Kto może stać się posiadaczem 10 darmowych biletów do kina?

Jak wspominaliśmy oferta PKO BP ma ograniczenia wiekowe i skorzystać mogą z niej wyłącznie klienci pomiędzy 18 a 26 rokiem życia. Idąc za regulaminem uczestnikiem promocji mogą być wyłącznie osoby fizyczne, posiadające pełna zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Ponadto z promocji skorzystać mogą jedynie osoby, które w dniu 31 grudnia 2016 roku nie posiadały żadnego rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w PKO BP i Inteligo. Z kolei na dzień wydania nagrody uczestnik musi być posiadaczem konta i wydanej do niego karty oraz wyrazić zgodę przynajmniej na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym.

Co należy zrobić, aby zapewnić sobie darmowy bilety?

Pierwszym krokiem na drodze do premii powinno być założenie, najpóźniej do dnia 19.02.2017 roku, Konta dla Młodych wraz z kartą. Możemy zrobić to zarówno w oddziale jak i składając wniosek za pośrednictwem strony internetowej banku. Następnie do dnia 3.03.2017 roku należy dokonać kartą minimum 1 operację bezgotówkową, która zostanie rozliczona w systemie banku. Powinniśmy pamiętać, aby nie wycofywać zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym. Jeżeli wywiążemy się z powyższych warunków pozostaje tylko w terminie do 3.03.2017 roku zarejestrowac sie pod adresem http://pkobp.pl/kinoza0 i wybrać kino, do którego chcemy otrzymac bilety.

Prześwietlamy szczegóły proponowanego bonusu

Nagrodą jest wspomniany pakiet 10 elektronicznych kodów, które wymienić można na pakiet 10 biletów do kin sieci Helios lub Cinema City. Kody ważne są przez 6 miesięcy licząc od dnia wydania ich uczestnikowi promocji przez bank.  Łączna wartość pakietu to 194,40 zł brutto. Bilety uprawniają do wejść na regularne seanse 2D będące w aktualnej ofercie kin. Niestety dopadają wszystkie pokazy specjalne oraz seanse przedpremierowe.

A teraz bardzo istotna informacja – liczba nagród jest ograniczona i wynosi 2.800 sztuk (każda nagroda składa się z pakietu 10 kodów). I tak otrzymujemy 1.700 sztuk nagród do wykorzystania w Cinema City i 1.100 do realizacji w kinach Helios. W przypadku częściowego wyczerpania puli, możemy zostać pozbawieni wyboru pomiędzy wskazanymi sieciami kin.

Nagrody przyznawane będa według kolejności spełnienia warunków promocji, więc warto wywiązać się z nich niezwłocznie po założeniu konta. Kody wydawane będą w dwóch turach – do 17.02. i 14.03.2017 roku. W przypadku wyczerpania puli nagród do 09.02.2017 roku, ich wydanie nastąpi wyłącznie w pierwszej, proponowanej turze. Nagrodę otrzymamy poprzez system bankowości elektronicznej iPKO w formie wiadomości zawierającej omawiane kody.

Czy wypad do kina z PKO BP się opłaca?

Jak już doskonale wiecie, aby skorzystać z bonusu należy założyć Konto dla Młodych wraz z kartą debetową. Bez obaw – wszystkie podstawowe funkcjonalności rachunku zwolnione są opłat. I tak za prowadzenie konta i wypłaty kartą z bankomatów w Polsce i na świecie (z wyjątkiem wypłat w walucie obcej) nie zapłacimy nic. Aby uniknąć opłaty za kartę, wystarczy dokonać za jej pomocą zaledwie 5 płatności miesięcznie. Nie zapłacimy również za krajowe przelewy internetowe. Przyznać trzeba, że niełatwo o drugą tak atrakcyjną propozycję.

Relacja stawianych przed uczestnikiem promocji warunków do wartości samego bonusu znajduje się na bardzo przyzwoitym poziomie. Trudno o podobną ofertę skierowaną do młodych klientów banków. Minusem propozycji PKO BP jest limit wiekowy jej uczestników oraz ograniczona, do 2.800 sztuk, pula nagród. Gdyby znieść te warunki, kina sieci Helios i Cinema City prawdopodobnie przeżyłyby prawdziwy szturm żądnych rozrywki kinomaniaków. Poza omawianą promocja zachęcamy również do zapoznania się z lokatami terminowymi, a także z ofertą kredytową PKO BP. Zapewniamy, że znajdziecie tam ciekawe rozwiązania, również dla osób powyżej 26 roku życia.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments