Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bank Zachodni WBK: 350 zł za wakacje z kartą kredytową

W ostatnim okresie Bank Zachodni WBK nieustannie zasypywał nas przeróżnymi ofertami specjalnymi. Problem w tym, że były to mini promocje, zachęcające do uczestnictwa niską kwotą bonusu. Tym razem bank działający pod sztandarem Grupy Santander pozwolił nam zapolować na większego zwierza. W najnowszej promocji “wakacje z kartą kredytową” na celowniku znalazła się premia w wysokości 350 zł. Prześwietlamy!

Dla kogo wakacje z kartą kredytową?

Na starcie dobra wiadomość – w promocji mogą wziąć udział zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Dzięki temu, każdy będzie mógł poczuć się dopieszczony. Sami uczestnicy muszą być pełnoletnimi osobami fizycznymi o pełnej zdolności do czynności prawnych. Aby w oczach banku jawić się jako klient nowy i sięgnąć po premię w wysokości 100 zł (nagroda główna), należy spełnić poniższe warunki:

 • do 31 sierpnia 2018 r. złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej, otrzymać pozytywną decyzję kredytową i podpisać z bankiem umowę w tym zakresie,
 • w okresie 3 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy nie posiadać w banku dowolnej, głównej karty kredytowej,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, nie wyrażać sprzeciwu wobec działań marketingowych banku oraz zostawić swój numer telefonu,
 • w miesiącu zawarcia umowy lub w miesiącu następującym po tym zdarzeniu dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową.

Dodatkowe 50 zł premii (nagroda dodatkowa) zgarniemy pod warunkiem:

 • zawarcia umowy o wydanie dodatkowej karty kredytowej,
 • w miesiącu zawarcia umowy lub w miesiącu następującym po tym zdarzeniu dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych dodatkową kartą kredytową.

Warunki dla obecnych klientów banku

Wspominaliśmy w poprzednim akapicie, że BZ WBK postanowił zadbać także o swoich obecnych klientów. Widocznie ktoś w banku zauważył, że gratyfikacja wyłącznie nowych klientów na dłuższą metę nie zdaje egzaminu. Ale do rzeczy. Dotychczasowi klienci muszą spełnić poniższe warunki:

 • do 31 sierpnia 2018 r. złożyć wniosek o wydanie mobilnej karty kredytowej,
 • w okresie 3 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy nie posiadać w banku dowolnej, głównej karty kredytowej,
 • w miesiącu zawarcia umowy lub w miesiącu następującym po tym zdarzeniu dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych mobilną kartą kredytową.

Aby sięgnąć po dodatkowe 50 zł musimy wykonać te same kroki klient nowy. Spełnienie warunków dla nagrody głównej, nie przekreśla szans na zdobycie nagrody dodatkowej. Każdy z uczestników promocji zgarnąć może maksymalnie 150 zł bonusu.

Przekazanie nagród

Jeśli spełniliśmy wszystkie stawiane przez organizatora warunki, kwota nagrody zasili rachunek otwartej w promocji karty kredytowej. Premia zostanie przekazana w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową. Należy pamiętać, że w dniu wypłaty nagrody musimy być w dalszym ciągu posiadaczami “plastiku”. Wartość nagród zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Więcej znajdziecie w regulaminie promocji.

W tym momencie niektórzy z Was pewnie zastanawiają się, co to za szwindel. Miał być gruby zwierz i 350 zł premii, a my nie zatrzymaliśmy się nawet w połowie stawki. Spokojnie – dodatkowe 200 zł zgarniemy przystępując do programu Priceless Specials.

 

JUŻ TERAZ ZARABIAJ NA NAJLEPSZYCH PROMOCJACH BANKOWYCH

200 zł w programie Priceless Specials

Aby sięgnąć po dodatkowe trofea, należy pamiętać, żeby w promocji BZ WBK wybrać karty sygnowane logiem World MasterCard. W dodatkowej akcji możemy zgarnąć vouchery o wartości 100 zł dla każdej, otwartej karty kredytowej. Do programu Priceless Specials przystąpimy wypełniając dedykowany formularz oraz wyrażając za jego pośrednictwem zgodę na na otrzymywanie informacji handlowych. Musimy zostawić również nasz numer telefonu oraz adres e-mail. Dodatkowo należy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu zawarcia umowy o kartę lub w miesiącu kolejnym.

Ograniczona pula nagród

I tym razem musimy uświadomić sobie, że żyjemy w świecie ograniczonych korzyści. Pula nagród jest limitowana i wynosi 3 000 bonów o wartości 100 zł każdy. Przystępując do programu możemy sięgnąć po:

 • 950 szt. voucherów do sieci kin Cinema City,
 • 950 szt. voucherów na zakupy do sieci sklepów RTV Euro AGD,
 • 280 szt. voucherów na zakupy do sieci sklepów New Balance,
 • 670 szt. voucherów na zakupy do sieci sklepów Decathlon,
 • 150 cegiełek na rzecz fundacji WFP (World Food Programme).

screenshot-www.bzwbk.pl-2017-06-28-10-03-25

Źródło: strona promocji

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani telefonicznie. Warto pamiętać, że organizator wykona 3 próby kontaktu. W przypadku nieodebrania połączeń po upływie 5 dni stracimy prawo do uzyskania bonów. Wartość nagród zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdziecie w regulaminie.

Naszym zdaniem

Cieszymy się, że Bank Zachodni WBK zorganizował akcję pozwalającą sięgnąć po wysokokwotowy bonus. Co prawda tylko część premii wypłacana jest w formie pieniężnej, jednak partnerzy programu  Priceless Specials oferują na tyle szeroki asortyment, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo stawiamy duży plus za zaproszenie do promocji aktualnych klientów banku, którzy niestety pomijani są w większości akcji specjalnych.

Bank nie pobiera opłaty za pierwszy rok korzystania z karty kredytowej pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 pierwszych miesięcy od podpisania umowy. Warunek ten jest tożsamy z warunkami promocji, więc walcząc o premię nie musicie martwić się o dodatkowe koszty. Minusem akcji jest konieczność założenia 2 kart kredytowych. Oczywiście rezygnując z 50 zł bonusu można założyć tylko jedną, ale ten wybór pozostawiamy już naszym Czytelnikom.

 

CZY OBLIGACJE SKARBOWE TO BEZPIECZNA METODA POMNAŻANIA KAPITAŁU?

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments