Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Załóż konto 360 i zgarnij do 360 zł premii od Millennium Bank

Po raz kolejny Millennium Bank hojnie nagradza nowych użytkowników Konta 360°. Tym razem możemy zyskać aż 360 zł w formie moneyback. Wystarczy jedynie aktywnie korzystać z posiadanego konta. Poznajcie szczegóły.

Jak to zwykle bywa w przypadku takich promocji, oferta ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Millennium Bank. Regulamin promocji bardzo precyzyjnie określa, kto może zaliczyć się do tej grupy. Otóż, za nowego klienta w tym przypadku zostanie uznana każda osoba, która w okresie od 29.02.2016 do 25.02.2017 nie posiadała w Millennium Bank rachunku osobistego bądź konta technicznego. Innymi słowy, z oferty tej mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie w ostatnim roku nie prowadziły w tymże banku bankowości osobistej.

Jak zdobyć 360 zł w formie moneybacku?

Podstawą do otrzymania premii jest złożenie wniosku o otwarcie Konta 360° (w wersji podstawowej bądź Student) oraz akceptacja wymaganych zgód marketingowych. Wymagany wniosek złożymy bezpośrednio na stronie banku. Nie trzeba się zatem nigdzie wcześniej rejestrować bądź wchodzić na specjalną stronę promocji. Jeśli więc chcecie otworzyć wymagany przez Millennium Bank rachunek i zdobyć dodatkowe 360 zł, po prostu kliknijcie w link poniżej:

Przejdź na stronę Millennium Bank i otwórz Konto 360°

Umowę o prowadzenie rachunku należy podpisać do 30.06.2017.

Premia w dwóch odsłonach, czyli jak wygląda wypłata?

Samo otwarcie Konta 360° nie sprawi jeszcze, że na nasz rachunek wypłyną dodatkowe pieniądze. Pierwszą część premii otrzymamy za transakcje wykonane kartą debetową otrzymaną do właśnie otwartego rachunku. Jej wysokość nie przekroczy jednak 30 zł w miesiącu. Kolejną premię dostaniemy natomiast za dokonywanie płatności za pomocą BLIK. Maksymalny zwrot z takich operacji również nie wyniesie więcej niż 30 zł miesięcznie. Oznacza to, że w ciągu miesiącu możemy zyskać łącznie aż 60 zł premii.

Na dodatkową gotówkę od banku możemy liczyć przez sześć kolejnych miesięcy – pod warunkiem, że w każdym z miesięcy spełnimy jeszcze następujące warunki promocji:

  • zapewnimy wpływy z rachunków prowadzonych w innych bankach na kwotę min. 1 000 zł
  • dokonamy przynajmniej jednej płatności za pomocą BLIK

Warto zauważyć, że bank kładzie mocny nacisk na korzystanie z płatności mobilnych. Jeżeli nie wykonamy choć jednej takiej transakcji w miesiącu, możemy zapomnieć o najmniejszej nawet premii. Jeśli jednak zapłacimy za zakupy lub usługi w ten sposób, ale np. nie wykonamy żadnych transakcji kartą debetową, wciąż możemy liczyć na premię – oczywiście w mniejszej kwocie.

Aby jednak operacje wykonane BLIKiem pomogły nam w zdobyciu maksymalnej premii, muszą zostać zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym, w którym oczekujemy wypłaty przysługującej za ten okres premii.

Szczegółowy regulamin promocji

Koszty prowadzenia Konta 360°

Regulamin tego produktu bankowego określa jasne zasady zniesienia opłat za prowadzenie tego rachunku. Wystarczy, że zapewnimy wpływ na to konto w wysokości 1 000 zł miesięcznie i wykonamy jedną transakcję kartą debetową na dowolną kwotę. Warunki te są  zbieżne z warunkami opisywanej promocji. Możemy więc przyjąć, że dla osób szukających zysku w tej właśnie ofercie, prowadzenie rachunku 360° będzie całkowicie darmowe. Opłat nie trzeba będzie także ponosić za korzystanie z bankomatów.

Otwórz Konto 360° i skorzystaj z promocji

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments