Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

300 zł za założenie eKonta i dodatkowe bonusy od mBanku

mBank zdaje się mocno rozpieszczać swoich nowych klientów. Każda osoba, która zdecyduje się otworzyć rachunek osobisty w tej instytucji może liczyć na ciekawe bonusy. Poznajcie szczegóły!

Otwierając eKonto możemy zdobyć 100 zł w formie bonu do drogerii Rossmann albo 4 bilety do kin Helios – sami wybieramy prezent, który będzie dla nas bardziej satysfakcjonujący. Tytułowe 300 zł dostaniemy natomiast na zasadzie zwrotu za wydatki poniesione kartą płatniczą.

Bilety do kina lub bon do Rossmanna – szczegóły promocji

W zasadzie jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić, aby otrzymać bonusy od mBanku jest założenie konta. Bank ustalił jednak pewne wymagania co do osób, które mogą wziąć udział w niniejszej akcji. W tym przypadku szanse na gratisy od mBanku mają wszystkie osoby, które:

  • nie posiadały konta osobistego w mBanku od 01.01.2016,
  • otworzą eKonto standard wraz z kartą do rachunku za pomocą specjalnej strony promocyjnej,
  • zaakceptują regulamin promocji i wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
  • aktywują swój nowy rachunek bankowy za pomocą linka otrzymanego na adres mailowy,

Na spełnienie powyższych wymagań mamy czas do 31.05.2017.

Umowę o prowadzenie konta finalizujemy w obecności kuriera lub podczas osobistej wizyty w placówce banku. Następnie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta musimy wykonać min. 5 transakcji na dowolną kwotę. Jeżeli więc konto uruchomimy w maju, wspomniane pięć transakcji musi zostać zrealizowanych maksymalnie do końca czerwca. Co ciekawe, jako transakcje liczą się tutaj nie tylko płatności kartą, ale także płatności online bądź przelewy na rachunki w innych bankach.

Do 15.06.2017 mamy z kolei czas na wskazanie jaką nagrodę chcemy otrzymać. Aby to zrobić należy ponownie zalogować się do swojego profilu utworzonego na stronie promocji podczas otwierania konta. Uwaga! Bank przewidział wyłącznie 1000 nagród z każdego rodzaju. Jeżeli więc chcemy załapać się na tę ofertę, warto złożyć wniosek o otwarcie eKonta jak najszybciej.

Do 300 zł zwrotu za zakupy – jak go zdobyć?

Oprócz przedstawionych powyżej bonusów, mBank oferuje także do 300 zł zwrotu osobom aktywnie korzystającym z założonego rachunku. Wystarczy, że będziemy płacić kartą i BLIKiem, a bank przez pół roku co miesiąc będzie zwracał nam 2% od dokonanych opłat (maks. 50 zł w miesiącu). Więcej o warunkach tej promocji piszemy w artykule pt. “Załóż konto w mBank i zgarnij 300 zł!”.

Szczegóły oferty znajdziecie w regulaminie promocji.

eKonto standard – czy się opłaca?

Otwierając eKonto zyskujemy bezpłatny dostęp do przelewów internetowych oraz wypłat z bankomatów z Euronet czy PlanetCash (dla kwot powyżej 100 zł). Nie zapłacimy także ani złotówki za korzystanie z BLIKa oraz otwarcie i prowadzenie rachunku. Jeśli więc szukamy dobrego miejsca dla naszych podstawowych finansów, wybór mBanku będzie dobrym posunięciem.

Promocja w mBank naszym zdaniem

O ile bilety do kina czy bon do Rossmanna nie bardzo przekonują nas do przeniesienia swoich finansów do mBanku, tak zwrot do 300 zł powinien wzbudzić nasze zainteresowanie. Gratisowe pieniądze od banku zdobędziemy bowiem bardzo łatwo. Wystarczy aktywnie płacić kartą – co zapewne robi każdy użytkownik podstawowej bankowości. Bank hojnie nagradza nas więc za coś, co i tak robimy codziennie. Warto skorzystać z takiej okazji, a dodatkowe bonusy potraktować jako miły dodatek do i tak już dobrego konta.

Weź udział w promocji w mBanku i zgarnij 300 zł zwrotu za zakupy!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments