Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zyskaj 200 zł w promocji “Polacy wybierają Credit Agricole – przenieś konto”

W ostatnim czasie prześwietliliśmy kilka propozycji, mocno powiązanych z koniecznością aktywnego korzystania z karty kredytowej. Z uwagi na obowiązek badania zdolności kredytowej w procesie przydzielania karty, grono potencjalnych odbiorców zdawało się jednak zawężone. Postanowiliśmy więc poszukać oferty, związanej bezpośrednio z podstawowym kontem osobistym. I znaleźliśmy. Dzięki promocji Credit Agricole w łatwy sposób zgarnąć można aż 200 zł premii.

Kto może skorzystać z propozycji “Polacy wybierają CA”?

 

Idąc za regulaminem promocji, z oferty skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci banku, czyli osoby które w okresie do jednego roku przed datą otwarcia konta nie były posiadaczami Konta Indywidualnego lub jednym z posiadaczy Konta Wspólnego, prowadzonego przez Credit Agricole w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy. Warunek ten można uznać za standardowy, gdyż większość banków stosuje dla ofert specjalnych dwunastomiesięczny okres karencji.  

Jeżeli mamy już pewność, że jesteśmy klientem nowym, powinniśmy przygotować się na wizytę w najbliższym oddziale banku. Niestety zrezygnowano z możliwości składania wniosku przez internet. Kiedy znajdziemy się już na miejscu, pamiętajmy, że poza podpisaniem wniosku o otwarcie konta, niezbędne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Wraz z nowo otwartym kontem skorzystać musimy również z karty debetowej oraz zgodnie z hasłem przewodnim promocji, przenieść swoje dotychczasowe konto z innego banku. W tym celu konieczne będzie złożenie pełnomocnictwa o przeniesienie rachunku. Możemy to zrobić w momencie podpisywania umowy lub w ciągu siedmiu dni od jej podpisania. Najlepiej zrobić to od razu, oszczędzając sobie tym samym kolejnej wizyty w oddziale.

200 zł premii za trzy wpływy po 3 000 złotych

 

Ostatni dokument z którym musimy się zmierzyć to tzw. “zlecenie przekazywania środków”. Wskazujemy w nim nazwę i adres instytucji przekazującej nasze wynagrodzenie, która następnie zostanie powiadomiona o zmianie numeru naszego rachunku osobistego. Później wystarczy tylko, że każdego z trzech, następujących po sobie miesięcy, nasze nowo otwarte konto zasilone zostanie minimalną kwotą 3 000 złotych. Pierwszy wpływ na rachunek musi nastąpić najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. Jeśli spełnimy powyższe wymagania, wzbogacimy się o kwotę 200 zł.

Bank na wypłatę premii ma czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki akcji. Osoby, które z określonych przyczyn nie są w stanie zapewnić miesięcznych wpływów w wysokości 3 000 zł, powinny zwrócić uwagę na promocję “Przenieś konto II”. Tam oczekiwana kwota zasilenia konta jest niższa i wynosi 1 500 zł. Niestety sam bonus zredukowano również o połowę i wynosi on 100 zł.

Czy warto wziąć udział w promocji Credit Agricole?

 

Oceniając kwotę bonusu oraz stawiane przed klientem wymagania, stwierdzić można, że oferta warta jest uwagi. Propozycję banku powinny przemyśleć szczególnie osoby, które zastanawiają się nad zmianą dotychczasowego konta. Promocja trwa do 31 marca 2017 roku, więc do namysłu pozostało jeszcze sporo czasu. Konta osobiste oferowane przez bank, po spełnieniu określonych warunków są bezpłatne, więc jest to kolejny argument przemawiający za skorzystaniem z promocji. Osoby zainteresowane pomnażaniem pieniędzy, zapraszamy dodatkowo do zapoznania się z ofertą depozytową Credit Agricole.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments