Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

300 zł premii za zakupy i 3% na eKoncie Standard lub Plus w mBanku

mBank po raz kolejny wynagradza osoby gotowe na założenie konta osobistego i aktywne korzystanie z karty płatniczej. O popularności oferty niech świadczy fakt, że to już trzecia edycja akcji “Konto podwójnie zarabiające”, gdzie w prosty sposób otrzymać można nawet 300 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKiem. Do tego przez pierwsze 7 miesięcy, bank wypłaci odsetki od środków zgromadzonych na rachunku. Wszystko to powoduje, że warto dokładniej przyjrzeć się ofercie mBanku.

Do kogo skierowana jest oferta promocyjna mBanku?

 

Z reguły większość ofert specjalnych, skierowanych jest do nowych klientów lub do osób, które przez dłuższy czas nie korzystały z usług organizatora promocji. Nie inaczej jest i tym razem. W regulaminie akcji znalazło się zastrzeżenie, że oferta skierowana jest do klientów nowych, czyli takich, którzy po 1 stycznia 2015 roku nie byli stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Wykluczone są również osoby posiadające rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy powyższe założenia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z debetową kartą płatniczą. Pamiętajmy, że nie skorzystamy z oferty zakładając rachunek wspólny. Na wszystko mamy czas do 19 kwietnia 2017 roku.

Nie taki moneyback straszny – czyli jak otrzymać 300 zł zwrotu za zakupy?

 

Kiedy jesteśmy już posiadaczami konta osobistego wraz z wydaną do niego kartą, warto zadbać, aby w naszym telefonie pojawiła się aplikacja mobilna banku. To dzięki niej dokonywać będziemy, wymaganych przez organizatora promocji, płatności BLIK. Przewidziany zwrot to 2% wartości zakupów dokonanych kartą i 2% wartości transakcji BLIK. Moneyback ma jednak swój limit i miesięcznie zgarnąć możemy nie więcej niż 50 zł. Zwrot za wymienione wyżej operacje obowiązuje przez pół roku, także maksymalnie otrzymać możemy 300 zł premii.

Zwyczajowo oferta obwarowana jest kilkoma warunkami, które należy spełnić, aby każdego miesiąca cieszyć się z otrzymanego zwrotu. I tak każdy uczestnik akcji zobowiązany jest do:

  • dokonania każdego miesiąca transakcji bezgotówkowych kartą i płatności BLIK, na łączną kwotę minimum 250 zł,
  • nie anulowania wspomnianych transakcji do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumianej jako zwrot towaru,
  • zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowego wpływu na rachunek w kwocie nie niższej niż 1 000 zł – wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji,
  • zapewnienia w danym miesiącu przynajmniej jednorazowego zalogowania się do aplikacji mobilnej mBanku.

 

Bonus tytułem moneyback, wypłacany będzie w cyklach miesięcznych do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym uczestnik promocji spełnił postawione przez organizatora warunki. Wynika z tego, że dokonując premiowanych transakcji w marcu, zwrot powinien zasilić nasze konto najpóźniej do końca kwietnia.

Premia za zgromadzone środki – 3% na koncie osobistym mBanku

 

Drugim elementem, zachęcającym do skorzystania z propozycji banku, są odsetki od średniego salda zgromadzonego na rachunku, mieszczącego się w przedziale od 0 zł do 3 000 zł. Saldo oprocentowane jest roczną stawką wynoszącą 3%. Odsetki wypłacane będą na konto uczestnika przez okres 7 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym zawarto umowę. Zakładając, że średnie, miesięczne saldo wynosić będzie 3 000 zł, nasz stan posiadania zwiększy się o około 42 zł, co w połączeniu z kwotą zwrotu za zakupy, przełoży się na niemal 350 zł premii. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.   

Czy warto zdecydować się na konto podwójnie zarabiające?

 

Osoby noszące się z zamiarem zmiany konta lub zakładające swoje pierwsze konto osobiste, powinny rozważyć udział w promocji mBanku. Relacja potencjalnej premii do stawianych przez organizatora warunków znajduje się na bardzo przyzwoitym poziomie. Jeżeli za zakupy płacicie zarówno kartą, jak i telefonem, a na waszym rachunku znajdują się nadwyżki finansowe, to oferta ta powinna zaspokoić wasze oczekiwania.

Na koniec prześwietlimy jeszcze podstawowe parametry eKonta z taryfą standard oraz eKonto z taryfą plus. Prowadzenie pierwszego rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne. W przypadku eKonta Plus, aby nie zapłacić za jego prowadzenie, należy zapewnić wpływy w wysokości 1 000 zł miesięcznie. Warunek bezpłatności karty jest taki sam jak w obu przypadkach i aby uniknąć opłaty, należy dokonać min. 5 płatności kartą miesięcznie. eKonto Standard znajdziecie w naszym rankingu kont osobistych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments