Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Szybka dycha w kieszeni – przetestuj autoryzację mobilną mBanku

Tym razem będzie szybko, gdyż promocja “Dycha w kieszeni”, pozwala w błyskawiczny sposób otrzymać zwrot w wysokości 10 złotych. Aby skorzystać z promocji, należy być klientem mBanku i na moment wcielić się w rolę testera autoryzacji mobilnej. Rozwiązania, które znacznie ułatwi sposób potwierdzania transakcji bezgotówkowych.

Czym w ogóle jest autoryzacja mobilna transakcji?

 

Do tej pory autoryzacja operacji przeprowadzanych za pomocą systemu transakcyjnego banku, odbywała się z wykorzystaniem kodów przesyłanych użytkownikowi w postaci wiadomości SMS lub za pomocą kodów TAN (zazwyczaj w postaci karty kodów w postaci zdrapek). Metoda relatywnie wygodna, wymagająca jednak przepisania ciągu cyfr, co w ferworze zakupów może być uciążliwe.

Nowa metoda, oparta na czytelnych powiadomieniach autoryzacyjnych, istotnie zwiększa wygodę i szybkość przeprowadzanych transakcji. Użytkownik nie musi przepisywać już haseł do systemu transakcyjnego. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie w aplikacji mobilnej, aby potwierdzić lub odrzucić wykonywaną operację. A wszystko to pod kontrolą zaawansowanych systemów, czuwających nad bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji.

Jak w szybki i prosty sposób otrzymać 10 złotych zwrotu?

 

Przede wszystkim trzeba być klientem mBanku oraz zaakceptować regulamin promocji “mOkazje w Serwisie Transakcyjnym mBanku oraz Aplikacji mobilnej mBanku”. Następnie do 23.02.2017  roku należy złożyć wniosek o udział w pilotażu mobilnej autoryzacji. W ciągu doby od złożenia wniosku, w menu aplikacji mobilnej banku, powinna pojawić się nowa pozycja – mobilna autoryzacja – którą aktywujemy. Równolegle otrzymujemy również mOkazję z możliwością zdobycia 10 zł.

Kiedy spełnimy powyższe, od zwrotu dzielą nas zaledwie 2 warunki:

– Po pierwsze zobligowani jesteśmy do potwierdzenia chociaż jednej transakcji z wykorzystaniem mobilnej autoryzacji. W ciągu 7 dni od daty spełnienia powyższego kryterium odblokowana zostanie premia w postaci mOkazji.

– Po drugie musimy dokonać zakupów za pomocą dowolnej karty wydanej przez bank w sieci kin: Cinema City, Multikino lub Helios. Kwota transakcji nie może być niższa niż 10 zł. Upewnijcie się przed zakupem, czy mOkazja faktycznie została odblokowana.

Na wszystko mamy czas do 24.03.2017 roku. W ciągu 14 dni od daty zaksięgowania transakcji zakupu, bank dokona zwrotu 10 zł na konto osobiste uczestnika promocji. Nagroda podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Czy warto zabiegać o “Dychę w kieszeni” od mBanku?

 

Pomimo symbolicznej kwoty zwrotu, propozycja może być atrakcyjna dla aktualnych klientów banku. Ofertą powinny zainteresować się zarówno osoby aktywnie korzystające z aplikacji mobilnej, jak i entuzjaści wielkiego ekranu. Co prawda 10 zł to niewiele, jednak otrzymanie zwrotu, przy okazji testowania nowej formy autoryzacji, jest miłym gestem.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wziąć w innej promocji banku, gdzie w zamian za aktywne korzystanie z karty kredytowej, otrzymać możemy elektroniczną opaskę fitness. Zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z bankiem, zachęcamy do zapoznania się z rankingiem kont osobistych, gdzie prezentujemy szczegóły konta osobistego oferowanego przez mBank.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments