Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Prosto i czytelnie – 20 zł premii za 3 operacje BLIKIEM od BZ WBK

W ostatnim okresie oferty specjalne Banku Zachodniego WBK skupiały głównie na kontach osobistych i kartach kredytowych. Tym razem promocja związana jest z operacjami BLIK. Kwota obiecanej premii nie zachwyca, jednak proste i czytelne zasady powodują, że warto wziąć propozycję pod lupę. Te same przesłanki sprawiają, że opis całej akcji przeczytacie jednym tchem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

W jaki sposób sięgnąć po 20 zł premii?

Oferta specjalna adresowana jest wyłącznie do aktualnych klientów Banku Zachodniego WBK, którzy o akcji poinformowani zostali przez wiadomość przesłaną w bankowości internetowej BZWBK24. Zalecamy zatem sprawdzić, czy w waszych skrzynkach nie pojawiło się nowe powiadomienie.

Kiedy znaleźliście się w gronie osób zaproszonych, wystarczy spełnić łącznie trzy poniższe warunki:

  • jeden przelew na telefon,
  • jedną wypłatę BLIK,
  • jedną płatność BLIK.

Słowem wyjaśnienia. Przelew na telefon to transfer środków finansowych do którego wysłania nie jest konieczne podanie numeru konta. Odbiorca, aby otrzymać pieniądze, musi zarejestrować swój numer telefonu w bazie powiązań BLIK. Wypłata BLIK jest transakcją wypłaty pieniędzy w bankomacie lub w terminalu POS bez konieczności użycia karty płatniczej. Ostatni warunek spełnimy, dokonując płatności BLIK w internecie lub w stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym.

Warto się spieszyć

Słabym punktem oferty jest pula nagród ograniczona do 2 000 sztuk. Promocja trwa do 24 maja 2017 roku, jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa, akcja zakończy się przed czasem. Nagroda przekazana zostanie na konto uczestnika do 10 czerwca 2017 roku i zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Krótka piłka z naszej strony

Najnowsza propozycja Banku Zachodniego WBK pozbawia nas pola do przeprowadzenia wieloaspektowej oceny oferty. Werdykt jest prosty zupełnie jak sama promocja – jeżeli otrzymaliście zaproszenie i oswoiliście się z płatnościami BLIK, to grzechem byłoby nie skorzystać z okazji. Pozostałe osoby zapraszamy do zapoznania się z działem promocji, gdzie znaleźć można inne, warte uwagi oferty.

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments