Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Eurobank: zrób zakupy w Media Expert i odbierz 250 zł

Najnowsza promocja Eurobanku łączy przyjemne z pożytecznym. Nie dość, że jej uczestnicy muszą zrobić zakupy w sklepie Media Expert, które dla wielu z nich będą atrakcją samą w sobie, to dodatkowo mogą za nie otrzymać zwrot do 250 zł.

Dla nowych klientów

Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji, nie były posiadaczami lub współposiadaczami żadnego rachunku w Eurobanku. Bank nie stawia wygórowanych wymagań wiekowych. Uczestnik musi jedynie mieć ukończone 18 lat i zrobić wcześniej zakupy w sklepie Media Expert, wydając co najmniej 50 zł.

Jak skorzystać z oferty?

Aby otrzymać atrakcyjny bonus, trzeba przejść kilka, prostych kroków. Na początku robimy zakupy w stacjonarnym lub internetowym sklepie Media Expert na kwotę min. 50 zł. W obliczu zbliżających się świąt i konieczności zakupu prezentów, nie powinno być to trudne zadanie. Następnie zgłaszamy swój udział w promocji. Teraz wystarczy już tylko założyć konto osobiste w Eurobanku. A do wyboru mamy dwa rachunki.

Bez względu na to, na które konto się zdecydujesz, musisz wyrobić do niego kartę debetową. Pamiętaj jednak, że do założenia konta będziesz potrzebował numeru paragonu z wcześniejszych zakupów. Inaczej nie uda otworzyć rachunku na promocyjnych warunkach. A wtedy możesz pożegnać się z nagrodą.

Co dalej?

Dalej będą już prawie same przyjemności. Jeśli prawidłowo wykonasz wszystkie powyższe kroki, bank będzie wypłacał Ci 50 zł miesięcznie przez okres 5 miesięcy. Musisz jednak:

  • wciąż posiadać aktywne konto oraz kartę;
  • wykonywać co najmniej 3 bezgotówkowe transakcje miesięcznie kartą, na kwotę min. 100 zł;

Warto dodać, że po pierwszym miesiącu czeka na nas dodatkowy bonus. Otrzymamy kod rabatowy na kwotę 50 zł do Media Expert przy zakupach na kwotę min. 750 zł. To jednak nie koniec miłych niespodzianek.

Bank deklaruje brak pobierania opłat za prowadzenie konta przez cały rok od momentu podpisania umowy. Bezpłatne będzie również korzystanie z karty, choć w tym przypadku klient otrzyma zwrot kosztów za jej prowadzenie do 15. dnia każdego miesiąca.

Naszym zdaniem

Biorąc pod uwagę bezpłatność konta, darmową wypłatę gotówki w PLN od 100 zł z bankomatów obcych w całym kraju, 0 zł za przelewy do innego banku i wykonywanie zleceń stałych przez Internet, założenie konta wydaje się być całkiem atrakcyjne. A jeśli dodatkowo planujemy w najbliższym czasie zakup sprzętu elektronicznego, RTV lub AGD, to zwrot części kosztów może okazać się decydującym czynnikiem.

Nie zainteresowała Cię ta promocja? Sprawdź inne, atrakcyjne oferty.

PORÓWNAJ KONTA
Aleksandra Stefańska
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments