Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bon do Tesco w zamian za wyrobienie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

Na rynku pojawiła się kolejna promocja związana z założeniem i aktywnym użytkownikiem karty kredytowej. Tym razem w zamian za kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe oferuje bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania na zakupy w Tesco. Propozycja warta uwagi, gdyż aby sięgnąć po nagrodę, wystarczy spełnić jedynie dwa proste warunki. No to zaczynamy.

Kto może przystąpić do promocji T-Mobile Usługi Bankowe?

Zgodnie z regulaminem z promocji skorzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, które nie były stroną umowy o kartę kredytową w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku o kartę lub nie są aktualnie stroną umowy o kartę. To co najmniej z dwóch powodów doskonała wiadomość. Po pierwsze okres karencji jest bardzo krótki. Po drugie z oferty skorzystać mogą osoby posiadające w banku jakikolwiek produkt za wyjątkiem wspomnianej karty.

Wokół uczestnictwa w promocji pojawiło się wiele wątpliwości, z uwagi na zapis w regulaminie mówiący, że z oferty skorzystać mogą wyłącznie osoby, które otrzymały zaproszenie poprzez wiadomość e-mail. Wczytując się głębiej w przepisy, znaleźć można informację, że udział w promocji zgłosić można również poprzez stronę internetową banku. Należy pamiętać, że wniosek o kartę musi zostać złożony przez Internet, a podczas rozmowy z konsultantem, warto potwierdzić chęć uczestnictwa w promocji z kartą podarunkową Tesco.

W jaki sposób sięgnąć po 200 zł do Tesco?    

Każdy z uczestników promocji nabywa prawo do otrzymania karty podarunkowej, spełniając łącznie dwa, poniższe warunki:

 • złożyć wniosek o kartę kredytową najpóźniej do 30.04.2017 roku,
 • w kolejnym miesiącu kalendarzowym od zawarcia umowy, wykonać za pomocą karty transakcje bezgotówkowe na co najmniej 500 zł. Transakcje te muszą zostać zaksięgowane więc niewskazane jest dokonywanie ich na ostatnią chwilę.

W większości ofert stawiających warunek płatności kartą, pojawiają się także operacje, których bank nie zaliczy w poczet pożądanych transakcji. Nie inaczej jest w tym przypadku. Z promocji wyłączone są transakcje posiadające poniższe kody MCC:

 • 7995 określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,  
 • 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 określający m.in. usługi transportowe,  
 • 6012 określający instytucje finansowe,  
 • 6211 określający brokerów ubezpieczeniowych,  
 • 6051 określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,  
 • 4829 określający internetowe przekazy pieniężne,  
 • 4900 określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Ponadto wykluczone są również transakcje gotówkowe oraz przelewy z rachunku karty. Nagroda w postaci bonu podarunkowego wysłana zostanie na wskazany przez uczestnika adres korespondencyjny. Nastąpi to do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Promocja kart kredytowych T-Mobile Usługi Bankowe

Zupełnie niedawno, bo 15.03.2017 roku, wystartowała także promocja dotycząca warunków cenowych, związanych z posiadaniem i użytkowaniem karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Oferta jest ważna do 30.11.2017 roku i zwalnia z:

 • opłaty miesięcznej za kartę do 31.12.2017 roku (bez względu na liczbę operacji bezgotówkowych dokonanych w każdym miesiącu),
 • opłaty za wznowienie karty kredytowej na drugi rok użytkowania (bez względu na  kwotę rozliczonych transakcji).

Niestety w regulaminach obu promocji znajduje się zapis, nie pozwalający na łączenie opisywanych ofert. Docierają do nas jednak sygnały, że osoby wnioskujące o kartę kredytową wraz z bonem upominkowym, korzystają również z promocji zwalniającej z wymienionych opłat. Należy zwrócić na to szczególną uwagę w procesie zakładania karty.

Czy warto sięgnąć po kartę upominkową do Tesco?

Oceniając promocje związane z kartą kredytową, trudno nie wspomnieć o propozycji Citibanku, który ze kartą Simplicity, niepodzielnie rządzi w obszarze ofert specjalnych. Jeżeli jednak nie chcemy, bądź nie możemy skorzystać z usług Citibanku, to propozycja T-Mobile Usługi Finansowe warta jest zastanowienia. Co prawda bonus nie występuje w formie pieniężnej, mając jednak na uwadze asortyment Tesco, nagroda z pewnością znajdzie swoje zastosowanie.

Ofertą powinni zainteresować się również posiadacze konta osobistego w T-Mobile Usługi Finansowe, korzystający z usługi 5% moneyback, który zgodnie z zapowiedziami banku, zostać ma istotnie ograniczony. Aby zachować zwrot za zakupy na dotychczasowym poziomie, wymagane będzie posiadanie przynajmniej jednego produktu kredytowego, a karta kredytowa doskonale spełnia ten warunek.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE I SKORZYSTAJ JUŻ DZISIAJ

PORÓWNAJ KREDYTY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments