Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

„Bierz życie za rogi” i zyskaj do 300 zł

Bank Pekao S.A. reklamuje się pod hasłem „Bierz życie za rogi”. Teraz jego klienci mogą łatwo otrzymać 300 zł dzięki założeniu Konta Przekorzystnego.

Na rynku kont osobistych o wiele trudniej jest znaleźć ciekawe promocje niż jeszcze kilka lat temu. Na szczęście, od czasu do czasu pojawiają się dobre propozycje z premiami, które są dość wysokie oraz łatwe do zdobycia. Ciekawy przykład stanowi Konto Przekorzystne z Banku Pekao S.A.. Ten bank pozwala na łatwe uzyskanie premii o wartości do 300 zł. Opisujemy zatem warunki nowej promocji, która może zainteresować wielu naszych czytelników.

Do otrzymania 100 zł premii wystarczy aktywność na koncie

Warunki promocji dotyczącej Konta Przekorzystnego z Pekao S.A. nie są szczególnie skomplikowane. Warto je jednak szczegółowo przedstawić. W pierwszej kolejności chodzi o premię wynoszącą 100 zł, którą otrzyma osoba otwierająca rachunek z kartą debetową i aplikacją mobilną PeoPay przy pomocy selfie do 31 maja 2021 r. Dodatkowym warunkiem otrzymania premii jest wykonanie 4 transakcji kartą (o dowolnej wartości) i otrzymanie wpływu na konto wynoszącego min. 500 zł w każdym z 3 miesięcy od daty założenia Konta Przekorzystnego.

Na pewno nie są to trudne do spełnienia wymogi. Warto dodać, że ze względów bezpieczeństwa klient po założeniu konta na selfie musi dokonać weryfikacji swojej tożsamości w placówce Pekao. Taki warunek przyznania premii trzeba spełnić do końca sierpnia 2021 r.

 

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

200 zł premii za kartę kredytową

Kolejne 200 zł można otrzymać za kartę kredytową. Nagrodę otrzymają osoby, które do 30 września 2021 r. podpiszą umowę o kartę kredytową Mastercard i wykonają nią przynajmniej 4 transakcje w każdym z 3 kolejnych miesięcy. Największym powodzeniem wśród klientów cieszy się karta Elastyczna. To idealny wybór dla osób szukających niedrogiego i łatwo dostępnego kredytu.

Dowolne zakupy, przelewy z karty oraz wypłaty gotówki z bankomatu można rozkładać na równe, miesięczne raty bez odsetek. Koszt korzystania z rat stanowi jedynie niewielka prowizja – od 1,99 zł do 17,99 zł/ miesięcznie (w zależności od kwoty rozkładanej na raty). Kartę Elastyczna można otrzymać w promocji bez opłaty za jej wydanie (15 zł – opłata pobierana jest raz na 5 lat), a do uniknięcia opłaty miesięcznej (2,99 zł) wystarczy wykonanie jednej dowolnej transakcji w cyklu rozliczeniowym.

Posiadacz Konta Przekorzystnego łatwo uniknie kosztów

Do założenia promocyjnego Konta Przekorzystnego zachęcają też stawki opłat i prowizji. Osoba otrzymująca wpływy w kwocie min. 500 zł miesięcznie na ten rachunek, po dodatkowym wykonaniu przynajmniej 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie nie poniesie opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego i kosztów obsługi karty debetowej.

Spełnienie warunku aktywności (wpływ min. 500 zł i 1 transakcja kartą) zwalnia również z prowizji banku za wypłaty z zagranicznych bankomatów. Bezwarunkowo darmowe jest natomiast przewalutowanie przy płatności kartą do Konta Przekorzystnego. Otwórz konto online »

Advertisement

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments