Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Bon o wartości 400 zł do morele.net od Citibanku

Citibank kolejny raz ruszył z promocją przeznaczoną dla osób zainteresowanych zakupami w sklepie internetowym morele.net. W zeszłym roku oferta cieszyła się ogromną popularnością i trudno się dziwić, gdyż klienci banku mogli wówczas otrzymać voucher o wartości 400 zł spełniając bardzo proste warunki. Nie inaczej jest i tym razem. Co należy zrobić, by cieszyć się darmowymi zakupami? Prześwietliliśmy dla Was tegoroczną edycję promocji.

Kto może otrzymać voucher do morele.net?

Bank umożliwia otrzymanie bonu na kwotę 400 zł  w zamian za założenie oraz użycie karty kredytowej. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli według regulaminu tych, którzy od 1 stycznia 2015 nie posiadali głównej karty kredytowej Citibanku. Aby wniosek o wydanie karty został przyjęty należy spełnić warunki takie jak:

  • wiek – min. 21 lat,
  • miesięczny dochód netto – min. 1200 zł,
  • zatrudnienie – min. 3 miesiące.

W przypadku klientów firmowych, działalność gospodarcza musi być prowadzona od min. 2 lat.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej . W ciągu max. 4 dni roboczych należy spodziewać się kontaktu konsultanta Citibanku w celu dopełnienia wszelkich formalności.

Wydaj 1000 zł

Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany i klient otrzyma kartę kredytową, musi spełnić dodatkowo dwa warunki. Zobowiązany jest do co najmniej jednokrotnego logowania w bankowości internetowej Citibank Online lub bankowości mobilnej Citibank Mobile. Następnie należy wydać kwotę min. 1000 zł w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz dokonać płatności nowo nabytą kartą. Oba warunki muszą zostać spełnione najpóźniej na koniec drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa z bankiem.

Na tym kończą się formalności. Bon o wartości 400 zł na wydanie w sklepie internetowym morele.net zostanie przesłany za pośrednictwem bankowości online do miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Jeśli więc klient dopełni wszelkich formalności w kwietniu, to voucher trafi do niego najpóźniej pod koniec maja.

Jaką kartę wybrać?

W ramach promocji, klient może sam wybrać, którą kartę chce założyć – World MasterCard lub Citi Simplicity. Osobom, dla których nadrzędnym celem jest otrzymanie bonu, powinny wybrać kartę Simplicity. Jej wydanie oraz prowadzenie jest całkowicie darmowe. Oznacza to, że bank nie pobiera w związku z jej użytkowaniem opłat miesięcznych ani rocznych. Karta World MasterCard obciążona jest comiesięczną opłatą – 18 zł.

Aktualne promocje Citibanku

Przy okazji najnowszej promocji, warto wspomnieć o dwóch innych ofertach Citibanku, z których wciąż możecie skorzystać. Pierwsza z nich to możliwość zgarnięcia bonu o wartości 400 zł na zakupy w sieci sklepów Douglas również za założenie karty kredytowej. Kolejna na tych samych warunkach oferuje 400 zł do wydania w mall.pl.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments