Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

BGŻOptima: 3,50% na Lokacie Bezkarnej + 50 zł premii

Mamy doskonałą informację dla entuzjastów pomnażania oszczędności na lokatach bankowych. BGŻOptima postanowił zwrócić uwagę nowych klientów i do świetnie oprocentowanej Lokaty Bezkarnej dorzuca 50 zł premii. Należy się spieszyć, gdyż z bonusu skorzysta wyłącznie 1000 pierwszych osób.

Kto skorzysta?

Promocja „Lokata z Premią”, jak większość akcji specjalnych, skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, czyli osób które w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały konta w BGŻOptima. Ponadto każdy z uczestników musi być pełnoletnią osobą fizyczną, posiadającą nieograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz miejsce zamieszkania na terytorium Polski. Przyznać trzeba, że proponowany okres karencji pozytywnie wyróżnia się na tle rynkowej konkurencji, za co stawiamy małego plusa.

Premia za spełnienie prostych warunków

Jeśli macie pewność, że w przeciągu ostatniego roku nie współpracowaliście z bankiem we wspomnianym wcześniej zakresie to wystarczy, że do 31 grudnia 2017 roku:

  • wypełnicie promocyjny formularz rejestracyjny,
  • złożycie niezbędne oświadczenia oraz wyrazicie zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
  • podacie we wniosku takie same dane jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie promocji,
  • prześlecie formularz klikając przycisk „zarejestruj się”.

Należy pamiętać o ograniczonej liczbie nagród. Jest bowiem bardzo prawdopodobne, że promocja skończy się przed czasem. Żeby nie było tak cudownie, premia pieniężna w wysokości 50 zł przyznana zostanie tylko uczestnikom, którzy wywiążą się z dwóch poniższych warunków:

  • utrzymania depozytu do końca okresu lokacyjnego (3 miesiące),
  • utrzymania środków z lokaty na Koncie Indywidualnym Rachunku SMART aż do 15 kwietnia 2018 roku.

Przyznanie nagród

Najpóźniej do 30 kwietnia 2018 roku każdy z laureatów otrzyma wiadomość e-mail potwierdzającą przyznanie nagrody. Wymagane będzie zalogowanie się na stronie promocji i przekazanie otrzymanych w wiadomości informacji. Premia wypłacana będzie na indywidualne konta uczestników najpóźniej do 15 maja 2018 roku. Każdy zainteresowany może wziąć udział w promocji tylko jeden raz. Nagrody o wartości do 200 zł są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Jest kilka powodów dla których oferta BGŻOptima warta jest uwagi. Po pierwsze maksymalna kwota depozytu to 20 000 zł. Konkurencja stosuje zazwyczaj promocyjne oprocentowanie dla wsadu nie przekraczającego 10 000 zł. Po drugie 50 zł premii zgarnąć można lokując nawet 1 000 zł. Po trzecie to jeden z niewielu depozytów oferujących obecnie rzeczywisty zysk. Przy aktualnej stopie inflacji, wynoszącej 2,50%, tylko oprocentowanie powyżej 3,09% zapewnić może ochronę przed spadkiem siły nabywczej naszych oszczędności.

Czytaj też: Millennium Bank: 150 zł premii za założenie Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student
Czytaj też: Rankomat poleca: najlepsze lokaty sześciomiesięczne – grudzień 2017

PORÓWNAJ LOKATY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments