Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Sięgnij po 100 zł premii za wpływ pensji na konto w ING Banku Śląskim

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wyrasta nam nowy lider promocji w obszarze kont osobistych. Dzięki dotychczasowym propozycjom ING Banku Śląskiego, bo o nim mowa, sięgnąć można po 120 zł bonusu za założenie konta i płatności BLIKiem oraz zgarnąć dodatkowe 100 zł w zamian za regularne inwestowanie. Tym razem bank puszcza oko do obecnych posiadaczy konta osobistego. Aby jednak zawalczyć o tytułowe 100 zł premii, należy zostać wcześniej zaproszonym do udziału promocji.

Kto może skorzystać z promocji 100 zł za pensję?

Zdarza się to nieczęsto, ale w tym przypadku ING Bank Śląski przygotował ofertę dla swoich aktualnych klientów. Jest tylko jeden szkopuł. Aby przystąpić do akcji, należy otrzymać stosowne zaproszenie. Dlatego wszyscy posiadacze Konta z Lwem Direct lub Konta z Lwem Komfort, powinni sprawdzić ostatnie wiadomości w systemie bankowości internetowej, przejrzeć maile, a nawet zerknąć do tradycyjnej skrzynki na listy. Być może czeka tam już miła niespodzianka. Pozostałe kryteria uczestnictwa są następujące:

  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Co zrobić aby zgarnąć 100 zł premii?

Jeżeli znaleźliśmy się w gronie wybrańców i otrzymaliśmy od banku zaproszenie do udziału w akcji, należy najpóźniej do 31 sierpnia 2017 r. spełnić zaledwie dwa poniższe warunki:

  • zapewnić na posiadane Konto z Lwem Direct lub Komfort, wpływ na kwotę min. 1.000 zł w każdym z co najmniej 4 miesięcy kalendarzowych. Organizator nie zaakceptuje przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, a także wpłat własnych w oddziałach i wpłatomatach banku,
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin.

Premia w wysokości 100 zł zostanie przekazana na rachunek uczestnika promocji do 27 września 2017 roku. Bank zastrzega, że na dzień wypłaty bonusu konto osobiste, na które realizowane były wpływy, musi być aktywne. Każdemu uczestnikowi w okresie trwania promocji przysługuje wyłącznie jedna nagroda.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Czy warto skorzystać z promocji ING Banku Śląskiego?

Jeżeli jesteście posiadaczami Konta z Lwem Direct lub Komfort i otrzymaliście od banku zaproszenie do uczestnictwa promocji, to odpowiedź nasuwa się sama – zdecydowanie warto. W takim układzie możecie jedynie zyskać. Tym bardziej, że regulamin dosyć swobodnie definiuje wpływy tytułem wynagrodzenia. Wszystko wskazuje na to, że może być to zwykły przelew, zrealizowany z innego banku przez osobę trzecią. Zakazane są jedynie wspomniane wcześniej transakcje własne.

Aktualni klienci mają możliwość zwiększenia premii o kolejne 100 zł w zamian za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim, sięgając ostatecznie po 220 zł bonusu. Oczywiście niewykluczone jest, że nowy klient zakładający dopiero konto, otrzyma również zaproszenie do udziału w promocji „Zyskaj 100 zł za pensję”. Zakładając wariant optymistyczny, przewidujący jednoczesny udział w trzech promocjach banku, sięgnąć można nawet po 320 zł premii wypłaconej w gotówce.

 

PORÓWNAJ KONTA
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments