Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Millennium: 220 zł premii + Allegro Smart na rok za Konto 360°

Bank Millennium przygotował ciekawy zestaw promocyjny, którym namawia nowych klientów do założenia Konta 360° lub Konta 360° Student. W skład pakietu nagród wchodzą dwie karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro (o wartości 50 i 150 zł), roczny abonament Allegro Smart oraz 20 zł na konto goodie cashback.

Ostatnio zapanowała „moda” na rozdawanie przez banki zamiast gotówki voucherów do różnych sklepów, szczególną popularnością cieszy się serwis Allegro. Teraz nadarza się kolejna okazja do zdobycia 200 zł na zakupy na tym portalu.

Będą one dużo przyjemniejsze, bo Bank Millennium dorzuca także za darmo roczny pakiet Allegro Smart, który zapewnia bezpłatne dostawy i zwroty (po spełnieniu pewnych warunków opisanych w jego regulaminie). Na dodatek można też zdobyć 20 zł na konto goodie cashback.

Kto i do kiedy zgarnie nagrodę?

Akcja „200 zł na Allegro z dostawą gratis” potrwa do 21 grudnia 2020 r., chyba że wcześniej wyczerpie się pula promocyjnych rachunków, które mogą być otwarte w tej akcji. Jest ich 10 000.

O nagrodę mogę się ubiegać osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które 23 listopada 2020 r. nie posiadały żadnego produktu Banku Millennium i nie były też uprawnione do dysponowania nim (np. jako współwłaściciel, pełnomocnik, kurator). Regulamin konsekwentnie wyklucza również tych, którzy otworzyli w przeszłości Konto 360° lub Konto 360° Student w ramach promocji.

Pierwsze nagrody za samo założenie konta

Starania o nagrody zaczynają się od założenia rachunku, a potem przyjdzie czas na 4 miesiące aktywnego korzystania z niego. Wniosek o Konto 360° należy złożyć na stronie promocji do 21 grudnia 2020 r. Trzeba przy tym wyrazić zgodę na otrzymywanie z banku informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne i telefon. Dopełnienie formalności może się odbyć całkowicie zdalnie metodą „na selfie”, jak i podczas spotkania z kurierem.

Tylko tyle wystarczy, by zasłużyć na pierwszą kartę podarunkową na Allegro o wartości 50 zł i pakiet Allegro Smart. Bank prześle obie nagrody w ciągu 14 dni na numer telefonu podany we wniosku. Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy od jego przekazania, natomiast kod aktywujący usługę Allegro Smart należy wykorzystać do 30 czerwca 2021 r.

Na tym etapie przyznawane jest także 20 zł na konto goodie cashback. Kod do ich odbioru w aplikacji Goodie, wraz z instrukcją jak tego dokonać, Bank Millennium przekaże sms-em do 31 stycznia 2021 r. Pieniądze można będzie wypłacić z konta goodie cashback na dowolny rachunek bankowy po zgromadzeniu min. 21 zł.

4 miesiące aktywności

Nagrody zdobyte na tym etapie z pewnością będą dobrą motywacją do dalszych działań i zasłużenia na drugą kartę upominkową na Allegro – tym razem o wartości 150 zł. Chcąc ją zdobyć należy aktywnie korzystać z nowo otwartego konta od stycznia do kwietnia 2021 r.

W każdym z tych miesięcy trzeba zapewnić wpływ na Konto 360° w wysokości 1000 zł i wykonać przynajmniej po jednej transakcji kartą lub Blikiem, kwota nie ma znaczenia. Regulamin wymaga także, by do 30 kwietnia 2021 r. aktywować aplikację mobilną oraz wykonać przynajmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem.

Osoby, które założyły rachunek „na selfie” do wspomnianej daty muszą się udać do placówki Banku Millennium, by potwierdzić swoją tożsamość. Bez dopełnienia tego wymogu nie ma co liczyć na otrzymanie bonusu. Obiecany voucher bank przekaże na numer telefonu do końca maja 2021 r.

Warto to wiedzieć

Wpływ 1000 zł nie musi być jednorazowy, może to być suma kilku przelewów, ale nie mogą one pochodzić z kont uczestnika promocji prowadzonych w Banku Millennium.

Transakcje kartą i Blikiem można realizować w punktach stacjonarnych i w internecie płacąc za towary i usługi. Przy ocenie spełnienia tego warunku nie zostaną uwzględnione wypłaty z bankomatu oraz transakcje związane z grami hazardowymi, a także te zwrócone przed przekazaniem voucheru.

I jeszcze taka ciekawostka – rozpoczynając zakupy na Allegro w aplikacji goodie, można otrzymać do 3% zwrotu wydanej kwoty i tym samym zyskać złotówkę brakującą do tego, by móc wypłacić pieniądze z konta goodie cashback.

Kilka słów o rachunkach Banku Millennium

Konto 360° cieszy się uznaniem jego użytkowników, gdyż warunki, które trzeba spełnić, by było ono, podobnie jak wydana do niego karta bezpłatne, są bardzo proste. Wystarczy co miesiąc zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł i wykonać choć jedną płatność kartą lub Blikiem. W przeciwnym razie bank pobierze 8 zł za rachunek i 7 zł za kartę.

Dodajmy, że posiadacze Konta 360° Student nie muszą na co dzień zapewniać wpływu 1000 zł. Oni są zobowiązani tylko do wykonania transakcji kartą lub Blikiem, a gdyby tego nie zrobili. stracą 4 zł, które bank pobierze w ramach opłaty za „plastik”.

Podkreślamy, że dla zdobycia nagrody konieczne jest jednak zapewnienie wpływu 1000 zł przez każdego uczestnika promocji.

Naszym zdaniem

Bank Millennium niezmiennie hojnie nagradza za założenie jednego ze swoich rachunków osobistych. Oceniamy, że warunki aktywności są adekwatne do wartości przygotowanych bonusów. Warto podkreślić, że część z nich bank przekaże wkrótce po założeniu konta, bez oczekiwania na podjęcie aktywności przez jego posiadacza.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments