Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 8:00 - 17:00
Zadzwoń 22 270 00 00

Toyota Bank Polska S.A.

Lokaty » Jak założyć konto » Jak zamknąć konto »

Toyota Bank logo

Początek działalności Toyota Bank Polska S.A. na polskim rynku przypada na rok 2000. Pierwotnie oferta tej instytucji skupiała się głównie na wsparciu finansowym klientów planujących zakup samochodów marki Toyota i Lexus. W 2007 roku Toyota Bank Polska S.A. rozszerzył jednak swoją ofertę dla klientów indywidualnych o takie produkty jak konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty czy kredyty. W tym czasie powstała także platforma do bankowości elektronicznej oraz pełen system obsługi klientów przez internet, telefon i sms.

 

Oferta dla klientów indywidualnych

 

Aktualnie Toyota Bank Polska S.A. oferuje konta osobiste dopasowane do różnych potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje jednak propozycja produktów oszczędnościowych z lokatą Plan Depozytowy na czele. Oprócz tego, w banku możemy skorzystać także z dopasowanych do klienta planów oszczędzania oraz rachunków stworzonych właśnie na ten cel. Toyota Bank Polska S.A. nadal wspiera klientów w zakresie kredytów na zakup nowego samochodu marki Toyota czy Lexus. W ofercie znajduje się jednak również propozycja kredytu na zakup używanego samochodu innej marki. Oprócz tego, bank oferuje także pożyczki na dowolnie wybrany cel konsumpcyjny, karty kredytowe oraz pełen pakiet usług dodatkowych.

 

Godziny księgowania przelewów

 

Toyota Bank Polska S.A realizuje przelewy w systemie ELIXIR. Godziny ich sesji przedstawiają się następująco:

 

 

Rodzaj sesjiGodziny sesji
Sesje wychodzące08:1012:1014:40
Sesje przychodzące10:3014:3016:30

 


Toyota Bank Polska S.A nie posiada kodu SWIFT i nie realizuje przelewów zagranicznych

 

Dla poszukujących konta osobistego

 

W Toyota Bank Polska S.A znajdziemy kilka propozycji kont osobistych. Jednym z nich jest podstawowy rachunek bankowy zapewniający bezpłatne przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów (do trzech takich transakcji). Dodatkowo, w Toyota Bank Polska S.A możemy także otworzyć specjalne konto dedykowane kierowcom, konto w wersji młodzieżowej oraz rachunek wspólny, z którego swobodnie mogą korzystać dwie osoby.

 

 

Zobacz ranking kont osobistych

 

Dla płacących kartą

 

Do kont osobistych w Toyota Bank Polska S.A wydawane są karty płatnicze. Osobom potrzebującym stałego dostępu do dodatkowej gotówki bank oferuje natomiast karty kredytowe sygnowane logiem Visa, w wersji Standard oraz Gold.

 

 

Dla pomnażających oszczędności

 


Toyota Bank Polska S.A posiada bardzo rozbudowaną ofertę produktów oszczędnościowych. Głównym z nich jest lokata Plan Depozytowy, w której można wybrać kilka wariantów czasowych. W swojej ofercie bank posiada także inne produkty lokatowe takie jak np. lokata standardowa czy specjalna. Dodatkowo, w Toyota Bank Polska S.A możemy skorzystać z dopasowanych do naszych potrzeb planów oszczędzania lub też kont oszczędnościowych.

Lokaty w Toyota Bank Polska S.A. powyżej 1 miesiąca

Zakres kwoty
2 000 - 40 000
Oprocentowanie:
Procent
2 %
Okres
9 mies.
Szczegóły oferty
w banku
Zakres kwoty
2 000 - 40 000
Oprocentowanie:
Procent
2 %
Okres
9 mies.
Szczegóły oferty
w banku
Zakres kwoty
2 000 - 40 000
Oprocentowanie:
Procent
1,50 %
Okres
3 mies.
Szczegóły oferty

Sprawdź lokaty Toyota Bank Polska S.A.

 

Dla oczekujących finansowania

 

Korzystając z propozycji Toyota Bank Polska S.A w zakresie kredytów i pożyczek możemy uzyskać wsparcie finansowe na zakup samochodów marki Toyota – zarówno nowych, jak i używanych. Co więcej, bank oferuje nam także kredyt na kupno używanych samochodów innych marek. Oprócz tego, w gamie produktów kredytowych Toyota Bank Polska S.A znajdują się także pożyczki na dowolnie wybrany przez klienta cel.

 

 

Sprawdź oferty kredytów

 

Toyota Bank Polska S.A.- kontakt

 

Adres centrali: ul.Postępu 18 b, 02-676 Warszawa

Infolinia: 801 900 700, +48 22 488 55 50

[email protected]

Adres strony kontaktowej: https://www.toyotabank.pl/obsluga-klienta/kontakt/formularz-kontaktowy/