Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

80 zł premii za otwarcie nowego konta w Nest Banku

Nest Bank dał się już poznać jako instytucja umożliwiająca atrakcyjne warunki założenia i prowadzenia rachunku bankowego. Dodatkowo, bank przyzwyczaja swoich klientów do możliwości korzystania z atrakcyjnych promocji. Najnowsza oferta to 80 zł do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów Decatlhon.

Nest Bank ruszył z kolejną promocją skierowaną do swoich nowych klientów. Każdy, kto otworzy Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe może otrzymać voucher na zakupy w sklepach Decathlon (stacjonarnych i internetowych) opiewający na kwotę 80 zł. Sprawdź, jak skorzystać z promocji i jakie są jej warunki.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Oznacza to, że na dzień złożenia wniosku o utworzenie konta, klient nie może posiadać ani współposiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank, a także mieć wcześniej złożonego wniosku o te produkty, czekającego na rozpatrzenie. Każdy, kto spełnia powyższe warunki może ubiegać się o utworzenie konta. Ważne: wymagane jest posiadanie równolegle dwóch rachunków – Nest Konto i Nest Konto Walutowe. Klient musi także wnioskować o wydanie karty debetowej dla któregokolwiek z nich.

Jak otrzymać voucher?

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i podpisaniu umowy z bankiem, klient powinien zalogować się do bankowości internetowej (max. do 60 dni od otworzenia rachunku) oraz wykonać dowolną transakcję kartą płatniczą. Na tym etapie formalności się kończą, a klient może otrzymać bon promocyjny. Voucher zostanie przesłany na adres poczty elektronicznej w terminie do 14 dni, licząc od dnia spełnienia ostatniego z warunków promocji. Ostateczny termin wykorzystania kuponu to 31. grudnia 2018 roku.

Do kiedy trwa akcja promocja?

Warto zaznaczyć, że mimo iż czas trwania promocji został przewidziany do 28 lutego 2017, to pula voucherów jest ograniczona do 1000. Po wyczerpaniu limitu, możliwość otrzymania kuponu zostanie zablokowana. Należy się więc spieszyć. Poprzednia, podobna akcja promocyjna banku cieszyła się tak dużym powodzeniem, że zakończyła się zaledwie po 1 dniu. Wówczas klienci mogli otrzymać kupon rabatowy do jednej z sieci sklepów kosmetycznych.

Załóż konto i odbierz swój voucher

Nest Konto i Nest Konto Walutowe – czy warto założyć?

Nest Konto to świetna propozycja dla osób, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem rachunku bankowego. Klienci nie płacą za założenie i prowadzenie konta, a także wydanie i użytkowanie jednej karty płatniczej (za kolejną wymagana jest już opłata). Darmowa jest również wypłata gotówki z bankomatów w całej Polsce. Nest Konto Walutowe można otworzyć na niemal takich samych warunkach. Jedyną różnicę stanowi wypłata pieniędzy z bankomatów – klient nie ponosi dodatkowych kosztów za wypłatę gotówki za granicą.

Warto również dodać, że Nest Bank oferuje bardzo korzystną ofertę lokaty o której pisaliśmy tutaj. Oprocentowanie Nest Lokaty to aż 4%, a ulokować na niej można środki w kwocie od 1 000 zł do 10 000 zł. Oferta z oprocentowaniem na poziomie 4% przeznaczona jest dla nowych użytkowników Nest Konta. Klienci, którzy prowadzili rachunek rozliczeniowy we wcześniejszym Smart Banku traktowani są jako stali klienci instytucji i nie mogą skorzystać z oferty.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments