Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zyskaj do 1.500 zł premii i 0 zł za wybrane usługi w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia

Bezterminowo i bezwarunkowo darmowe otwarcie i prowadzenie konta firmowego, bezpłatne 10 przelewów natychmiastowych każdego miesiąca oraz możliwość zyskania nawet 1.500 zł premii – to tylko wybrane korzyści związane z udziałem w 4. edycji “Promocji Godnej Polecenia”. Sprawdzamy, co jeszcze przygotował dla przedsiębiorców Santander Bank Polska.

 

Posiadanie konta firmowego to nie tylko duża wygoda związana z rozdzieleniem finansów od finansów firmowych. To także możliwość korzystania z produktów i usług przygotowanych przede wszystkim z myślą o rozwoju biznesu oraz uproszczeniu codziennego życia przedsiębiorcy. W potrzeby te zdaje się wpisywać promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia, z bankowością internetową Mini Firma, przygotowana przez Santander Bank Polska.

Kto może wziąć udział w 4. edycji „Promocji Godnej Polecenia” w Santander Bank Polska?

Promocja konta firmowego w Santander Bank Polska skierowana jest do wyłącznie do osób fizycznych posiadających ważny polski dowód osobisty, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą o łącznych rocznych przychodach nie wyższych niż 10 mln zł. Warunkiem przystąpienia do akcji jest również nieposiadanie przez przedsiębiorcę jakiegokolwiek konta firmowego w Santander Bank Polska.

Zawarcie umowy konta firmowego powinno odbyć się za pośrednictwem:

 • formularza dostępnego na stronie www.santander.pl/firmy,
 • infolinii banku dostępnej pod numerem 1 9999 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora),
 • Usług Bankowości Elektronicznej Santander Internet lub Santander Mobile,
 • Mobilnego Doradcy poza Oddziałem.

W trakcie zakładania konta firmowego konieczne jest zawarcie Umowy Bankowości Elektronicznej Mini Firma. Aby korzystać z benefitów związanych z firmową kartą debetową, trzeba założyć ją do 6 miesięcy od przystąpienia do promocji.

Kiedy można przystąpić do promocji konta firmowego w Santander Bank Polska?

Do promocji można przystąpić w okresie od 1 grudnia 2022 r. do 31 lipca 2023 r. włącznie. W zakresie dotyczącym zwolnienia z opłat za m.in. prowadzenie konta firmowego, realizacji przelewów Elixir z konta firmowego, 10 pierwszych przelewów z konta firmowego w systemie BlueCash, realizację zleceń stałych z konta firmowego, użytkowania karty debetowej i wypłaty gotówki za jej pomocą w określonych w regulaminie sytuacjach, promocja trwa bezterminowo.

Jak otworzyć Konto Firmowe Godne Polecenia bez wychodzenia z domu?

Santander Bank Polska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i pozwala otworzyć konto firmowe w 100% online – bez konieczności wychodzenia z domu. Cały proces zamyka się w 3 prostych krokach:

 1. Wypełnij wniosek o otwarcie konta – bank oczekuje przekazania tylko niezbędnych danych, dzięki czemu uzupełnienie formularza zajmuje kilka minut. Na tym etapie wnioskujesz również o usługi bankowości internetowej Mini Firma. Możesz również zamówić kartę debetową.
 2. Potwierdź swoją tożsamość – możesz zrobić to w 100% online robiąc zdjęcie dowodu osobistego, twarzy i wykonując konkrety gest, np. kiwnięcie głową. Twoją tożsamość może potwierdzić również kurier dostarczający umowę rachunku.
 3. Aktywuj konto firmowe – w przypadku weryfikacji tożsamości online aktywacja rachunku trwa zazwyczaj 1 dzień roboczy. Korzystając z usług kuriera czas oczekiwania może wydłużyć się do kilku dni roboczych.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

 

Jak zyskać nawet 1.500 zł premii w promocji Santander Bank Polska?

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się wziąć udział w promocji i założyć konto firmowe w Santander Bank Polska mogą zdobyć nawet 1.500 zł premii. Pula podzielona została na trzy części:

 • Do 900 zł zwrotu za transakcje płatnicze. Zwrot wynosi 3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą – maksymalnie 150 zł miesięcznie przez 6 miesięcy. Warunki otrzymania zwrotu to:
  • wyrażenie zgód na przetwarzanie danych marketingowych oraz na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
  • wykonywanie przelewów z konta otwartego w promocji do ZUS o min. wartości 200 zł do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały zrealizowane transakcje bezgotówkowe kartą debetową.
 • 300 zł za podpisanie umowy o produkt kredytowy do 6 miesięcy od przystąpienia do promocji. Warunki otrzymania premii są takie same, jak w przypadku zwrotu za transakcje płatnicze, ale konieczne jest również utrzymanie umowy w dniu wypłaty premii.
 • 300 zł za podpisanie umowy o leasing lub pożyczkę leasingową na kwotę minimum 10.000 zł do 6 miesięcy od przystąpienia do promocji. Warunki uzyskania premii są takie same, jak w przypadku podpisania umowy o produkt kredytowy.

Wypłata premii za podpisanie umowy o produkt kredytowy, leasing lub pożyczkę leasingową nastąpi w ciągu 45 dni po miesiącu wypłaty kwoty kredytu. W każdym z przypadków premia wypłacana jest tylko raz – bez względu na liczbę zawartych umów. Nagroda zostanie przekazana na konto firmowe otwarte w ramach promocji. Jeżeli w dniu wypłaty premii konto firmowe będzie zamknięte, to nie zostanie ona wypłacona.

Jakie e-usługi dodatkowe oferowane są w ramach bankowości internetowej?

Santander Bank Polska rozumie, że oczekiwania przedsiębiorców zakładających rachunek firmowy wyraźnie wybiegają poza możliwość realizacji bezpłatnych przelewów czy darmowych wypłat z bankomatów. Dlatego posiadacze Konta Firmowego Godnego Polecenia otrzymują dostęp do szeregu e-usług oferowanych w ramach bankowości internetowej. Zaliczamy do nich:

 • eFaktoring – pozwala poprawić płynność finansową firmy poprzez przyspieszenie płatności wybranych faktur w pełnej kwocie lub tylko w części. Pieniądze za sfinansowaną fakturę trafiają na konto nawet w 5 minut od złożenia wniosku.
 • eLeasing – usługa Leasing24 pozwala na finansowanie zwrotne z prowizją 0%. Usługa dostępna jest po zalogowaniu do bankowości internetowej Mini Firma.
 • eKsięgowość – zapewnia dostęp do usług księgowych inFakt w cenie od 5 zł miesięcznie dla jednoosobowej działalności gospodarczej. Usługa pozwala m.in. sprawdzać wysokość i terminy opłat, prowadzić księgowość samodzielnie lub z pomocą przydzielonej księgowej oraz wystawiać i wysyłać faktury w bankowości mobilnej.
 • e-Zdrowie – to dostęp do prywatnych pakietów medycznych zarówno dla przedsiębiorcy, jak i jego bliskich i pracowników. Usługa realizowana jest dzięki współpracy z Grupą LUX MED w ponad 150 placówkach własnych oraz ponad 700 placówkach współpracujących. Rozwiązanie to zapewnia dostęp do ponad 7.000 lekarzy reprezentujących około 40 specjalności medycznych. Usługa e-zdrowie to również m.in. gwarantowany krótki okres oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty, konsultacje online i e-recepty.
 • eUmowy – usługa ta pozwala na szybkie tworzenie i zawieranie umów w aplikacji Umownik. Dzięki temu przedsiębiorca zyskuje dostęp do dokumentów na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. To również istotne ograniczenie kosztów biurowych oraz oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie i fizyczną wysyłkę dokumentów.
 • eWindykacja – pozwala na łatwe i skuteczne odzyskanie pieniędzy z niezapłaconych faktur oraz gwarantuje wsparcie ekspertów na każdym etapie sprawy, dzięki usłudze Payhelp. Rozwiązanie to dostępne jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.
 • eWadia – usługa ta daje dostęp do poręczeń wadialnych, dzięki czemu przedsiębiorca nie musi blokować swoich pieniędzy, co pozytywnie przekłada się na płynność finansową firmy. Na start można otrzymać limit wadialny do 50.000 zł.

Co dostępne jest za 0 zł z Kontem Firmowym Godnym Polecenia i bankowością internetową?

Jeśli możliwość zyskania nawet 1.500 zł premii oraz dostęp do bogatej oferty praktycznych e-usług nie są argumentami przemawiającymi za zastanowieniem się nad udziałem w promocji, to warto przyjrzeć się bliżej podstawowym opłatom – a raczej ich brakiem. Posiadacz Konta Firmowego Godnego Polecenia z bankowością internetową Mini Firma może liczyć bezterminowo i bezwarunkowo na:

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta firmowego,
 • 0 zł – za przelewy internetowe Elixir w PLN (z wyłączeniem transakcji realizowanych w systemie Przelewy24),
 • 0 zł – za realizację poleceń zapłaty i zleceń stałych,
 • 0 zł – za 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu,
 • 0 zł – za przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR,
 • 0 zł – za przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego.

W zamian za wyrażenie i utrzymania zgód marketingowych posiadacz konta firmowego otrzymuje dodatkowo:

 • 0 zł – za używanie pierwszej karty debetowej,
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Naszym zdaniem

Promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia z dostępem do bankowości internetowej Mini Firma jest warta uwagi przynajmniej z kilku powodów. Pierwszym z nich jest możliwość zdobycia nawet 1.500 zł premii. Ostateczna kwota nagrody jest jednak zależna od zaangażowania i potrzeb kredytowych przedsiębiorcy. Drugim argumentem jest bezterminowe i bezwarunkowe zwolnienie z wielu kluczowych opłat związanych z posiadaniem konta i realizowaniem podstawowych operacji finansowych.

Konto Firmowe Godne Polecenia zapewnia także dostęp do szeregu e-usług, pozwalających w 100% online np. poprawić płynność finansową firmy, umówić się na wizytę u lekarza specjalisty lub korzystać ze wsparcia profesjonalnych księgowych. Na plus zasługuje również prosty proces otwierania konta, dzięki czemu wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments