Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nowe korzyści w Koncie Przekorzystnym

Konto Przekorzystne w Pekao to jeden z najciekawszych rachunków bankowych dostępnych na rynku. Sprawdzamy, jakie bonusy wspomniany bank zapewnia w nowej promocji.

Bank Pekao często wprowadza ciekawe promocje. Najnowsza akcja specjalna dotycząca Konta Przekorzystnego też jest bardzo interesująca. Postanowiliśmy bliżej opisać jej zasady. To ważna kwestia, ponieważ posiadacze konta osobistego w Pekao teraz mogą łatwo zarobić całkiem sporą kwotę.

Premia za aktywność to tylko jeden z bonusów

W okresie kryzysu gospodarczego, polskie banki niezbyt chętnie oferują bonusy powiązane z kontami osobistymi. Właśnie dlatego nowa promocja Banku Pekao S.A. zasługuje na szczególną uwagę. Przewiduje ona możliwość otrzymania następujących korzyści:

  • 100 zł za założenie konta poprzez selfie i spełnienie warunku aktywności przez 4 miesiące (należy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 500 zł/m-c, wykonać co najmniej jedną płatność kartą debetową lub aplikacją PeoPay oraz zalogować się do aplikacji PeoPay). Promocja obowiązuje do 30.09.2020 r.,
  • 100 zł za skuteczne polecenie konta jednej osobie (poprzez polecenia można zarobić łącznie nawet 1 500 zł). Program obowiązuje do 31.12.2020 r.
  • 3 400 punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile, które można wymienić np. na voucher do Allegro o wartości 50 zł. Aby otrzymać punkty należy zapisać się do programu Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz zalogować się do aplikacji PeoPay. Promocja obowiązuje do 30.09.2020 r.
  • oprocentowanie 2,00% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 20 000 zł, przez 4 miesiące). Promocja obowiązuje do 30.09.2020 r.

Dorośli posiadacze Konta Przekorzystnego dodatkowo mogą zainstalować swoim dzieciom aplikację mobilną PeoPay KIDS i zawnioskować o „dziecięcą” kartę debetową. W tym przypadku, Pekao też proponuje bonusy. Chodzi o 50 zł kieszonkowego na start oraz 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 3 000 zł przez 120 dni). Promocje obowiązują do 31.10.2020 r.

Łatwo uniknąć opłat za Konto Przekorzystne

Samo Konto Przekorzystne również zasługuje na dużą uwagę. Ten rachunek od Pekao S.A. nawet bez promocji wydaje się atrakcyjny. Jego zaletą jest między innymi możliwość łatwego zwolnienia z regularnych opłat. Do uniknięcia opłaty za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz korzystanie z zagranicznych bankomatów wystarczy pojedynczy wpływ o wartości min. 500 zł miesięcznie oraz co najmniej jedna transakcja kartą debetową lub aplikacją PeoPay. W przypadku klientów do 26 roku życia, zwolnienie ze wspomnianych opłat jest bezwarunkowe.

SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE

Advertisement

PORÓWNAJ KREDYTY
Adam Rogoz
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments