Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

20 zł premii w BZ WBK, bo Przelew24 się opłaca

Bank Zachodni WBK nie daje o sobie zapomnieć, organizując kolejną w tym roku promocję. Tym razem płacąc za zakupy Przelewem24 zyskać można 20 zł jednorazowego bonusu. Akcja skierowana jest wyłącznie do klientów, którzy otrzymali zaproszenie w usłudze bankowości elektronicznej BZWBK24. Podobny mechanizm zastosował  ING Bank Śląski oferując 100 zł premii za wpływ wynagrodzenia. Zachęcamy do zalogowania się do bankowości internetowej. Być może czeka tam już zaproszenie do akcji.

W jaki sposób skorzystać z oferty BZ WBK?

Zgodnie z regulaminem do promocji przystąpić może osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest posiadaczem konta osobistego w BZ WBK. Kolejnym warunkiem jest otrzymanie zaproszenia do akcji, które w formie banera powinno pojawić się w usłudze bankowości elektronicznej. Jeśli trafiliśmy do grona wyróżnionych klientów, pozostaje nam tylko dokonanie płatności na kwotę min. 100 zł korzystając z usługi Przelew24 w usłudze Zakupy mobilne. Honorowana będzie również płatność na internetowych serwisach aukcyjnych lub w sklepach internetowych. To wszystko.

Ograniczona liczba nagród

Zapewne z uwagi na proste warunki promocji, organizator zawęził pulę nagród do 500 sztuk po 20 zł każda. Zakończenie akcji przewidziano na 14 kwietnia 2017 roku, jednak przewidujemy, że pula wyczerpie się znacznie wcześniej, dlatego warto się pospieszyć. Premia zasili konto uczestnika promocji, z którego dokonano płatności za pomocą Przelewu24, najpóźniej do dnia 28 kwietnia 2017 r. Każdy uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Czy warto skorzystać z najnowszej propozycji BZ WBK?

Tym razem nasz wpływ na uczestnictwo w akcji jest żaden, gdyż warunkiem pozwalającym sięgnąć po dodatkowy bonus, jest otrzymanie stosownego zaproszenia. Jeśli natrafi się okazja, to naturalnie warto z niej skorzystać. Prawdopodobnie cała akcja jest pokłosiem zmiany TOiP, gdzie usługę Przelew24 wyceniono na 50 gr za sztukę. Pozostaje pytanie czy limit 500 nagród wystarczy, aby przekonać klientów do częstszego korzystania z usługi błyskawicznych przelewów. My tymczasem zapraszamy wszystkich łowców okazji do zapoznania się z naszym działem promocji.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments