Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Przepis na szczęśliwy seans – Lokata Happy od Idea Banku

Idea Bank nie przestaje zaskakiwać. Przynajmniej w obszarze depozytów terminowych. Lokata Happy od dłuższego czasu jest właściwie synonimem skutecznego pomnażania naszych oszczędności. W końcu nie często trafić można na depozyt dwumiesięczny oferujący 4% zwrotu. Najwyraźniej Idea Bank stwierdził, że to zbyt mało i do każdej Lokaty Happy dorzuca bilety do kina. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

„Happy Seans” nie dla wszystkich

Zdążyliśmy już przywyknąć, że tego typu oferty szyte są na miarę określonej grupy klientów. Tym razem uczestnikami akcji mogą zostać wyłącznie nowi klienci banku, czyli osoby które nigdy wcześniej nie korzystały z jakichkolwiek produktów czy usług świadczonych przez Idea Bank. Warto zaznaczyć, że takie samo obostrzenie dotyczy osób powiązanych w jakikolwiek sposób z Lion’s Bankiem. Jeśli nie podejmowaliście nigdy próby współpracy z wymienionymi instytucjami, to w oczach organizatora jawicie się jako klient nowy.

Bilety w zamian za założenie lokaty

Aby otrzymać kody wymienialne na dwa pojedyncze bilety do Cinema City, wystarczy że spełnicie łącznie poniższe warunki:

  • złożycie wniosek na stronie dedykowanej promocji,
  • złożycie wniosek o założenie Lokaty Happy,
  • opłacicie wniosek o lokatę we wskazanym terminie,
  • nie zerwiecie lokaty do końca miesiąca kalendarzowego w którym nastąpiło jej założenie.

Chyba przyznacie, że stawiane warunki są bajecznie proste i ograniczają się do standardowej procedury założenia lokaty terminowej. Trzeba to tylko zrobić przez wskazaną stronę promocji. Zwracamy uwagę, że bilety obejmują wyłącznie na seanse kinowe w technice 2D, wykluczając pokazy specjalne, maratony, sale VIP, Skoda 4DX oraz IMAX. Wartość jednego biletu wyceniona została na 34 zł brutto.

Przyznanie nagród

Nagrody przyznane zostaną w ciągu 5 dni kalendarzowych, od dnia dokonania przez organizatora weryfikacji spełniania przez uczestników warunków promocji. Kody zostaną przesłane w formie wiadomości SMS na numer telefonu, który wskazaliśmy podczas rejestracji na stronie promocji. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Naszym zdaniem

Naszą opinię na temat Lokaty Happy już zapewne znacie, gdyż wielokrotnie na łamach naszego serwisu zachwalaliśmy jej zalety. Depozyt nie wymaga zakładania konta osobistego ani skorzystania z innych produktów powiązanych. Lokata występuje w trzech wariantach, oferujących odmienne oprocentowanie i horyzont czasowy:

  • 4,00% w skali roku na okres 2 miesiące,
  • 3,50% w skali roku na okres 3 miesięcy,
  • 3,00% w skali roku na okres 1 miesiąc.

Jedynym minusem oferty jest maksymalna kwota wsadu wynosząca 10 000 zł. W związku z tym osoby z zasobniejszym portfelem, będą musiały poszukać dodatkowych rozwiązań. Łącząc jednak oprocentowanie w wysokości 4% z bonusem w postaci biletów, otrzymujemy bardziej niż zadowalającą stopę zwrotu. Każdy zdecyduje sam, jak wykorzysta potencjalne profity, ale nasz przepis na udany wieczór to seans na koszt banku plus duży popcorn i napoje w rozmiarze XXL sfinansowane za odsetki z lokaty. Nie potrzebujemy niczego więcej.

PORÓWNAJ LOKATY
Bartłomiej Borucki
Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments