Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Płać mobilnie w Millennium Bank i odbierz bilety do kina!

“Telefonem się opłaca”  – to jedna z najnowszych akcji promocyjnych w Banku Millennium, dzięki której możesz zyskać bilet do kin sieci Cinema City. Wystarczy tylko dokonać płatności kartą HCE. Poznaj szczegóły!

Zasady tytułowej promocji są bardzo proste: wystarczy posiadać rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy w Banku Millennum, a także mobilną kartę do tego konta oraz aplikację Millennium Bank (dla urządzeń w systemie Android w wersji min. 4.4 oraz modułem NFC) pozwalającą na dokonywanie płatności mobilnych. Jeśli więc jeszcze nie posiadasz konta w tymże banku, kliknij w link poniżej i złóż wniosek o otwarcie rachunku w Banku Millennium.

Otwórz konto w 360 Millennium Bank

Jeśli obawiasz się wysokich opłat związanych z używaniem mobilnej karty, w tym wypadku możesz być spokojny. Zarówno za wydanie, jak i miesięczną obsługę karty nie zapłacisz ani grosza.

Jak odebrać bilet do kina?

Oprócz przedstawionych wyżej warunków promocji, będziesz musiał dodatkowo wykonać jeszcze 5 transakcji wspomnianą kartą na kwotę min. 10 zł każda. Jak widzisz, nie są to wygórowane kwoty. Najważniejsze jest jednak to, aby z takimi operacjami zmieścić się w określonym terminie. Bank Millennium daje ci na to miesiąc: od 6.02 do 5.03. 2017. Co więcej, w tym okresie transakcje nie tylko muszą zostać zrealizowane, ale i zaksięgowane. Dodatkowo, do udziału w promocji konieczne będzie także wyrażenie zgód marketingowych.

Bank Millennium przygotował “tylko” 4 000 uprawniających do odbioru darmowego biletu do kina. Trzeba się więc pospieszyć, gdyż pula nagród może wyczerpać się wcześniej niż zakłada to termin promocji. O tym, czy znalazłeś się w gronie zwycięzców zostaniesz powiadomiony dopiero wtedy, gdy wszystkie darmowe bilety zostaną już rozdane. Bank powiadomi cię o tym za pomocą smsa, najpóźniej do końca marca. W wiadomości tej znajdziesz także kod uprawniający do odbioru darmowego biletu.

Podany numer będziesz mógł wymienić na bilet w kasie dowolnego kina Cinema City. Kod ten ważny jest jednak wyłącznie na filmy 2D z wyłączeniem pokazów specjalnych, przedpremierowych itp. Z promocji można skorzystać tylko raz, a otrzymany kod ważny jest do końca roku 2017. (ks)

Otwórz konto w Millennium Bank i zgarnij darmowy bilet do kina!

PORÓWNAJ KONTA
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments