Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Załóż konto w mBank i zgarnij 300 zł!

Ruszyła kolejna odsłona promocji mBanku, gdzie do zdobycia jest 300 zł za założenie i aktywne użytkowanie konta. Dodatkowo, zgarnąć możemy również 50 zł za skorzystanie z programu poleceń. Poznajcie szczegóły tej oferty!

Tradycyjnie już, tego typu akcje skierowane są wyłącznie do nowych klientów banku. Nie inaczej jest także i tym razem. Nowy klient mBanku to osoba, która po 01.01.2016 nie prowadziła w tej instytucji rachunku osobistego ani oszczędnościowego, rozpoczynającego się od numerów 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak zdobyć 300 zł od mBanku?

Jak już wspomnieliśmy, podstawowym warunkiem zdobycia gratisowej gotówki jest otwarcie rachunku osobistego w mBanku. Możemy to zrobić wchodząc na stronę tej instytucji, a następnie wypełniając odpowiedni wniosek. Warto zwrócić uwagę na to, aby był to formularz przeznaczony do otwarcia konta w promocji. Kiedy nasz rachunek stanie się aktywny, przyjdzie pora na kolejne kroki. Jeżeli będziemy dokonywać płatności kartą i/lub BLIKiem, bank zwróci nam aż 2% tych transakcji w miesiącu, przy czym zwrot ten może wynieść maksymalnie 50 zł. Cała akcja potrwa przez sześć kolejnych miesięcy, co oznacza, że łącznie zdobyć możemy aż 300 zł. To jednak jeszcze nie wszystko. Zwrot zostanie nam naliczony jeśli spełnimy dodatkowo poniższe warunki:

  • wykonamy operację kartą lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł w danym miesiącu,
  • zapewnimy choć jeden wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł z rachunku w innym banku,
  • choć raz w każdym z sześciu miesięcy zalogujemy się do aplikacji mobilnej.

Weź udział w promocji i zgarnij 300 zł premii

Jak zdobyć dodatkowe 50 zł z programu poleceń?

Oprócz powyższej premii, bank może wypłacić nam jeszcze dodatkowe 50 zł. Jak to zrobić? Otóż, wystarczy, że zakładając konto w mBanku skorzystamy ze specjalnego programu poleceń, czyli klikniemy w odpowiedni link otrzymany od znajomego, który wcześniej założył już konto w tymże banku. Następnie musimy jeszcze wykonać 5 operacji kartą w ciągu 60 dni od momentu podpisania umowy. Po spełnieniu tych warunków możemy liczyć na dodatkową premię do banku.

Promocja mBanku i jej terminy

Na przystąpienie do promocji mamy czas do 31.05.2017. Sama promocja trwa natomiast do 31.01.2018 roku. Ten dzień regulamin określa jako ostatni dzień, kiedy bank może wypłacić nam pieniądze. Przyznaną premię otrzymamy w formie zwrotu na rachunek, który otworzyliśmy w mBanku przystępując do promocji.

Premia za otwarcie konta – czy to się opłaca?

Choć 300 zł może wydawać się kuszące, pod uwagę powinniśmy jednak wziąć warunki prowadzenia rachunku w mBanku. eKonto standard, które otwieramy biorąc udział w promocji jest praktycznie całkowicie darmowe. Jedyną opłatą jakiej można się tu spodziewać, jest koszt użytkowania karty płatniczej. Możemy jednak łatwo go ominąć, wykonując 5 bezgotówkowych operacji posiadaną kartą. Z racji tego, że takie transakcje potrzebne są nam do uzyskania premii, nie powinny więc stanowić dla nas problemu.

Niedogodnością może być natomiast sposób naliczania przez mBank opłat za wypłatę gotówki z bankomatu. Darmowe są wyłącznie wypłaty kwot powyżej 100 zł realizowane w bankomatach sieci BZWBK, Planet Cash oraz Euronet. Wszystkie inne wypłaty kosztować nas będą aż 7 zł. W tym przypadku warto więc wypłacać więcej lub zminimalizować korzystanie z bankomatów do minimów, aby uniknąć niepotrzebnych dodatkowych kosztów.(ks)

Szczegółowe zasady promocji znajdziecie w regulaminie.

Weź udział w promocji i zgarnij premię od mBanku

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments