Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł do wykorzystanie w serwisie wakacje.pl

Marzysz o odpoczynku, ale ceny zorganizowanych wycieczek i biletów lotniczych nie zachęcają do wyjazdu? 400 zł rabatu na wakacyjną podróż powinno zwiększyć Twój entuzjazm. A właśnie tyle do wykorzystania w serwisie wakacje.pl otrzymasz w najnowszej promocji Citibanku. Wystarczy wyrobić kartę City Simplicity.

Kto może jechać na tańsze wakacje?

Standardowo już w przypadku promocji Citibanku z kartą kredytową w roli głównej, w najlepszej sytuacji są nowi klienci banku, bo to właśnie oni mogą otrzymać nagrodę. Tym razem mianem nowego klienta określana jest osoba, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2015 r. Dodatkowo, musi ona spełnić kilka warunków:

  • wiek – min. 21 lat;
  • dochód netto – min. 1200 zł;
  • czas zatrudnienia u obecnego pracodawcy – min. 3 miesiące;

W przypadku osób posiadających własną działalność gospodarczą, wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat. Należy pamiętać, że bank sprawdzi zdolność kredytową potencjalnego klienta i jeśli uzna, że jest ona niewystarczająca może wydać odmowę przyznania karty.

Regulamin promocji

Co trzeba zrobić?

W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na specjalnie w tym celu stworzonej stronie promocji i poczekać na kontakt ze strony przedstawiciela banku. Powinno to nastąpić maksymalnie w ciągu tygodnia. Warto pamiętać, że czas na przekazanie swoich danych mamy do końca stycznia 2018 r. Aby wziąć udział w promocji konieczne będzie także przesłanie dokumentu dochodowego, co szczegółowo wyjaśni konsultant.

 

Podczas spisywania wniosku, należy również wyrazić zgody marketingowe. Po otrzymaniu karty, trzeba zalogować się się do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od momentu podpisania umowy. Tyle z formalności stricte bankowych. Przechodzimy do konkretów, czyli ile musisz wydać.

Wystarczy 10 transakcji kartą

Jak to zwykle w promocjach z kartą Simplicity bywa, nie wyrabiasz jej dla idei, a po to by jej używać. Spokojnie, tym razem Citibank nie ma wygórowanych wymagań. Co prawda należy wykonać 10 transakcji kartą, jednak są one rozłożone na 2 miesiące – po 5 płatności miesięcznie. Zakupy możesz zrobić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Warunek jest jednak jeden. Musisz wyrobić się z nimi najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Przykład:

  • grudzień – podpisujesz umowę,
  • grudzień – wykonujesz 5 transakcji kartą,
  • styczeń – wykonujesz kolejne 5 transakcji kartą.

Bon o wartości 400 zł otrzymasz najpóźniej w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków, czyli w powyższym przykładzie, maksymalnie do końca lutego. Oczywiście jeśli warunki spełnisz np. miesiąc później, wysyłka vouchera opóźni się o kolejny miesiąc. Masz jednak trochę czasu. Oferta ważna jest do końca stycznia 2018 r.

Naszym zdaniem

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania karty wynosi 10,47%. Z karty City Simplicity można jednak korzystać bez dodatkowych kosztów, przy założeniu spłacenia jej w tzw. okresie bezodsetkowym. Oznacza to, że jeśli spłacisz całe zadłużenie w ustalonym terminie, nie zostaną Ci doliczone dodatkowe odsetki. Jeśli masz pewność, że w Twoim przypadku właśnie tak będzie, działaj! Odbieraj kupon, a my życzymy udanych wakacji.

PORÓWNAJ KREDYTY
Aleksandra Stefańska
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments