Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Konsultantów.
Finanse
Pracujemy:
pn. - pt. 9:00 - 19:00
Zadzwoń 22 270 00 00
Promocje

Millennium Bank: otwórz konto 360° i zgarnij 150 zł

Aż 150 zł mogą zdobyć nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie konta 360° w Banku Millennium. A to nie wszystkie korzyści. Dodatkowo, bank oferuje możliwość skorzystania z konta oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5% do 100 000 zł.

Kto może sięgnąć po premię?

Najnowsza promocja Banku Millenium i bankier.pl skierowana jest do nowych klientów, czyli takich, którzy nie posiadali lub współposiadali żadnego rachunku w Banku Millenium po 1.04.2015 r. Uczestnikiem Promocji nie może być natomiast osoba, która przed dniem spełnienia warunków promocji, została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu banku i której wniosek jest procesowany przez bank w trakcie trwania promocji.

Regulamin promocji

Co trzeba zrobić?

Jeśli jesteś szczęśliwym, w tym wypadku, nie posiadaczem konta w Millennium Banku od ponad dwóch lat, śmiało możesz przystąpić do promocji. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na specjalnie w tym celu utworzonej promocyjnej stronie, a następnie złożyć za pomocą wygenerowanego dla klienta linku wniosek o otwarcie Konta 360° lub 360° Student wraz z kartą debetową. Niezbędne będzie również wyrażenie zgód marketingowych oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji, mającej na celu potwierdzenie przystąpienia do oferty oraz wykonania niezbędnych działań przez uczestnika. Aby zawalczyć o nagrodę należy mieć na uwadze dwa poniższe terminy:

  • do 30.09.2017 – rejestracja na stronie promocji;
  • do 6.10.2017 – podpisanie umowy;

Jak otrzymać 150 zł?

Oczywiście samo założenie konta nie zapewni wypłaty premii w wysokości 150 zł. Aby otrzymać premię należy spełnić warunek bezpłatności konta przez dwa miesiące (październik i listopad). Na szczęście nie jest to nic skomplikowanego. Posiadacze konta 360° muszą zapewnić wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Dla właścicieli konta 360° Student warunki są jeszcze prostsze. Wystarczy, że dokonają jednej płatności kartą. Nie istnieją żadne limity kwotowe, więc może to być transakcja o minimalnej wartości. O przyznaniu nagrody organizator promocji powiadomi jej uczestników do końca roku 2017. Premia zostanie wypłacona w dwóch częściach:

  • 100 zł – wypłata w gotówce; płatne do 14 dni od poinformowania uczestnika o przyznaniu nagrody;
  • 50 zł – 2 vouchery o wartości 25 zł na przejazdy PolskimBusem; vouchery zostaną przesłane mailowo;

Czy warto założyć Konto 360°?

Założenie i prowadzenie konta 360° jest całkowicie bezpłatne, w przypadku spełnienia określonych warunków. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, są one jednak identyczne jak warunki konieczne do uzyskania premii. Klienci posiadający standardowe Konto 360° zobowiązani są więc do wykonania jednej transakcji miesięcznie na dowolną kwotę kartą debetową wydaną do konta oraz zapewnienie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych. W przypadku Konta 360° Student wystarczy wykonanie co najmniej jednej transakcji kartą w miesiącu.

Warto również dodać, że Bank Millenium posiada korzystną ofertę oszczędnościową, a dokładnie konto oszczędnościowe Profit, dostępną do połowy października 2017 r. W zamian za ulokowanie nowych środków klient otrzyma oprocentowanie 2,5% w skali roku, aż do 100 000 zł. Promocyjne oprocentowanie naliczane jest przez 92 dni od zaksięgowania nowych środków na koncie.

PORÓWNAJ KREDYTY
Aleksandra Stefańska
Oceń artykuł
Oceń tą stronę

Powiązane tematy

Komentarze:

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments