Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: nawet 400 zł premii z kontem osobistym Citi Priority

Na samą myśl o promocji Citibanku, wiele osób widzi voucher na zakupy lub nowoczesny smartfon. Entuzjaści specjalnych ofert doskonale wiedzą, że bank hojnie wynagradza osoby korzystające z karty Simplicity. Jednak to nie wszystko. Teraz w zamian za założenie konta Citi Priority, zgarnąć można nawet 400 zł premii. Wygląda na to, że tandem karta kredytowa plus konto Citibanku może dać niespotykane dotąd korzyści. Prześwietlamy najnowszą promocję.

Korzyści nie tylko dla nowych klientów

Podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji z oferty skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które po dniu 30 czerwca 2016 roku nie posiadały konta osobistego lub konta oszczędnościowego, prowadzonego w Citibanku. Przepis ten dotyczy również pełnomocników i współposiadaczy wymienionych rachunków. Dużym atutem oferty jest fakt, że z udziału w akcji nie są wyłączeni aktualni posiadacze karty kredytowej Citibanku.

Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmaksymalizować profity, wynikające z posiadania zarówno konta osobistego jak i karty kredytowej. Należy przy tym pamiętać, że oferta jest limitowana. Przewidziana pula nagród ograniczona została do 1000 sztuk. Aby wziąć udział promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority”, należy spełnić dwa poniższe warunki:

Na zachętę 100 zł bonusu 

Po założeniu konta Citi Priority, nadchodzi czas zmagań o tytułową nagrodę. Na start organizator proponuje 100 zł bonusu w zamian za spełnienie jednego z warunków bezpłatności konta. W tym celu należy:

  • zgromadzić i utrzymywać średniomiesięczne saldo na rachunkach Citibanku w wysokości min. 30.000 zł,
  • zapewnić wpływy na konto tytułem wynagrodzenia w kwocie min. 5.000 zł miesięcznie oraz posiadać przynajmniej jeden produkt kredytowy (np. karta kredytowa).

Na spełnienie warunku mamy czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto konto. Zgodnie z regulaminem promocji wpływy tytułem wynagrodzenia nie mogą pochodzić z innych rachunków klienta prowadzonych przez Citibank. Wypłata nagrody nastąpi do 15 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Nagroda powiększona o 300 zł w postaci moneyback

Aby dopełnić obietnicy sowitej nagrody, organizator promocji dokłada kolejne 300 zł w formie moneyback. Proponowany zwrot robi wrażenie i wynosi 6% od kwoty transakcji dokonywanych kartą debetową. Oczywiście bank wprowadził miesięczny limit zwrotu, który wynosi 50 zł. Biorąc pod uwagę 6 miesięczny okres usługi, daje maksymalny bonus w wysokości 300 zł.

Premię w postaci moneyback otrzymasz wyłącznie w przypadku:

  • spełnienia warunku bezpłatności konta (wymienione w poprzednim akapicie),
  • dokonania w danym miesiącu kalendarzowym min. 1 transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 50 zł.

Wymagana transakcja bezgotówkowa musi być zaksięgowana w tym samym miesiącu, a także nie może być transakcją zwróconą. Bank nie zaliczy również operacji o kodach MMC związanych z usługami hazardowymi. Nagroda, podobnie jak bonus na start, wypłacona zostanie najpóźniej do 15 dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, kiedy spełnione zostały warunki. Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Citi Priority – Naszym zdaniem

Promocja związana z założeniem konta Citi Priority jest ofertą wartą uwagi szczególnie dla osób, które zamierzają równolegle złożyć wniosek o kartę kredytową Citibanku. Zakładając, że uczestnik spełni wszystkie stawiane przez organizatora warunki, wartość połączonego bonusu sięgnąć może nawet 800 zł. Dodatkowo dysponując kartą kredytową, automatycznie spełniamy warunek posiadania produktu kredytowego, co zwalnia z konieczności zapewniania salda w kwocie 30 000 zł (wystarczą tylko wpływy wynagrodzenia).

Jeżeli ktoś zdecyduje się jednak na przeniesienie wymaganych środków finansowych do Citibanku, skorzystać może z konta SuperOszczędnościowego, gdzie saldo do 20 000 zł oprocentowane jest stawką 1,5% w skali roku. Z uwagi na wysoką kwotę zwrotu, premię w postaci moneyback oceniamy pozytywnie. Uwaga – aby w pełni skorzystać z moneyback, należy każdego miesiąca dokonywać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 833,33 zł. Poniżej znajdziecie aktualne promocje pozwalające sięgnąć po kolejne 400 zł w zamian za wyrobienie karty kredytowej:

400 zł do wykorzystania w sieci perfumerii Douglas

400 zł do wykorzystania w morele.net

400 zł do wykorzystnia w mall.pl

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments