Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank spod znaku żubra wciąż rozdaje premie

Do końca marca 2021 r. w Banku Pekao będzie trwała bardzo ciekawa promocja dla klientów firmowych z premią nawet 1100 zł. Przypominamy jej zasady.

Krajowe firmy często preferują korzystanie z usług proponowanych przez bankowych liderów. Do tego grona można zaliczyć Bank Pekao, dla którego obsługa przedsiębiorstw o różnym rozmiarze (od mikrofirm po korporacje) jest bardzo ważnym elementem działalności. Warto wiedzieć, że bank spod znaku żubra do końca marca 2021 r. nadal proponuje wysoką premię w ramach promocji „1 100 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę”. Postanowiliśmy dokładniej przyjrzeć się tej ciekawej ofercie, która bez wątpienia jest jedną z najciekawszych na rynku.

Samo założenie konta online zapewnia już 300 zł

Aktualna promocja dotycząca Konta Przekorzystnego Biznes z Pekao wydaje się ciekawa między innymi dlatego, że daje szanse na spore zyski przedsiębiorcom, którzy nie płacą dużo kartą debetową. To ważna kwestia, bo coraz więcej mikrofirm reguluje wszystkie swoje zobowiązania poprzez przelewy. Bank Pekao nie wymaga, aby uczestnik promocji wykonywał spore płatności „kartowe”.

Do otrzymania 300 zł premii wystarczy założenie Konta Przekorzystnego Biznes w trybie online oraz spełnienie w terminie 3 miesięcy następujących warunków: przelew do ZUS na kwotę min. 100 zł/m-c, wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą o wartości co najmniej 50 zł, zlecenie przez aplikację mobilną przelewu (innego niż do ZUS-u) wynoszącego min. 200 zł.

Wyższą premię (o 200 zł) otrzymają przedsiębiorcy, którzy skorzystali z oferty terminalu płatniczego w Pekao i zapewnią na niego wpływ min. 500 zł/m-c przez 3 miesiące. Dodatkowe 200 zł otrzymają też firmy wykonujące transakcje walutowe w ciągu 3 miesięcy od dnia otwarcia konta (wartość wymiany walut min. 20 000 zł).

Pekao kwotą 300 zł nagradza natomiast przedsiębiorstwa, które przed upływem sześciu miesięcy od założenia rachunku firmowego skorzystają z kredytu posiadającego poręczenie (BGK de-minimis/EFI COSME/EFI EaSI) lub z karty kredytowej. Warto dodać, że nagroda dotycząca terminalu płatniczego łączy się z programem Polska Bezgotówkowa i opcją bezpłatnej dzierżawy takiego urządzenia przez 18 miesięcy.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Dzięki programowi poleceń premia jeszcze rośnie

Limit premii na poziomie 1100 zł jest bardzo wysoki w obecnych warunkach. Warto jednak wiedzieć, że posiadacze Konta Przekorzystnego Biznes mogą dodatkowo powiększyć sumę nagród wypłacanych przez bank. Jest to możliwe dzięki programowi poleceń. Jego uczestnicy poprzez polecanie czterech rachunków z Pekao otrzymają nawet 1500 zł (po 100 zł za jedno skuteczne polecenie). Oprócz Konta Przekorzystnego Biznes, wspomniana promocja dotyczy trzech innych ciekawych kont. Chodzi o Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych oraz Konto Świat Premium.

 

W Rankomat troszczymy się o transparentność naszych treści, abyś mógł dokonać trafnego wyboru. Informujemy otwarcie, że ten tekst powstał we współpracy z Bankiem Pekao S.A.Advertisement

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments