Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: kolejna szansa na bon o wartości 400 zł do morele.net

W ostatnich miesiącach mieliśmy do czynienia z zatrzęsieniem promocji związanych z wyrobieniem i aktywnym korzystaniem z karty kredytowej simplicity. Citibank, biorąc pod uwagę zainteresowanie ze strony klientów, postanowił wznowić jedną ze swych flagowych ofert, nadając jej wiele wyjaśniający tytuł – „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja III”. Prześwietlamy!

 

Kto może zgarnąć bon do morele.net?

Tradycyjnie, aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citibanku, czyli osobą która przynajmniej od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała głównej karty kredytowej banku. Wynika z tego, że użytkownicy karty dodatkowej (np. podpiętej pod plastik współmałżonka) bez przeszkód zawalczyć mogą o wartościowy bon. Standardowo pretendenci do nagrody muszą posiadać także pełną zdolność do czynności prawnych. Smakiem muszą obejść się również pracownicy banku i spółek zależnych, a także osoby które w jakikolwiek sposób uczestniczyły w konstruowaniu oferty.

Z uwagi na charakter karty kredytowej, bank przed jej wydaniem wnikliwie przyjrzy się naszej kondycji finansowo-ekonomicznej. Warunki brzegowe, uprawniające do otrzymania karty, prezentują się następująco:

  • wiek – minimum 21 lat,
  • dochód netto – minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące.

Najważniejszy z czynników, czyli wysokość osiąganych dochodów, zweryfikowany zostanie na podstawie takich dokumentów jak zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach lub decyzji o przyznaniu renty/emerytury. Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą, to w zależności od jej formy możemy zostać poproszeni od deklarację podatkową PIT za ubiegły rok, wyciąg bankowy z wpływami z działalności za ostatnie 3 miesiące lub decyzję o wysokości karty podatkowej.

 

JUŻ TERAZ SIĘGNIJ PO BON DO MORELE.NET

Jak przystąpić do promocji i sięgnąć po nagrodę?

Jeżeli zdecydowaliśmy, że zarówno kwota bonusu, jak i asortyment sklepu morele.net spełnia nasze oczekiwania, to powinniśmy:

  • najpóźniej do 31 grudnia 2017 roku wypełnić i przesłać formularz znajdujący się na stronie promocji,
  • podczas kontaktu ze strony pracownika banku złożyć wniosek o główną kartę kredytową Citibanku,
  • dostarczyć wymagany dokument potwierdzający osiągane dochody. Uwaga – bank może zażądać dodatkowych dokumentów w przypadku, kiedy uzna ten pierwszy za niewystarczający do przeprowadzenia rzetelnej analizy kredytowej,
  • nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej lub mobilnej,
  • nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy, dokonać  kartą, kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym na kwotę minimum 1000 zł.

Należy pamiętać, że wymagane transakcje bezgotówkowe nie mogą być przelewami z rachunku karty ani transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie banku. Jeśli spełnimy wszystkie powyższe warunki z zachowaniem wyznaczonych terminów – nagroda jest nasza.

Wręczenie nagród

Bony w postaci elektronicznych voucherów przekazywane będą za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Nastąpi to  nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji. Bon musi zostać wykorzystany najpóźniej do 31 lipca 2018 roku i nie podlega wymianie na gotówkę. Zakupy z wykorzystaniem vouchera są ważne pod warunkiem wcześniejszego zaakceptowania regulaminu sklepu morele.net. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Po szczegółowe informacje odsyłamy do:

Naszym zdaniem

Z uwagi na fakt, że Citibank posiada w swoim arsenale kilka kart kredytowych, nie bez powodu wspomnieliśmy na wstępie o karcie simplicity. Rozwiązanie to jest warte szczególnej uwagi, gdyż może być całkowicie zwolnione z opłat. Bank nie skasuje nas za wydanie, ani za użytkowanie, karty. Należy tylko pamiętać, aby zawsze regulować zobowiązania w okresie bezodsetkowym oraz zrezygnować z usług dodatkowych oferowanych podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku. Okoliczności te pozwolą cieszyć się pełną kwotą bonusu niepomniejszoną o szereg niechcianych i nielubianych opłat.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments