Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

ING Bank Śląski: 10 zł do Emipku za płatność kartą MasterCard w telefonie

To kolejna w ostatnim okresie propozycja, reprezentującą słomkową kategorię wagową w obszarze promocji bankowych. Bo jak inaczej określić ofertę, której wartością dodaną jest voucher o wartości 10 zł. Mówiąc krótko – kwota nie zachęca. Z drugiej strony jednak do trofeum prowadzi krótka i prosta droga. Przekonajcie się sami, czy tak sklasyfikowana promocja, wzbudza w was jakiekolwiek emocje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty „Mastercard w telefonie z voucherem do empik.com”.

Voucher o wartości 10 zł za 1 płatność kartą

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego kierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, które:

  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • mieszkają na terytorium Polski,
  • są posiadaczami kart płatniczych Mastercard w telefonie.

Jeżeli wpisujemy się oczekiwania organizatora akcji wystarczy, że w terminie od 24 kwietnia 2017 roku do dnia 25 czerwca 2017 roku dokonamy kartą Mastercard w telefonie zaledwie jednej transakcji na dowolną kwotę. To wszystko. Bank nie oczekuje spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Premia w postaci vouchera o wartości 10 zł, do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com, przekazana zostanie w systemie bankowości internetowej do 14 dni po spełnieniu warunku.

Voucher ma formę kodu, który odebrać można maksymalnie do 4 lipca 2017 roku, a jego termin ważności ustalono na 31 lipca 2017 roku. Warto podkreślić, że promocja może skończyć się przed czasem, gdyż organizator akcji ograniczył pulę nagród do 6 000 sztuk. Każdy z uczestników promocji otrzymać może wyłącznie jeden voucher. Nagrody podlega zwolnieniu z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Czym jest karta Mastercard w telefonie?

Karta Mastercard w telefonie jest rozwiązaniem działającym w oparciu o technologię HCE. Pozwala to na “zapisanie” karty płatniczej w smartfonie, bez konieczności zastosowania specjalnej karty SIM. Oczywiście urządządzenie spełniać musi określone parametry, czyli działać pod kontrolą systemu Android wersji 4.4 lub wyższej, posiadać aktywną antenę HCE oraz aktualną aplikację mobilną Moje ING mobile. Po zamówieniu karty przez aplikację mobilną, zostanie ona automatycznie zainstalowana w telefonie.

Karta Mastercard w telefonie pozwala na dokonywanie płatności w miejscach, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Wystarczy podświetlony ekran telefonu przybliżyć do terminala i zaczekać aż zawibruje. Transakcje poniżej 50 zł nie wymagają autoryzacji kodem PIN. Główne opłaty związane z kartą Mastercard w telefonie kształtują się następująco:

  • 0 zł – wydanie i odnowienie karty,
  • 0 zł / 7 zł – miesięczna opłata za kartę,
  • 0 zł – realizacja transakcji bezgotówkowych,
  • 0 zł – zastrzeżenie / zablokowanie karty

Warto nadmienić, że do 28 grudnia 2017 roku bank nie będzie pobierać miesięcznej opłaty za kartę. W późniejszym terminie opłata wynosić będzie 7 zł, chyba że każdego miesiąca dokonamy płatności zbliżeniowych na kwotę min. 300 zł. W przypadku posiadaczy Konta Direct w wieku od 18-26 lat wymagany limit płatności obniżony został do 200 zł.

Naszym zdaniem

Najnowszą promocję ING Banku Śląskiego traktujemy jako miły dodatek, a nie ofertę mająca na celu pozyskiwanie nowych klientów. To stąd właśnie klasyfikacja w słomkowej kategorii wagowej. Voucher do empik.com, ma być zachętą do wypróbowania nowej i bądź co bądź bardzo przyjaznej funkcjonalności. Każdy musi zadecydować sam, w jakim stopniu płatności smartfonem wpłyną na oszczędność czasu i osobistą wygodę. Osoby poszukujące mocniejszego uderzenia zachęcamy do zapoznania się z promocją 100 zł za Konto z Lwem + 1000 zł za kolejne polecenia. To już zdecydowanie waga ciężka.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments