Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

50 zł do Empik i 2,5% na Lokacie Promocyjnej BGŻ Optima

To już kolejna bankowa promocja, gdzie pierwsze skrzypce gra bon do Empiku. Tym razem bonusowe 50 zł na zakupy w tym miejscu mogą zdobyć klienci BGŻ Optima, którzy skorzystają z Lokaty Promocyjnej. Sprawdźmy, czy ta gra rzeczywiście jest warta świeczki.

Informacja o Lokacie Promocyjnej w BGŻ Optima i możliwości zdobycia bonu do Emipku pojawiła się na skrzynkach mailowych klientów tej instytucji zaledwie kilka dni temu. Choć wiadomość tą dostała całkiem spora grupa użytkowników tejże bankowości, bank przygotował jedynie 100 bonów. O ich przyznaniu decyduje zatem kolejność zgłoszeń.

Pierwsze bony już się rozeszły, ale reszta wciąż czeka na nowych właścicieli. Aby zgarnąć tę nagrodę trzeba jedynie otworzyć Lokatę Promocyjną na 6 miesięcy.

Jak zdobyć bon do Emipku o wartości 50 zł?

Tytułową lokatę można założyć z poziomu swojej bankowości elektronicznej. Wniosek o ten produkt dostępny będzie po zalogowaniu. Minimalna kwota, jaką musimy wpłacić na promocyjny depozyt to 10 000 zł, maksymalna natomiast 100 000 zł. Osoby, które chcą zdobyć bon do Empiku nie mają jednak wyjścia – muszą zdeponować na tym produkcie kwotę maksymalną, czyli aż 100 000 zł. Inne kwoty wygranej nam nie zapewnią. Jeżeli maksymalna kwota lokaty jest poza naszym zasięgiem, będziemy musieli zadowolić się “jedynie” atrakcyjnym oprocentowaniem.

Na otwarcie lokaty mamy czas do 19 czerwca. Jedna osoba może skorzystać wyłącznie z jednego takiego depozytu.

Naszym zdaniem

Choć wspomniana promocja BGŻ widnieje na rynku już od dobrych kilku dni, jakoś nie widać większego zainteresowania tą ofertą. Powiedzmy sobie bowiem szczerze: po pierwsze, mało kto ma 100 000 zł wolnych środków, które z chęcią wpłaci na lokatę, a po drugie, wartość nagrody w stosunku do wielkości depozytu jest praktycznie żadna.

Jedyną perełką w całej tej promocji wydaje się jednak być oprocentowanie lokaty. 2,5% pozwoli nam przez pół roku wypracować całkiem niezły zysk (niezły jak na obecne oferty lokat) – o ile oczywiście mamy do dyspozycji przynajmniej 10 000 zł. Jeżeli jednak dysponujemy dużo mniejszym budżetem, lepiej zdecydować się na np. na świeżutką promocję Nest Banku o której przeczytacie w artykule “4% przez 6 miesięcy na Nest Lokacie Witaj”.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments