Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Krótka piłka – Lokata Wielki Procent od Idea Banku

Mamy koniec maja, za oknem świeci słońce, a odczyt inflacji za poprzedni miesiąc utrzymuje się na poziomie 2%. I z tych właśnie powodów zachęcamy do zapoznania się najnowszą propozycją Idea Banku. Lokata Wielki Procent, bo o niej mowa, kusi stawką 2,5% na 2 miesiące i to bez konieczności zakładania konta osobistego. Miks powyższych okoliczności spowodował, że z przyjemnością prześwietliliśmy szczegóły powyższej oferty. Zapraszamy!     

Do miliona złotych

Idąc za regulaminem, z propozycji skorzystać może osoba, która w okresie ważności oferty złoży poprawnie wypełniony wniosek. Termin ważności wniosku to całe 2 dni, dlatego wskazany jest umiarkowany pośpiech. Oferta obowiązuje od 26 maja 2017 roku do odwołania. Bez obaw – w momencie publikowania tekstu, lokata w dalszym ciągu znajdowała się w ofercie Idea Banku. Depozyt odnawia się na warunkach przewidzianych dla lokaty standardowej, dlatego warto przypilnować terminu jego zapadalności.

Lokatę założyć można wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej, strony internetowej oraz bankowości mobilnej. Niewątpliwą zaletą rozwiązania jest zakres akceptowalnej kwoty, mieszczący się w przedziale od 500 do 1 000 000 zł. Odsetki od kapitału naliczane są za rzeczywisty okres trwania lokaty (według dokładniej liczby dni przypadającej na okres dwóch miesięcy). W przypadku przedterminowego zerwania lokaty należy liczyć się z całkowitą utratą odsetek.

Regulamin lokaty dostępny jest w tym miejscu.

JUŻ TERAZ ZARABIAJ NA POZOSTAŁYCH LOKATACH IDEA BANKU

Naszym zdaniem

Odnosimy wrażenie, że Idea Bank doskonale wstrzelił się w rynek. Dwumiesięczny horyzont czasowy pozwoli wielu klientom pomnożyć oszczędności tuż przed wakacyjnym wyjazdem. Do tego proste zasady, wysoki limit wsadu oraz brak konieczności zakładania konta osobistego sprawiają, że Lokata Wielki Procent z pewnością znajdzie swoich entuzjastów. Rolą depozytu jest głównie ochrona kapitału przed utratą wartości, gdyż zysk po opodatkowaniu i korekcie o wskaźnik inflacji będzie miał co najwyżej symboliczny charakter. Jednak w obecnych warunkach rynkowych to i tak spory atut.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments