Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Załóż bezpłatne Nest Konto i zgarnij bon o wartości 100 zł do Decathlon

Tym razem polecamy najnowszą promocję Nest Banku – instytucji która wraz ze swoim flagowym rachunkiem nieustannie okupuje czołowe miejsce w rankingu kont osobistych. Osoby, które zdecydują się na założenie Nest Konta, otrzymać mogą bon do zrealizowania w sieci sklepów Decathlon. Jako, że wakacje za pasem, warto przemyśleć udział w promocji i wymienić voucher na niezawodny kompas czy gustowną menażkę. Kto wie co może nas spotkać podczas wakacyjnych wojaży?

Do kogo skierowana jest najnowsza promocja Nest Banku?

Promocji o nieco przydługawej nazwie „Nest Konto Waluta – Wakacyjny Wyjazd” skorzystać mogą pełnoletnie osoby fizyczne, nie prowadzące działalności gospodarczej, które:

  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Polski,
  • nie posiadają lub nie współposiadają rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego Nest Banku. Warunek dotyczy również osób, które posiadały lub współposiadały rachunek w przeszłości,
  • nie są w trakcie rozpatrywania wniosku o założenie konta osobistego.

Z powyższych kryteriów jasno wynika, że musimy być dla banku klientem całkowicie nowym. Obostrzenia dotyczą również osób, które posiadały konto w Nest Banku, kiedy ten działał jeszcze pod innymi nazwami handlowymi. Przypominamy, że instytucja powstała w wyniku połączenia BIZ Banku i prężnie działającego w obszarze promocji Banku Smart.

Kilka kroków do proponowanej nagrody

Kiedy mamy już pewność, że jesteśmy dla organizatora klientem nowym, możemy zakasać rękawy i ruszyć z impetem po oferowany bonus. Aby ustrzelić obiecywane trofeum należy wcześniej:

  • najpóźniej do 19.06.2017 roku złożyć wniosek o Nest Konto i Nest Konto Walutowe wraz z kartą płatniczą do któregokolwiek z wymienionych kont. Wniosek należy koniecznie złożyć przez za pośrednictwem strony promocyjnej,
  • wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych i na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • zawrzeć z Nest Bankiem umowę o wskazane powyżej konta wraz z kartą płatniczą,
  • w okresie trwania promocji nie korzystać z możliwości odstąpienia od którejkolwiek z wymienionych umów.

Po przejściu całej procedury związanej z założeniem wymaganych kont osobistych i karty, należy w miarę szybko zalogować się do systemu bankowości internetowej Nest Banku i dokonać kartą transakcji w wysokości min. 150 zł. Co prawda mamy na to 60 dni od momentu zawarcia umowy rachunku, jednak pula nagród została ograniczona. Jeżeli wykazaliśmy się odpowiednim refleksem, możemy już zacząć wertować katalogi Decathlonu.

Wyczekiwana nagroda

Po spełnieniu wszystkich, przyznacie dość prostych warunków, nie pozostaje nic innego jak czekać na dostarczenie tytułowej nagrody. Bon wysłany zostanie pocztą elektroniczną na adres wskazany we wniosku o założenie konta. Voucher zrealizować można do 31 maja 2019 roku. Żeby nie było zbyt pięknie, rozwiniemy myśl z poprzedniego akapitu – organizator ograniczył pulę nagród do 1 000 sztuk. W związku z tym bardzo prawdopodobne jest, że promocja skończy się przed czasem.  

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Nest Konto i Nest Konto Walutowe – opłaty

Decydując się na udział w jakiejkolwiek promocji bankowej, warto przyjrzeć się wcześniej potencjalnym opłatom związanym z produktem lub usługą powiązaną z uczestnictwem w akcji. Tym razem sprawa jest prosta, gdyż organizator akcji za prowadzenie Nest Konta nie pobiera żadnych opłat. To samo dotyczy karty płatniczej, jednak pod warunkiem, że została wydana tylko jedna sztuka. Za każdą kolejną należy spodziewać się opłaty w wysokości 25 zł.

Rachunek w wersji walutowej również prowadzony jest za darmo, oferując także bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą. Co więcej konto walutowe oferuje darmowe przelewy europejskie SEPA oraz bardzo korzystne kursy wymiany walut. Wygląda na to, że zainteresowani bonem do Decathlon nie muszą spodziewać się przykrych niespodzianek.

Naszym zdaniem

Zarówno brak kosztów związanych z prowadzeniem wymaganych kont osobistych, jak i warunki promocji w relacji do kwoty bonusu, sprawiają, że uważamy ofertę Nest Banku za godną uwagi. Warto wspomnieć, że oprócz nowoczesnego konta, oferującego m.in. Android Pay, skorzystać możemy z atrakcyjnie oprocentowanych lokat terminowych. Z kolei bon na zakupy w Decathlon będzie miłym dodatkiem, potwierdzającym słuszność Waszego wyboru.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments