Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Citibank: 400 zł do oleole.pl z darmową kartą Citi Simplicity

Trudno zliczyć promocje związane z kartą kredytową Citibanku. Były już gratisowe smartfony, abonament na audiobooki, rabaty i vouchery do rozmaitych sklepów internetowych. Tym razem za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity sięgnąć można po bon o wartości 400 zł do wykorzystania w oleole.pl. Podpowiadamy jak to zrobić.

 

Wyłącznie dla nowych klientów

Tradycyjnie z najnowszej promocji Citibanku skorzystać mogą tylko nowi klienci, czyli osoby które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej banku. Pretendenci do nagrody muszą cechować się także pełną zdolność do czynności prawnych. Z oferty wykluczeni są pracownicy banku i spółek zależnych, a także osoby które w jakikolwiek sposób uczestniczyły w konstruowaniu oferty.

Z uwagi na charakter karty kredytowej, bank przed jej wydaniem wnikliwie przyjrzy się naszej kondycji finansowo-ekonomicznej. Warunki brzegowe, uprawniające do otrzymania karty, prezentują się następująco:

  • wiek – minimum 21 lat,
  • dochód netto – minimum 1200 zł,
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące.

Wysokość osiąganych dochodów zweryfikowana zostanie na podstawie takich dokumentów jak zaświadczenie o zatrudnieniu i miesięcznych zarobkach lub decyzji o przyznaniu renty/emerytury. Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą, to w zależności od jej formy możemy zostać poproszeni o deklarację podatkową PIT za ubiegły rok, wyciąg bankowy z wpływami z działalności za ostatnie 3 miesiące lub decyzję o wysokości karty podatkowej.

Rejestracja na stronie promocji

Kiedy jesteśmy pewni, ze od początku 2015 roku nie korzystaliśmy z karty kredytowej Citibanku i spełniamy pozostałe kryteria organizatora akcji, nie pozostaje nic innego jak zgłosić swój udział w promocji. W tym celu należy:

  • najpóźniej do 31 października 2017 roku wypełnić formularz znajdujący się na stronie promocji,
  • podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem banku złożyć wniosek o kartę kredytową i zawrzeć umowę (pamiętajcie o wyłączeniu wszystkich niepotrzebnych i często kosztownych usług),
  • dostarczyć najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy, czytelny i aktualny dokument dochodowy.

Nagroda za spełnienie dwóch prostych warunków

Po pozytywnej weryfikacji naszej sytuacji finansowej, musimy spełnić tylko dwa bajecznie proste warunki. Po pierwsze, należy przynajmniej raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Po drugie, wymagane jest dokonanie w tym samym okresie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 1 000 zł. Przy tym bank nie uzna operacji , które były:

  • przelewami z rachunku karty,
  • transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie banku.

ZGARNIJ 400 ZŁ DO OLEOLE.PL Z DARMOWĄ KARTĄ SIMPLICITY

Rozdanie nagród

Nagrody w postaci kodu rabatowego o wartości 400 zł do sklepu internetowego oleole.pl przekazywane będą w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki akcji. Kod rabatowy ważny jest do 30 czerwca 2018 roku. Nagroda zwolniona jest z podatku od osób fizycznych i nie może być wypłacona w formie pieniężnej.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Można śmiało stwierdzić, że oferty specjalne związane z kartami kredytowymi Citibanku to już klasyka na rynku promocji bankowych. Mnogość wariantów sprawia, że każdy entuzjasta okazji znajdzie coś dla siebie. W końcu bony do wykorzystania w serwisie aukcyjnym Allegro to niemal nieograniczony dostęp do szerokiego asortymentu towarów i usług. Oleole.pl to z kolei tony elektroniki, narzędzi i sprzętu AGD. Należy tylko pamiętać, że stan absolutnej euforii zapewni wyłącznie terminowa spłata zadłużenia naszej karty.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments