Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Zyskaj podwójnie w tajemniczej akcji tajemniczego banku

Tym razem postanowiliśmy zaprosić was na przedpremierę. Sęk w tym, że tak naprawdę nie wiemy, co dokładnie jest przedmiotem oferty, ani kto jest sprawcą tej tajemniczej akcji. Jedno jest pewne – wybrańcy już na starcie zyskają podwójne korzyści. Rozsiądźcie się zatem w fotelach i spróbujmy razem podjąć właściwy trop. Zapewniamy, że wszyscy łowcy promocji oraz entuzjaści tajemnic powinni poczuć się usatysfakcjonowani.

Co na ten moment wiemy o tajemniczej ofercie

Akcje poprzedzające wprowadzenie nowego produktu czy usługi, są rozwiązaniem rzadko spotykanym na polskim rynku. Nie oznacza to jednak, że nie ma ich wcale. Doskonale pamiętamy ofertę jednego z banków, gdzie zapisując się do promocji przed jej startem, skorzystać można było z atrakcyjnie oprocentowanej lokaty. Oczywiście bonus do samego końca owiany był tajemnicą. W przypadku opisywanej akcji działa ten sam schemat. Na podstawie dostępnych informacji postaramy się rozwiązać choć część tej zagadki.

Organizatorem promocji jest prawdopodobnie jeden z największych banków w Polsce, a sama oferta skierowana ma być do osób dokonujących zakupów online. Odwiedzając stronę dedykowaną akcji, na wstępie trafiamy na zachęcający komunikat „Już wkrótce e-zakupy zmienią się na wygodniejsze, bardziej przyjazne, prostsze, bardziej korzystne”. Dalej jest jeszcze lepiej. Organizator informuje, że “wszystko czego potrzebujesz, już niebawem w jednym miejscu”. Wyobraźnię stymuluje także zastosowana na stronie promocji infografika.

 

Tajemnicza oferta tajemniczego banku

 

Z załączonego obrazka wynika, że podwójne korzyści dotyczyć będą usług, które pogrupowane zostały na oddzielne kategorie tj. kultura, zdrowie, rozrywka, podróże, na co dzień. Tajemniczy organizator podkreśla, że zyskają jedynie te osoby, które jako pierwsze zapiszą się do promocji. Ale jak to zrobić?

W jaki sposób zapewnić sobie prawo do podwójnych korzyści?

Mając na uwadze sam charakter akcji, jej zasady nie są wymagające. W końcu nie zobowiązujemy się do podpisania umowy, tylko zgłaszamy chęć sięgnięcia po podwójny bonus. Wszystko co należy zrobić, to zarejestrować się na stronie promocji i udostępnić takie informacje jak – imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Wymagana jest również akceptacja zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Administratorem danych jest Agora S.A..

Następnie na wskazany podczas rejestracji adres e-mail przesłana zostanie wiadomość wraz z linkiem aktywacyjnym. Należy w niego kliknąć, aby potwierdzić swoje uczestnictwo w promocji. W odpowiedzi otrzymamy wiadomość o następującej treści „Dziękujemy za rejestrację! Teraz masz pewność, że jako pierwszy, już na starcie, otrzymasz dostęp do podwójnych korzyści! Niedługo skontaktujemy się z Tobą”. To wszystko – znaleźliśmy się w grupie uprzywilejowanej.

Czy warto? – dowiemy się w najbliższym czasie

Na obecnym etapie trudno stwierdzić, czy podwójne korzyści okażą się faktycznie grą wartą świeczki. Na dobrą sprawę, nie wiemy nawet czego dokładnie dotyczy oferta, ani jakie warunki dodatkowe postawione zostaną przed potencjalnym uczestnikiem promocji. Poszlaki wskazują na rozwiązanie w stylu innowacyjnej platformy zakupowej, powiązanej z usługą moneyback lub z innym systemem premiowym. Jednak to tylko domysły. Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się za kilka tygodni.

Minusem akcji jest konieczność przekazania danych osobowych w zamian za obietnicę podwójnych korzyści. Skutkować to może zwiększoną ilością niechcianych telefonów oraz wiadomości e-mail. My kierując się zasadą “Kto nie ryzykuje, ten przegrywa dwa razy”, dokonaliśmy rejestracji na stronie akcji i czekamy na dalsze wskazówki. Tymczasem w oczekiwaniu na rozwikłanie tajemnicy, zachęcamy do zapoznania się z innymi, może mniej tajemniczymi, za to bardzo atrakcyjnymi ofertami promocyjnymi banków.

 

SPRAWDŹ NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE I ZARABIAJ JUŻ DZIŚ

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments