Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Nawet 30 zł za płatności zagraniczne w mBanku

Najnowsza promocja mBanku na pierwszy rzut oka może wydawać się mało atrakcyjna. Jeśli jednak przyjrzymy się jej warunkom bliżej, okazuje się, że warto się z nią zaprzyjaźnić. Niewiele do tej relacji należy wnieść, aby można wyciągnąć nawet 30 zł premii.

Na wstępie zaznaczmy, że oferta skierowana jest do obecnych klientów banku i jak sama jej nazwa wskazuje, „Zyskaj płacąc za granicą”, gwarantuje wypłatę premii w zamian za wykonanie transakcji zagranicznych. Wiem, że właśnie w tym momencie przestajesz być zainteresowany, myśląc o przewalutowaniu i prowizji, ale poczekaj! Bank nie ustalił limitów transakcji, co oznacza, że liczy się każda, nawet minimalna, płatność. Już lepiej? To wyjaśniamy, co należy zrobić.

Kto, co, jak i kiedy?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci mBanku, którzy posiadają kartę debetową Visa oraz w okresie od 1.01.2016 do 29.08.2017 wykonali przynajmniej jedną płatność zagraniczną na dowolną kwotę. Warunki nie powinny sprawić im kłopotu, ponieważ do końca października 2017 muszą zrobić dokładnie to samo, czyli wykonać min. 1 płatność zagraniczną. Jeśli nie masz pewności, czym taka płatność jest, bank wyjaśnia w regulaminie. „Transakcja zagraniczna – transakcja płatnicza realizowana za pośrednictwem banków Płatnika i Odbiorcy, z których jeden jest bankiem zagranicznym.” Dodam jeszcze że za każdą transakcję bank zwróci 10 zł, a w sumie na promocyjnych warunkach można ich wykonach 3, co daje 30 zł.

Co zrobić, żeby się opłacało?

Ponieważ maksymalna kwota do zyskania to tylko 30 zł, może się wydawać, że szkoda zawracać sobie głowę. Jednak lepiej 30 zł mieć niż nie. Przypominam również, że konieczne do wykonania zagraniczne transakcje, nie mają określonej minimalnej kwoty. Możesz więc kupić coś nawet za symboliczną złotówkę. Co mogłoby to być? Długopis, spinka do włosów, świeczka, spinacz, torba na zakupy, a nawet chusteczki antybakteryjne. Na tanich zagranicznych stronach znajdziesz mnóstwo pomysłów i inspiracji. A może któraś z tych rzeczy ostatecznie nawet Ci się przyda. A jeśli nie? Ostatecznie zyskasz 30 zł więc kupisz sobie coś ładniejszego.

A może konto?

Jeśli nie jesteś klientem mBanku, niestety z tej promocji jesteś automatycznie wykluczony. Możesz jednak założyć konto nawet dziś i być gotowy na kolejną akcję promocyjną. Pamiętaj też, że zawsze możesz skorzystać z innej oferty skierowanej do klientów Twojego banku lub dla nowych klientów. Najlepsze aktualne promocje znajdziesz tutaj.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments