Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

100 złotych bonusu za konto osobiste i płatności kartą w ING Banku Śląskim

W związku z prezentowaną ostatnio propozycją PKO BP, skierowaną wyłącznie do osób młodych, postanowiliśmy przedstawić ofertę z myślą o pełnoletnim poszukiwaczu okazji. I tak ING Bank Śląski, w zamian za założenie konta i aktywne używanie karty, oferuje premię w wysokości 100 złotych. Oprócz konieczności podpisania umowy o rachunek osobisty, obie propozycje mają jeszcze jeden punkt wspólny – bardzo proste i czytelne warunki.

Do kogo kierowana jest oferta promocyjna ING Banku Śląskiego?

 

Promocja “100 zł za otwarcie Konta” kierowana jest do osób fizycznych, które od dnia 01.07.2015 roku do 30.11.2016 roku nie posiadały lub nie współposiadały w ING Banku Śląskim następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. Wynika z tego jasno, że beneficjentami oferty są nowi i powracający klienci banku.  

Skuteczny sposób na premię w wysokości 100 złotych

 

Aby zwiększyć swój stan posiadania o proponowaną premię, wystarczy wykonać trzy proste kroki. Po pierwsze do dnia 28.02.2017 roku należy poprzez stronę internetową banku lub w systemie bankowości internetowej zawrzeć umowę o Konto z Lwem Direct albo Konto z Lwem Komfort wraz z kartą debetową. Dodatkowo należy założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe prowadzone w PLN. Pamiętajmy również, że z promocji wykluczone są  osoby, które wyraziły sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

Kiedy staniemy się już posiadaczami jednego z dwóch wskazanych kont osobistych, możemy przejść do stawianych przez bank warunków. A w zasadzie warunku, bo ten jest jeden. Należy do dnia 30.06.2017 roku wykonać i rozliczyć transakcje bezgotówkowe wydaną do rachunku kartą na kwotę minimum 1.000 złotych. W naszej ocenie okres przewidziany na realizację celu jest długi i chyba nikt nie będzie mieć problemów z wywiązaniem się z postawionego warunku. Dodatkowo należy pamiętać, że bank nie uzna transakcji wycofanych, anulowanych oraz wypłaty gotówki.

Ostatnim, zdecydowanie najprzyjemniejszym etapem jest oczekiwanie na wypłatę należnej nam premii. Zgodnie z regulaminem bank ma na to czas do 31.07.2017 roku. Bonus zasili Otwarte Konto Oszczędnościowe, które otwarliśmy w ramach promocji. Nagroda podlega zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych, o ile w okresie trwania promocji nie dojdzie do zmiany przepisów prawa podatkowego. Pełny regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Koszty promocji, czyli ile zapłacimy za wymagane konto?

 

W celu kompletnej weryfikacji oferty, prześwietlamy podstawowe koszty towarzyszące rachunkom osobistym, rekomendowanym przez bank. Dla wszystkich osób, którym zależy na bezpłatnym rachunku, wskazane jest założenie Konta Direct. Niestety w przypadku Konta Komfort trzeba liczyć się z opłatą wynoszącą 12 zł miesięcznie (w okresie promocyjnym opłata zredukowana do 6 zł przez pierwsze 3 miesiące). Pozostałe parametry Konta Direct prezentują się równie obiecująco:

0 zł – opłata za prowadzenie konta

0 zł – przelew krajowy dokonany przez internet

0 zł – opłata za wypłatę gotówki PLN w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash

0 zł – opłata za kartę debetową jeżeli w danym okresie dokonano transakcji bezgotówkowych na min. 300zł (200 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat – obowiązuje do 28.03.2017 roku).

Zweryfikowaliśmy również wymagane w promocji Otwarte Konto Oszczędnościowe, ale i tutaj nie należy spodziewać się przykrych niespodzianek. Z opłatami dodatkowymi należy liczyć się wyłącznie w przypadku wypłaty gotówki lub przelewu na konto w dowolnym banku (6 zł za drugie i każde kolejne zlecenie w miesiącu).

Podsumowanie promocji “100 zł za otwarcie Konta”

 

Wszystkie osoby zastanawiające się nad zmianą konta osobistego, powinny poważnie rozważyć ofertę ING Banku Śląskiego. Spełnienie warunku wykonania do końca czerwca 2017 roku transakcji bezgotówkowych na kwotę 1.000 zł, zdaje się zadaniem nietrudnym do wykonania. Szczególnie, że bank nie określa minimalnych limitów miesięcznych dla operacji wykonywanych kartą. Zarówno zdecydowanym jak i wciąż poszukującym oferty idealnej, polecamy również zapoznanie się z porównywarką lokat terminowych. Dzięki naszemu narzędziu w łatwy sposób sprawdzicie pełną ofertę depozytową banków.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments