Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

T-Mobile Usługi Bankowe: 10 zł za doładowania co miesiąc w Heyah lub T-Mobile

Jeśli posiadasz telefon na kartę w Heyah lub T-mobile, a dodatkowo prowadzisz konto w T-Mobile usługi bankowe, ta promocja jest dla ciebie. Bank doładuje twoje konto kwotą 10 zł miesięcznie, jeśli wykonywane transakcje potwierdzisz za pomocą telefonu zarejestrowanego w Heyah lub T-mobile. Sprawdź szczegóły!

W opisywanej promocji udział biorą dwa rachunki z oferty T-Mobile: konto Freemium lub Premium. Aby uzyskać zwrot za doładowanie, należy być posiadaczem jednego z nich. Jeżeli jeszcze nie skorzystałeś z oferty T-Mobile Usługi Bankowe w zakresie kont osobistych, kliknij w link poniżej i otwórz wymagany rachunek:

Otwórz konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

Jak zdobyć 10 zł doładowania co miesiąc?

Kiedy staniesz się już szczęśliwym posiadaczem rachunku w T-Mobile usługi bankowe, musisz zalogować się do swojej bankowości elektronicznej i podać tam twój numer telefonu na kartę w T-Mobile lub w Heyah, jako numer, który będzie służył do zatwierdzania wszystkich operacji w tymże banku. Dodatkowo, niezbędne będzie także wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych od Alior Bank drogą elektroniczną oraz upoważnienie tej instytucji do zasięgnięcia informacji na twój temat w biurach informacji gospodarczej oraz Systemie Bankowy Rejestr.

Po wyrażeniu zgód konieczne będzie jeszcze wysłanie smsa aktywacyjnego pod numer 80404 w treści wpisując słowo TAK. Na wykonanie powyższych działań masz czas do końca kwietnia. Organizator promocji zastrzega sobie jednak możliwość jej wcześniejszego zakończenia.

Samo podanie i aktywowanie numeru to jednak nie wszystko. Aby cieszyć się gratisowym doładowaniem telefonu, trzeba zapewnić jeszcze na ten rachunek regularne wpływy z tytuły wynagrodzenia, renty, stypendium itp. lub aktywnie korzystać z karty płatniczej wydanej do twojego konta. W przypadku konta Freemium wystarczy dokonać płatności kartą na kwotę min 200 zł. Posiadacze konta Premium mają natomiast nieco wyższy limit – aż 500 zł.  

O doładowaniu słów kilka

Kwota doładowania trafi na twoje konto do 15 dnia każdego miesiąca następującego po spełnieniu przedstawionych warunków. Uzyskane w ten sposób środki nie przedłużają jednak ważności twojego konta i nie mogą brać udziału w innych ofertach promocyjnych. Samo doładowanie możesz natomiast otrzymywać aż przez 12 kolejnych miesięcy, o ile oczywiście za każdym razem spełnisz wymagania narzucone przez ofertę promocji.

Otwórz konto Freemium i zgarnij 10 zł doładowania do telefonu!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments