Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zgarnij 2,8% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank

Ta oferta z pewnością zainteresuje wszystkich oszczędzających. Nowa propozycja rachunku oszczędnościowego od Getin Bank jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Jeśli więc jeszcze nie skorzystałeś z usług tej instytucji, może to być znakomita okazja na zarobienie paru groszy!

Getin Bank wprowadził do oferty konto oszczędnościowe oprocentowane w skali 2,8% dla środków do 100 000 zł przez 122 dni. Wszystkie kwoty wykraczające ponad tę sumę będą natomiast podlegać oprocentowaniu w przedziale od 1% do 1,4%. Na przystąpienie do tej promocji masz czas do 31.10.2016 roku. Zanim jednak zdecydujesz się na taki krok, poznaj więcej szczegółów tej oferty.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jak to zwykle w bankach bywa, promocyjna oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Ale “nowy klient” to pojęcie, które nie przez wszystkie instytucje bankowe rozumiane jest tak samo. W przypadku Getin Bank i tej promocji, nowym klientem będzie każda osoba, która ukończyła osiemnaście lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych, a w okresie od 1.09.2014 roku do dnia poprzedzającego dzień przystąpienia do promocji nie korzystała z usług Getin Bank.

Jak zarobić 2,8% na oszczędnościach w Getin Bank?

Skoro wiesz już, że oferta Getin Bank przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów tej instytucji, możesz przypuszczać, że warunkiem skorzystania z omawianej promocji jest również otwarcie rachunku osobistego w tym właśnie banku. I rzeczywiście, oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 2,8% uzyskasz dopiero wtedy, gdy podpiszesz z bankiem umowę także o konto osobiste. Co więcej, będziesz musiał ponadto zaakceptować wszystkie zgody marketingowe wymagane przez Getin Bank.

Weź udział w promocji!

Konto osobiste w Getin Bank – czy to się opłaca?

Chcąc skorzystać z opisywanej promocji, musisz zatem sprawdzić na jakich warunkach można prowadzić konto osobiste w Getin Bank. Otóż, do wyboru masz takie rachunki jak Getin Up lub Getin Up Free (dla osób poniżej 28. roku życia). W obu tych przypadkach możesz liczyć na darmowe otwarcie i prowadzenie konta oraz bezpłatne przelewy. W przypadku konta Getin Up Free nie zapłacisz też ani grosza za korzystanie z karty debetowej, a jeśli skorzystasz ze zwykłego rachunku Getin Up, miesięczna opłata za kartę płatniczą wyniesie 6,99 zł. Kosztów tych można jednak łatwo się pozbyć – wystarczy, że w ciągu miesiąca wykonasz bezgotówkowe operacje kartą na kwotę 300 zł.

Jak widzisz, wszystkie podstawowe parametry konta masz w Getin Bank za darmo. Jeśli jednak mimo to nie będziesz chciał zatrzymać tego rachunku na dłużej, po zakończeniu promocji możesz zlikwidować konto bez żadnych konsekwencji.

A co jeśli w ogóle nie chcesz konta osobistego?

Taki wariant Getin Bank również wziął pod uwagę. Dla osób, które z różnych względów nie chcą prowadzić rachunku rozliczeniowego w tym banku, przygotowano nieco zmodyfikowaną wersję promocji na konto oszczędnościowe. Otóż, każdy taki klient może liczyć na maksymalnie 2,5% na rachunku oszczędnościowym. Jest to wprawdzie mniej niż w przypadku opisanego wyżej wariantu promocji, ale i tak co nieco można na tym zarobić.

Pozostałe warunki promocji nie ulegają zmianie.

Promocja Getin Bank w naszej opinii

Naszym zdaniem warto przystąpić do tej promocji, zwłaszcza wtedy gdy posiadamy wolne środki i polujemy na nowe ciekawe oferty. Choć na tej promocji nie zarobimy tak dobrze jak np. na lokatach kwartalnych z oprocentowaniem powyżej 3%, to jeśli chodzi o konta oszczędnościowe, w tej chwili jest to oferta obok której trudno przejść obojętnie.

Skorzystaj z oprocentowania 2,8% na koncie oszczędnościowym!

PORÓWNAJ KONTA
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments