Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

100 zł premii dla nowych klientów “Mam Inteligo” i 50 zł za ich polecenie

Ruszyła promocja “Mam Inteligo” przeznaczona zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych użytkowników tego produktu. Za polecenie nowego klienta możemy zgarnąć 50 zł, a jeśli to my zostaniemy poleceni, mamy szansę zdobyć aż 100 zł. Oto szczegóły tej promocji!

Ogólnie mówiąc, celem całej akcji jest polecenie konta Inteligo. Biorąc w niej udział zyskać może każdy: ten kto poleca, i ten który z tego polecenia korzysta. Różne są jednak zasady przyznawania tytułowej premii. O ile zdobycie 50 zł za polecenie jest bardzo proste, tak nowi klienci banku będą musieli się nieco bardziej wysilić, aby zdobyć swoją nagrodę.

Jak zdobyć 50 zł za polecenie konta Inteligo?

Jeżeli posiadamy konto Inteligo, powinniśmy otrzymać specjalny kod polecenia, który można udostępnić innym osobom. W ten sposób bank identyfikuje, że to właśnie my poleciliśmy daną osobę i ma podstawy, aby wypłacić nam bonusowe 50 zł.

Premii możemy się spodziewać za każde skuteczne polecenie. Co więcej, organizator przyzna także nagrody specjalne za największą ilość takich poleceń. Osoba, która zachęci najwięcej nowych użytkowników otrzyma dodatkowo 1000 zł. Za drugie i trzecie miejsce również przewidziane są nagrody: 600 zł za II miejsce i 300 zł za III miejsce. Jest więc o co walczyć.

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta?

Wspomnieliśmy już, że szansę na premię w wysokości 100 zł mają wyłącznie polecone osoby, będące nowymi użytkownikami konta Inteligo. Regulamin definiuje takich klientów jako osoby fizyczne, które nie tylko nie posiadają obecnie takiego rachunku, ale też nie prowadziły go w ciągu ostatnich trzech lat. Jeżeli spełniamy te wymagania i posiadamy kod polecający, należy wprowadzić go w odpowiednie pole we wniosku o otwarcie rachunku. Sam wniosek można złożyć online, natomiast podpisanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera.

Po dopełnieniu wszystkich formalności pozostaje nam jeszcze spełnić ostatnie dwa warunki przyznania premii, czyli dokonać transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 200 zł oraz wykonać min. jedną płatność na kwotę 10 zł przy użyciu aplikacji IKO. Pod uwagę nie będą brane operacje wykonywane online. Po spełnieniu tych warunków możemy spodziewać się wypłaty przyznanej nagrody. To, kiedy trafi ona na nasz rachunek, zależy jednak od etapu promocji, w którym się znaleźliśmy.

Zgarnij 100 zł za otwarcie konta Inteligo

Etapy i terminy programu poleceń “Mam Inteligo”

Cała promocja trwa do 22.07.2017 i podzielona jest na trzy etapy:

Etap 1: trwa od 24.04 do 23.05.2017

Etap 2: trwa od 24.05 do 22.06.2017

Etap 3: trwa od 23.06 do 22.07.2017

Na wypłatę przyznanej premii zastrzega sobie czas aż 75 dni od momentu zakończenia etapu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Konto Inteligo – czy jest o co walczyć?

Otwierając konto Inteligo nie musimy obawiać się opłat za jego prowadzenie. Rachunek jest bowiem darmowy, a koszty mogą nas spotkać wyłącznie wtedy, gdy i wypłacimy pieniądze z bankomatów obcych sieci i nie będziemy aktywnie korzystać z karty płatniczej. Opłata za kartę zostanie jednak zniesiona, gdy w ciągu miesiąca dokonamy nią płatności na kwotę min. 100 zł. W przypadku bankomatów możemy liczyć wyłącznie na darmowe wypłaty z urządzeń należących do PKO i BZWBK. Korzystając z innych bankomatów musimy liczyć się z opłatą 5 zł za każdą wypłatę. (ks)

Otwórz konto Inteligo i zgarnij premię!

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments