Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Z kartą kredytową Citibank otrzymasz voucher na 400 zł do sklepów Douglas

400 zł do wydania na kosmetyki to całkiem spora suma. Dzięki nowej ofercie Citibank, voucher do sieci sklepów Douglas na tę kwotę, możesz otrzymać całkowicie za darmo. Wystarczy założyć kartę kredytową.

Niedawno pisaliśmy o promocji Citibanku, który w zamian za wyrobienie karty kredytowej oferował bon o wartości 400 zł na zakupy w sklepie internetowym mall.pl. Oferta ta jest wciąż aktualna (aby z niej skorzystać kliknij tutaj), a bank ruszył już z kolejną kampanią promocyjną. Tym razem, spełniając te same warunki, co poprzednio, klienci mogą otrzymać kupon o wartości 400 zł do zrealizowania w sieci sklepów Douglas.

Kto może zdobyć voucher?

Kolejna już edycja promocji znów kierowana jest do nowych klientów banku, czyli tych, którzy od dnia 1 stycznia 2015 roku nie posiadali karty kredytowej w Citibanku. Każdy kto spełnia ten podstawowy warunek, musi wypełnić i przesłać do banku dedykowany formularz kontaktowy w serwisie internetowym organizatora promocji.

Dodatkowo należy przesłać dokument potwierdzający dochody, w celu potwierdzenia zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Jeśli bank pozytywnie zweryfikuje wszystkie dane dostarczone przez użytkownika, śmiało można używać karty i odebrać 400 zł na zakupy w Douglas. Jednak warto chwilę się zastanowić. Należy bowiem wiedzieć, jak prawidłowo korzystać z promocji, by rzeczywiście okazała się ona darmowa i nie naraziła uczestnika na dodatkowe koszty…

Jak bezpłatnie skorzystać z promocji?

Z regulaminu promocji jasno wynika, że aby móc z niej skorzystać, należy wyrobić kartę kredytową. Zaznaczamy, że dowolną kartę kredytową. Warto jednak wiedzieć, że niektóre oferowane przez Citibank karty wiążą się z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat. Bez kosztów miesięcznych rocznych dostępna jest wyłącznie karta City Simplicity i to właśnie ją warto wybrać.

Po złożeniu wniosku online, z klientem skontaktuje się konsultant firmy, który z pewnością zaproponuje szereg usług dodatkowych – oczywiście płatnych. Jeśli nie chcemy narazić się na kolejne koszty, najlepiej już na wstępie podziękować za wszelkie dodatki. Ostatnią, lecz jedną z najważniejszych kwestii jest umiejętnie korzystanie z karty. W tym celu warto dokładnie zapoznać się z regulaminem, który szczegółowo określa warunki używania karty kredytowej. Należy dokonywać wyłącznie transakcji bezgotówkowych, nie wypłacać pieniędzy z bankomatu oraz spłacać zobowiązania w wyznaczonym terminie i nie narazić się na dopłatę w formie odsetek.

Masz już kartę. Co dalej?

Warto zaznaczyć, że samo wyrobienie karty, nie gwarantuje otrzymania kuponu rabatowego. Aby cieszyć się zniżką na zakupy kosmetyczne, należy spełnić dwa kolejne warunki. Pierwszy z nich to zalogowanie się do bankowości internetowej (standardowo lub na urządzeniach mobilnych). Następnie należy wydać 1 000 zł wykonując transakcje bezgotówkowe nową kartą kredytową.

Oczywiście powyższe czynności należy wykonać w wyznaczonym w terminie, czyli do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym została zawarta umowa. Klient otrzyma kupon do końca kolejnego miesiąca. Oznacza to, że jeśli warunki zostaną spełnione w kwietniu, voucher zostanie przesłany do końca maja. Będzie on dostępny w bankowości online i możliwy do wykorzystania zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych sieci Douglas.

Zdobądź voucher na zakupy w Douglas!

Sprawdź też, z jakich innych promocji przygotowanych przez instytucje finansowe, możesz aktualnie skorzystać.

PORÓWNAJ KREDYTY
Katarzyna Gaweł
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments