Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Millennium Bank: otwórz konto 360° i zgarnij 150 zł

Aż 150 zł mogą zdobyć nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie konta 360° w Banku Millennium. A to nie wszystkie korzyści. Dodatkowo, bank oferuje możliwość skorzystania z konta oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5% do 100 000 zł.

Kto może sięgnąć po premię?

Najnowsza promocja Banku Millenium i bankier.pl skierowana jest do nowych klientów, czyli takich, którzy nie posiadali lub współposiadali żadnego rachunku w Banku Millenium po 1.04.2015 r. Uczestnikiem Promocji nie może być natomiast osoba, która przed dniem spełnienia warunków promocji, została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu banku i której wniosek jest procesowany przez bank w trakcie trwania promocji.

Regulamin promocji

Co trzeba zrobić?

Jeśli jesteś szczęśliwym, w tym wypadku, nie posiadaczem konta w Millennium Banku od ponad dwóch lat, śmiało możesz przystąpić do promocji. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na specjalnie w tym celu utworzonej promocyjnej stronie, a następnie złożyć za pomocą wygenerowanego dla klienta linku wniosek o otwarcie Konta 360° lub 360° Student wraz z kartą debetową. Niezbędne będzie również wyrażenie zgód marketingowych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji, mającej na celu potwierdzenie przystąpienia do oferty oraz wykonania niezbędnych działań przez uczestnika. Aby zawalczyć o nagrodę należy mieć na uwadze dwa poniższe terminy:

  • do 30.09.2017 – rejestracja na stronie promocji;
  • do 6.10.2017 – podpisanie umowy;

Jak otrzymać 150 zł?

Oczywiście samo założenie konta nie zapewni wypłaty premii w wysokości 150 zł. Aby otrzymać premię należy spełnić warunek bezpłatności konta przez dwa miesiące (październik i listopad). Na szczęście nie jest to nic skomplikowanego. Posiadacze konta 360° muszą zapewnić wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Dla właścicieli konta 360° Student warunki są jeszcze prostsze. Wystarczy, że dokonają jednej płatności kartą. Nie istnieją żadne limity kwotowe, więc może to być transakcja o minimalnej wartości. O przyznaniu nagrody organizator promocji powiadomi jej uczestników do końca roku 2017. Premia zostanie wypłacona w dwóch częściach:

  • 100 zł – wypłata w gotówce; płatne do 14 dni od poinformowania uczestnika o przyznaniu nagrody;
  • 50 zł – 2 vouchery o wartości 25 zł na przejazdy PolskimBusem; vouchery zostaną przesłane mailowo;

Czy warto założyć Konto 360°?

Założenie i prowadzenie konta 360° jest całkowicie bezpłatne, w przypadku spełnienia określonych warunków. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, są one jednak identyczne jak warunki konieczne do uzyskania premii. Klienci posiadający standardowe Konto 360° zobowiązani są więc do wykonania jednej transakcji miesięcznie na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta oraz zapewnienie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych. W przypadku Konta 360° Student wystarczy wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą w miesiącu.

Warto również dodać, że Bank Millenium posiada korzystną ofertę oszczędnościową, a dokładnie konto oszczędnościowe Profit, dostępną do połowy października 2017 r. W zamian za ulokowanie nowych środków klient otrzyma oprocentowanie 2,5% w skali roku, aż do 100 000 zł. Promocyjne oprocentowanie naliczane jest przez 92 dni od zaksięgowania nowych środków na koncie.

Oceń artykuł
5

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments